Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скутопед?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Скутопед?

    Бурето си е Жоро-style! Дори да видя санбернар с буре, в първия момент се замислям дали не е на Жоро! А при проверка винаги може да твърдиш, че си возиш на велосипеда двигател за скутерчето и буренце, за да си направиш умивалник!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #17
      От: Скутопед?

      Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
      п.п. Сега видях какво си сложил за предна вилка, махай го веднага за да нямаш близки срещи с асфалта!
      Искаш да кажеш че е някаква некачествена тази ли? Не познавам велосипедните чаркове изобщо. Спирачката не струва - това е ясно. Но самата вилка не съм разглеждал никак. Впрочем доста малка част от тежестта се пада на нея и за това не съм и обръщал внимание.

      ПП. Тръбата на седалката е от безшевна стомана СТ20 Ф30х3 - ако има нещо дето ще удържи - тя е.
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • #18
        От: Скутопед?

        Жоро, тези педали какво въртят, че не мога да зацепя?

        Коментар


        • #19
          От: Скутопед?

          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
          Жоро, тези педали какво въртят, че не мога да зацепя?
          Стандартно свободно движение от велосипед /еднопосочен лагер/ заварено за джантата.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #20
            От: Скутопед?

            Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
            Искаш да кажеш че е някаква некачествена тази ли? Не познавам велосипедните чаркове изобщо. Спирачката не струва - това е ясно. Но самата вилка не съм разглеждал никак. Впрочем доста малка част от тежестта се пада на нея и за това не съм и обръщал внимание..
            Първо се появява луфт в ботушите, а след немного време предната гума те изпреварва.
            Най-евтиния сънтур за 70лв може да върши работа, за 150лв рок шокс заспива, а аз бих сложил твърда вилка за 20лв и малко по-балонна гума.
            Огледай за ръжда централният болт, който държи вилката, скъса ли се - пак асфалта.

            Коментар


            • #21
              От: Скутопед?

              За да се развеселите и да има движение по темата ще Ви предложа това клипче, каяк се прави супер могор от 24 бр резачки.
              Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

              Коментар


              • #22
                От: Скутопед?

                А аз - как се прави от 3-цилиндрово двутактово кавазаки 48-цилиндрово, и как въпросният двигател ползва двигател от скутерче за стартер

                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  От: Скутопед?

                  Добре , че са въздухарки , че ако тръгнеш да им сменяш антифриза , топлофикация София ще ти завиди. Но ако се пуснат на пистата , Жоро ще ги скъса и двамата , дори ще има време за две бири. На Жоро изобретението е много по практично.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X