Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    А какви са дифовете? Или аз съм се смахнал или току що си направи кола със 6 задни?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      А какви са дифовете? Или аз съм се смахнал или току що си направи кола със 6 задни?
      Мицу-избуши ... дифс ... На пръво четенье 5-6 напреж . Ся остава въпроса дали като въртят наопъки има неккъв проблем.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Проблем ще има ако се въртят като Ровърските. Ако са наопаки-няма ядове. Ма май не са. А ся де.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Теорията казва че ако работи на обратно зъбите на короната се натоварват от по слабата им страна и здравината пада. За това предните дифове на ЛР страдат по често.
          Land Rover Defender 110SW 300tdi

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
            Теорията казва че ако работи на обратно зъбите на короната се натоварват от по слабата им страна и здравината пада. За това предните дифове на ЛР страдат по често.
            Да така е.
            При различни модели обърнати прасета маслото или избива или не смазва добре лагера и зъбите на карантията. Лекуват го с помпа или отражател от ламаринка вътре. Иначе всички зъбни двойки работещи принудително наобратно са по-слаби.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]778771[/ATTACH]
              Близнак аре тоя е къстъм ама какъв е проблема да се копират моторджийските особено за ралиджийки където не е необходимо някакви брутални ходове, даже там си имаш врътки за бърза-бавна компресия и ребаунд, даже некои фирми предлагат и вградено бъмпване и една друга екстра на която не и знам точно наименованието тъй като фирмите производители си ги дават под некви техни си названия, става на въпрос за рязко разтегляне на ама когато гумата е във въздуха за да може да падне рязко долу и по малко време да няма досег със терена и да си има повече тракшън. Ето един такъв нищо че е за мотор изглежда къс но целия е към 56см разпънат.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2530.jpg
Прегледи:1
Размер:130.8 КБ
ID:5642509
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Първо килограмите,един кросов мотор тежи около 105 кг,състезател (нормален) сложи го 80 кг или общо185 кг разпределени между предницата с два ама и тоя задния.Така,слагаш по два на колело и идваме до цената,която знаеш,че си е доста солена-ОЕМ нов над 800$.
                Друго,че на моторите работят през люлка.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл.jpg
Прегледи:1
Размер:9.6 КБ
ID:5642518

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:YZ250F_LINK.jpg
Прегледи:1
Размер:132.1 КБ
ID:5642519
                Последно редактирано от Валентин Исаев; 18-02-15, 20:55.
                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                0885 660 613

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Чакам да се обади някой с опит от подобен филм ... и аз имам притеснения , че наобратно нещата не са същите но, не искам да правя изявления без да съм пробвал.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Койлоувърите вече имат опорни точки .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2524.jpg
Прегледи:1
Размер:109.0 КБ
ID:5642514Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2523.jpg
Прегледи:1
Размер:125.7 КБ
ID:5642515Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2532.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5642516Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2521.jpg
Прегледи:1
Размер:121.1 КБ
ID:5642517
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      # Дaже ти е с aнглийскa регистрaция,супер оригинaл!
                      ,,,,,,
                      Георги Донев, 0889 437 687
                      Nissan Patrol Y60

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                        Е, то е тъй, ама ...

                        Малко яки окачвания - тия са дзверове

                        На 2:44 и малко след това е пример за страхотна работа на окачването, както и за добре направени настройки.
                        Направо настръхнах като го гледах...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Тоя дето прави файловете за лазера,не се старае,ама хич...Планките изглеждат като дялкани с тесла...

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                            Първо килограмите,един кросов мотор тежи около 105 кг,състезател (нормален) сложи го 80 кг или общо185 кг разпределени между предницата с два ама и тоя задния.Така,слагаш по два на колело и идваме до цената,която знаеш,че си е доста солена-ОЕМ нов над 800$.
                            Друго,че на моторите работят през люлка.

                            [ATTACH=CONFIG]779295[/ATTACH]
                            Люлката не е задължителна все още се използва масово твърда връзка м/у ама и задния шарнир и то при модели за 2015г., цената е нещо субективно има ли мерак ще се погаси. Килограмите на едно UTV + 2 човека и си става катко трябва да си бъде, пък амовете са същите само леко уголемени.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Подразбрах че 3D стенда е монтира. Поздравления

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                                Тоя дето прави файловете за лазера,не се старае,ама хич...Планките изглеждат като дялкани с тесла...
                                Това е нарочно против уроки.
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X