Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Симпатична едноместна каравана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Симпатична едноместна каравана

    : - )))))
    Я какво станало !
    Целта е да я грабна с мотокара и да я бухна на ремаркето !
    Стефан , разбира се , с най- приемливо предложение.
    Тя е със специално предназначение : като ти изпуши главата , свършат нервите , грабваш се и отиваш на любимо спокойно място . Всеки от нас има такова. Моите са няколко.
    Първоначално публикуван от stelio Преглед на мнение
    Ако я направиш същата,ще е върха.Преди време попаднах на тази снимка във фейс бук и след като я побликувах на стената си събра много харесвания,което е доста показателно. Ще следя темата с голям интерес!
    А снимки?
    Успех!
    Не ,не ! Ще ми се да я направя , но няма време.
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

    Коментар


    • #17
      От: Симпатична едноместна каравана

      Уморените коне си почиваме на палатка. Има вече и такива дето се опъват сами, като ги хвърлиш на полянката!!
      Поздрави.

      Коментар


      • #18
        От: Симпатична едноместна каравана

        Това изглежда готино, но според мен е оправдано ако нямаш джип, а само лека кола в която по принцип няма място за много багаж. При положение, че мога да си натоваря цялата покъщнина (в това число и багажа) + шест местна палатка + провизии за десетина дни + рибарски такъми и принадлежности + куче + дете + съпруга и ми остава място да кача стопаджия в джипа, не виждам смисъл да давам от 1500 до 15000 евра за да спя в куфар. Другия минус който има тази концепция по нашите ширини са малките габарити и тегло - налага се да оставите бивака за малко и да мръднете с колата до някъде... Задължително трябва да се събере всичко и да се мъкне колибката отзад, защото това сам човек го отнася като куцо пиле - домат, точно за 5 минути (не, че не могат да отнесат и палатката, ама няма да съм толкова назад с парите...).

        П.П. - А и като види човек какъв богат избор от истински каравани с всички удобства и с правилния обем се предлагат в този ценови диапазон (па макар и втора ръка) - съвсем се обезсмисля упражнението...
        Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 16-12-12, 04:53.

        Коментар


        • #19
          От: Симпатична едноместна каравана

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Това изглежда готино........
          Чини ми се,че Макавеев смята да я прави сам .То с пари всеки може...
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #20
            От: Симпатична едноместна каравана

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            Чини ми се,че Макавеев смята да я прави сам .То с пари всеки може...
            Така умело напипа същината на въпроса....:-))

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            + шест местна палатка .
            Това е хубаво , но имам страхова невроза , не мога да спя в палатка.Колкото и литра приспивателно да съм си налял преди лягане. Не мога да се отърва от мисълта че някой ще ме мушне с ножа, а аз няма да мога да се противопоставя. Да не говорим че има змии , мечки , лъвове...Няма как .
            Виж , зад шперплат , спя по спокойно..Пък и удобството е несравнимо. Като си набухам вътре половин метровия дунапренан матрак..
            Уморените коне не ги убиват , нали ??

            Коментар


            • #21
              От: Симпатична едноместна каравана

              Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
              Така умело напипа същината на въпроса....:-))



              Това е хубаво , но имам страхова невроза , не мога да спя в палатка.Колкото и литра приспивателно да съм си налял преди лягане. Не мога да се отърва от мисълта че някой ще ме мушне с ножа, а аз няма да мога да се противопоставя. Да не говорим че има змии , мечки , лъвове...Няма как .
              Виж , зад шперплат , спя по спокойно..Пък и удобството е несравнимо. Като си набухам вътре половин метровия дунапренан матрак..
              Я погледни това, може да ти хареса: http://motorka.org/m_lodki/1265-plav...ibiya-don.html

              Коментар


              • #22
                От: Симпатична едноместна каравана

                На твое място бих започнал с преправяне на ремаркето в насока по-широк мост и по-дълго, с цел постигане на смислен размер на караваната. Достатъчно е да останат регистрационната табела и серийният номер.
                За себе си проблемът съм решил, като съм оборудвал едната си джипка като спалня с размер 210х140см. Има си и печка, та и зимата може да се използва. Става и за спане и за возене на чужди булки.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #23
                  От: Симпатична едноместна каравана

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  . Става и за спане и за возене на чужди булки.
                  Спечели ме завинаги!
                  К`ва е тая джипка? Аз имах един бус , само за тая цел. Звукоизолиран .Само се клатеше особено .3м Х 1.20м. Затъмнени стъкла. Всички удобства.Правиш квото си искаш , къдете си искаш. Най-често в населеното място , че пък нямаше пари за гориво.
                  Но , това беше по времето , когато много много не подбирахме.. (принципа - давай Шаро,таа кучка не е наша!)
                  Сега , е хубаво да се вплете в упражнението романтика някаква ....
                  Уморените коне не ги убиват , нали ??

                  Коментар


                  • #24
                    От: Симпатична едноместна каравана

                    Ето стъпка по стъпка изграждане на каравана на основата на Ape (онази така готина италианска 3 колка )
                    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                    Коментар


                    • #25
                      От: Симпатична едноместна каравана

                      :-)))
                      Че то късо бе ! Пък и няма къде да ти стърчат краката , идиотите забравиха да сложат врата.
                      Сигурно е рекламна.
                      Уморените коне не ги убиват , нали ??

                      Коментар


                      • #26
                        От: Симпатична едноместна каравана

                        Ако наистина мислят да я ползват, трябва много внимателно да следят прогнозата за времето - и най-малкия порив на вятъра би я преобърнал!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Симпатична едноместна каравана

                          Ф хАмерика как е - http://www.cracktwo.com/2012/01/best...ment-ever.html

                          Коментар


                          • #28
                            От: Симпатична едноместна каравана

                            В Китай така решават проблема . Само където с това превозно средство не чужда ами и моята булка няма да влезе Натиснете снимката за да я уголемите

Име:campbike1.jpg
Прегледи:2
Размер:51.2 КБ
ID:5436698
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #29
                              От: Симпатична едноместна каравана

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:222185_447830538597686_1007608644_n.jpg
Прегледи:1
Размер:101.2 КБ
ID:5440667

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X