Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Преди години имах Патрул. Правихме тест на търговище и имах много добро време и всравнение с бъгитата .И Се получи изненада.
    Не знам там, но няма смисъл да биеш времената на големите бъгита. Те са по-леки, не са по-слаби, седят по-ниско и имат добро окачване, няма логика.

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
      Не,ама ми стана интересно,ако е под 50 сек,може да си премерим ...машините.
      На трасето до гр. Търговище с напълно неподготвено АТВ без промяна на окачването, с високи гуми и неподходящо съотношение на зъбчатките /тръгвах на втора и навсякъде на правите бях на 5-та на прекъсвач/ времето е под 1 мин. във всички случай. Румен ако се сеща да пише какво беше, но е сравнимо с това на бъгитата.
      Но пък на пистата на Бълбок дол в състезанието м/у мотоциклет, АТВ и бъги, последното отвя всички.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        Не знам там, но няма смисъл да биеш времената на големите бъгита. Те са по-леки, не са по-слаби, седят по-ниско и имат добро окачване, няма логика.
        Казано по-точно времената бяха близки. Изненадата бе от факта, че в началото залаганията бяха за голяма разлика.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Пристигна "кондуктора" който бях проектирал преди няколко дни и нямахме търпение да сглобим предницата . Нищо не трябва да остава на случайноста допуските в момента са до 1 мм.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2556.jpg
Прегледи:1
Размер:140.5 КБ
ID:5644760Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2557.jpg
Прегледи:1
Размер:159.7 КБ
ID:5644761Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2561.jpg
Прегледи:1
Размер:152.9 КБ
ID:5644762Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2563.jpg
Прегледи:1
Размер:146.4 КБ
ID:5644763Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2564.jpg
Прегледи:1
Размер:142.0 КБ
ID:5644764 Полуоските са готови утре ще ги женим слагерите.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2560.jpg
Прегледи:1
Размер:164.8 КБ
ID:5644768
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            На трасето до гр. Търговище с напълно неподготвено АТВ без промяна на окачването, с високи гуми и неподходящо съотношение на зъбчатките /тръгвах на втора и навсякъде на правите бях на 5-та на прекъсвач/ времето е под 1 мин. във всички случай. Румен ако се сеща да пише какво беше, но е сравнимо с това на бъгитата.
            Но пък на пистата на Дълбок дол в състезанието м/у мотоциклет, АТВ и бъги, последното отвя всички.
            48сек е рекорда на трасето,добрите постигат времена под 50сек.А последното не бих допуснал в никакъв случай,от гледна точка на безопасност.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Днес съвсем на майтап качихме гумите само за повдигане на настроението . Тези моменти са важни за освобождаване на напрежението, което неизбежно се натрупва при релизирането на подобни проекти.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2575.jpg
Прегледи:1
Размер:160.0 КБ
ID:5644984Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2578.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5644986Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2579.jpg
Прегледи:1
Размер:167.1 КБ
ID:5644989
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Бързо напредвате. А с този размер гуми ли ще го бъде?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Бързо напредвате. А с този размер гуми ли ще го бъде?
                  Да, това са гумите за рали-рейд 235/85 R16 и 245/80 R16. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150226_102015.jpg
Прегледи:1
Размер:148.1 КБ
ID:5645081Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150226_102038.jpg
Прегледи:1
Размер:158.7 КБ
ID:5645082
                  Последно редактирано от kokocholi; 26-02-15, 09:29.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Откраднах си една снимка от "фейса" на Яна.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10985935_10203882141880867_563000811233933580_n.jpg
Прегледи:1
Размер:152.8 КБ
ID:5645910
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      По причина , че темата за състезанието в Кърджали стана много тегава от към снимки реших да поствам тук моите снимки и видео.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_5178.jpg
Прегледи:1
Размер:512.6 КБ
ID:5645911Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dsc_3881.jpg
Прегледи:1
Размер:579.7 КБ
ID:5645912
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Like a boss !!!
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          А пък аз се чудих де си "оженил" калника...
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Да и аз. То кво било. Много коварна тая кал на завоя! Много ме изкефи катуна който си бяхте спретнали. Поздравления

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Коко,гледах клипа преди малко и в темата за Кърджали,и не ми е ясно как го търпиш още тоя волан,по завоите си като вентилатор в ръцете.На този туч със какво е управлението,сектор или рейка?Ако е рейка пращай една за модел и да те избавя от мъките...
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X