Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Коко направи една тема за твоя гараж и разказвай какво друго правиш по колите на колегите!
    Така ще топлиш сърцата на феновете, на нас състезателите ще даваш информация какво прави "врага", а на себе си ще правиш реклама!

    Досега в България няма човек, който да е вложил токова в нашят спорт и мисля че го заслужаваш.

    Ако искаш аз ще започна темата!!!
    Само мога да подкрепя идеята за "Гаража на Коцето". Освен, че моята кола е произведена там, там ми се случват мечтите по мап-инга на състезателния комп на неговото дино, както и последната интервенция...конверс от стандартна кутия към правозъба с карантии на Куайф.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
      Ясно, беше ми интересно плочите дето слагате в рамената и на други места от какво ги режат по принцип. Мерси!
      Стомана 3 или Ст 20 ... мека стомана лесно заваряема.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

        Айде!

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=193222
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Не взимам отношение, но това не значи, че не чета с интерес. Направи ми впечатление, въртиш волана на много градуси - не за компенсация, а просто обикновен завой. Останах с впечатление, че ти пречи. Каква е предавката и нямаш ли нещо скъсено?
          Правилно си забелязъл .Една от причините са многото градуси , калното трасе вчера и меките гуми които съм обул. Другата причина е рейката, бавна е но
          скоро ще реша и този проблем.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
            Правилно си забелязъл .Една от причините са многото градуси , калното трасе вчера и меките гуми които съм обул. Другата причина е рейката, бавна е но
            скоро ще реша и този проблем.
            Трябва ти нещо такова,целият ход на рейката е оборот и тричетвърти,това на аватара е със подобна,инак ставаш на вентилатор с ръцете по завоите,куплирано е с ел.усилвател от корса,инак много тръшка ръцете.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140225_160637.jpg
Прегледи:1
Размер:127.9 КБ
ID:5636492

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140225_173840.jpg
Прегледи:1
Размер:113.6 КБ
ID:5636493
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]771162[/ATTACH]
              Не са ли малко тънки тръбите? Или така изглежда на снимката?
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Не са ли малко тънки тръбите? Или така изглежда на снимката?
                Тънки са,все пак ударите ги обира самата рейка и е увиличен диаметърът и на 40мм,против пречупване.Все пак ще мести 14-15"аспиринчета.За джипка ще изглежда различно,по-дебел гребен и усилен корпус.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                  Може ли да снимате електроусилвателя, че такова нещо не съм виждал... просто интерес
                  Land Rover Defender 110SW 300tdi

                  Коментар


                  • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                    Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                    Може ли да снимате електроусилвателя, че такова нещо не съм виждал... просто интерес
                    Ей го:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0095.jpg
Прегледи:1
Размер:118.2 КБ
ID:5636872
                    Тук е монтиран на дрегела от аватара
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0099.jpg
Прегледи:1
Размер:109.0 КБ
ID:5636873
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Само мога да подкрепя идеята за "Гаража на Коцето". Освен, че моята кола е произведена там, там ми се случват мечтите по мап-инга на състезателния комп на неговото дино, както и последната интервенция...конверс от стандартна кутия към правозъба с карантии на Куайф.
                      Куайф са много добра фирма....само малко лъжат колко им държат частите

                      Е тва е кутия за 1000 коня...и има само един старт на 750.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 1.jpg
Прегледи:1
Размер:158.7 КБ
ID:5637444Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 2.jpg
Прегледи:1
Размер:157.6 КБ
ID:5637445

                      Коментар


                      • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                        Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                        Куайф са много добра фирма....само малко лъжат колко им държат частите

                        Е тва е кутия за 1000 коня...и има само един старт на 750.
                        Сликовете не прощават.

                        Коментар


                        • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                          Може ли да споделиш от какво е гнездото с бушоните, че ми трябва и на мен едно такова?
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2257.jpg
Прегледи:2
Размер:128.7 КБ
ID:5638039
                          Газ 69 2.4i
                          Густо майна, пътят свърши !!!
                          GSM: О895 7О6О59

                          Коментар


                          • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                            Мога , .... никакъв спомен нямам ... дай ми малко време да проверя. Сещам се , че не беше нещо сложно , от някакъв нормален магазин беше...
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                              Лада?
                              Калин Владов,09РСПБЗН

                              Коментар


                              • От: Лек асфалтов тест на EVO FX или Instroi PROTO Rally Raid Car

                                Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                                Лада?
                                Ц, не са такива.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X