Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето я и моята самоделка (hellmachine)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ето я и моята самоделка (hellmachine)

    очаквам забележки и коментари
    Прикачени файлове

  • #2
    До: ето я и моята самоделка

    Едно браво и евала като за начало имаш от мен, началото е важно критиките после...
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      До: ето я и моята самоделка

      Я ... по грозно нещо от моят самурай
      Харесва ми. Трудното си го направил, сега остана гадното (дреболийки и настройки).
      Като тръгне дай малко снимки от изпитанията.
      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
      http://www.cardomain.com/ride/2562837

      Коментар


      • #4
        До: ето я и моята самоделка

        Закрий с кожуси пружините.
        Опита ли я вече?

        Коментар


        • #5
          До: ето я и моята самоделка

          Добре си го направил.Сложи му едни гуми за пресечен терен, за да добие вид.
          АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

          Коментар


          • #6
            До: ето я и моята самоделка

            Можеш да му направиш нешто като покрив да не те вали.
            АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

            Коментар


            • #7
              До: ето я и моята самоделка

              От какво е двигатела
              АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

              Коментар


              • #8
                До: ето я и моята самоделка

                За моята самоделка ме посъветваха:,, В никой случай не може да оставиш тоя прът на волана. Търси какво да е, но с разрушаващи се точки. Поне на едно място, а ако трябва като хората - на две. Карданчета или поне разрязан прът като на ЛуАЗА " не мога да разбера от тези снимки които си изложил дали си го направил така.
                АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                Коментар


                • #9
                  До: ето я и моята самоделка

                  несе занимавай сникакви прътове.кефилите.щом те кефи надувай и тва е.требе пушек да излиза от търкалетата. и си сложи някакви по големи гумета щот тия

                  Коментар


                  • #10
                    До: ето я и моята самоделка

                    и кат си качил там радиатора дали му ходи вода.щот без допълнителна помпа зор работа

                    Коментар


                    • #11
                      До: ето я и моята самоделка

                      браво и от мен , има малко забелешки ,

                      1 заднитцата ми се струва че ако се наложи няма да можеш да вкараш голам диаметар гуми

                      2 покрива ми се струва висок , можеш лесно да го снижиш ,

                      3 ако нямаш преден мост , добре ще е да сложиш отпред по възможност наи тънки гуми , и сответно одзат наи големи

                      4 струвами се че радиатора ти е малак ,

                      5 седалка и колани , да не стане беля

                      така мисла аз , поне до колкото се вижда на снимките
                      пожелавамти успех , и със здраве да си го караш
                      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ето я и моята самоделка

                        Малко допълнителна информация-двигателя,радиатора и задното окачване са от Фиат Ритмо 1.5 75 кс.Колата беше с предно предаване аз само съм го изместил назад така че задните колела да движат.Кормилната рейка и волана също са от Фиат,предното окачване е от Форд Ескорт малко модифицирано,официално още не е в движение защото мисля за по-големи джанти и гуми за отзад а има и доста работа още.Радвам се че ви харесва,след като го подкарам очаквайте още снимки.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ето я и моята самоделка

                          Щом питаш за забележки, ето и от мен две:
                          Масленият филтър пита за първия по-голям камък. Слагай броня отдолу и прави лифт, защото така си е както от колата, от която си взел двиг. и скоростите.
                          Слагай диагонали във "вратите", защото така има опасност да се скърши.
                          Иначе поздравления за мерака и усилията!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ето я и моята самоделка

                            от мене една забележка.с тия фордови джанти не ти е работа много гаден размер неможе да удисаш друга джанта.отзаде слагай 15 ки с джипови гуми.каквито и даса.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ето я и моята самоделка

                              Първоначално публикуван от hellmachine Преглед на мнение
                              Малко допълнителна информация-двигателя,радиатора и задното окачване са от Фиат Ритмо 1.5 75 кс.Колата беше с предно предаване аз само съм го изместил назад така че задните колела да движат.Кормилната рейка и волана също са от Фиат,предното окачване е от Форд Ескорт малко модифицирано,официално още не е в движение защото мисля за по-големи джанти и гуми за отзад а има и доста работа още.Радвам се че ви харесва,след като го подкарам очаквайте още снимки.
                              радвам се че приемаш забелешки , но нали знаеш критиката движи нещата , ние ще казваме пък ти преценяваи ,

                              ако ти е възможно , на тази конструкция лека , наи добре е да сложиш три степена скорусна кутия , иначе двигателя ти е даже предостатачен , ако правилно съм разбрал , това ще е бъги с един мост , скоростен макадамов резак , затова трябва здраво окачвоне , и не голяма федерация , стара мъдрост две добри на едно място няма
                              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X