Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Eто и няколко снимки на Веселин Русев-Vesur oт ден 3 на състезанието в Кърджали.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10834898_931650030192751_4456733246826714406_o.jpg
Прегледи:1
Размер:218.4 КБ
ID:5646261

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10987306_931650600192694_209814232893878940_o.jpg
Прегледи:1
Размер:248.5 КБ
ID:5646262

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10990832_931650540192700_7106293283344208396_o.jpg
Прегледи:1
Размер:232.5 КБ
ID:5646263


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11002680_931649060192848_1947881723928580929_o.jpg
Прегледи:1
Размер:284.0 КБ
ID:5646264


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11021528_931652963525791_8619794303871591430_o.jpg
Прегледи:1
Размер:317.8 КБ
ID:5646265

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11046419_931648766859544_4133074427540513076_o.jpg
Прегледи:1
Размер:270.5 КБ
ID:5646266

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11053073_931631326861288_5022822795134461961_o.jpg
Прегледи:1
Размер:241.3 КБ
ID:5646267
    Последно редактирано от GEORGI Y60; 04-03-15, 06:05.
    NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
    ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Модела на рейката е гърмяща от опел
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        Коко,гледах клипа преди малко и в темата за Кърджали,и не ми е ясно как го търпиш още тоя волан,по завоите си като вентилатор в ръцете.На този туч със какво е управлението,сектор или рейка?Ако е рейка пращай една за модел и да те избавя от мъките...
        Рейката е от Фронтера "Б" . Как точно ще я тунинговаш, ще мога ли поне малко да завивам ?
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Най вероятно ще ти направи нова.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
            Рейката е от Фронтера "Б" . Как точно ще я тунинговаш, ще мога ли поне малко да завивам ?

            Ще завиваш,предполагам е хидравлична,прати ми една убита ако имаш да мисля по въпроса.В най-лошият случай ще е механична с електроусилвател.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              Рейката е от Фронтера "Б" . Как точно ще я тунинговаш, ще мога ли поне малко да завивам ?
              Я,като лаик да попитам,защо ти е тая ръчка до скоростния лост,дет я ползва само веднъж на:кърджали

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Хидравлична ръчна спирачка.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                  Хидравлична ръчна спирачка.
                  Знам бе,ама що я ползва само веднъж...

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                    Знам бе,ама що я ползва само веднъж...
                    Защото в завоите беше дълбока оран ... над 20 см. и нещо не ми се правеха свредели за шоу на публиката.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Защо бре? Много е гот ти да се наиграеш , да счупиш кола за много хиляди а публиката да те псува колко си некадърен и как колата ти е добра ама ти си левак и не можеш да караш.
                      И всичко това съчетано с това, че можеш да се преместиш в класирането само в посока надолу.
                      Тези безсмислени затворени трасета бяха забравени, но Христов ги възражда сега отново.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Затвореното трасе се прави заради публиката. Така много повече хора ще идат да гледат, оттам и реклама и спонсори, медийно внимание, благосклонност от кметове и общинска администрация(защото се прави някакво събитие в живота на града), и не на последно място-организирането му е доста по-лесно отколкото карането из околностите, респ още една пътна книга, още проверки, съдии за разставяне и прибиране...
                        А и третия ден е и малко за разпускане на състезателите след два дни бой в гората.

                        На мен лично ми харесва такъв формат, стига трасето да е съобразено с техниката която кара по него. На Кърджали, специално за нашия клас смятам,ч препятствията си отговаряха.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Да, Коле, обясни ни да знаем моля ти се.
                          Много е гот за публиката да пуснеш ралиджиите в траялно трасе, а да няма клас Траял
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Това пък кой го е правил?
                            В Кърджали ралиджиите обикаляха по трасето за бъгитата. Супер равно, само дето е насечено с много завои.

                            И няма нужда от ирония, просто се опитвах да обясня защо се правят затворени трасета.

                            Не може всички да сме умни като теб, и да сме компетентни за всичко, та се опитваме да си помагаме.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Това пък кой го е правил?
                              В Кърджали ралиджиите обикаляха по трасето за бъгитата. Супер равно, само дето е насечено с много завои.
                              В Кърджали,нямаше трасе за автокрос,това беше някакъв убийствен терен със завои като на картинг писта,с дупки,скокове и никаква ширина,а бъгитата не са Офроуд машини.Тези бръмчилки искат писта като за формула,разликата е,че не карат по асфалт,пише си го в правилника(подравнен естествен терен)и завои с мин радиус 10м,ширина на трасето мин 12м и стартова права мин 100м с ширина 16м до първият завой(трябва 5-машини да могат да се движат в една линия).Е точно поради тази причина,машините се натрошиха още на свободната тренировка,то не бяха раздатки,носачи,шарнири,предни дифове(двата моста са свързани твърдо),карета и други.Бъгитата са леки конструкции направени за скорост(между 500 и 750 кг в зависимост от класа и задвижването на колелата),1100м трасе за автокрос се взема за 47-50сек като време,на Кърджали на 1000м трасе времената бяха от порядъка на 1,30-1,37мин,машините се влачеха и трошаха,направо нямам думи...
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Aygo Evo-X WRC ... е новия проект на гаража . С уникалния си 1000 кубиков 3 цилиндров мотор със 70 кс. автомобила ще е без конкуренция в световния рали шампионат .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2590.jpg
Прегледи:2
Размер:120.0 КБ
ID:5646626Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2592.jpg
Прегледи:1
Размер:94.4 КБ
ID:5646627Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2595.jpg
Прегледи:1
Размер:108.4 КБ
ID:5646628
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X