Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Kilt 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: VW Kilt 4x4

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    е това е костенурка! наистина от мотора може да се желае повече... например един боксер с въздушно охлаждане... от Порше
    Че той двигателя по принцип си е порше.
    Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

    Коментар


    • #17
      До: VW Kilt 4x4

      Това оригиналното шаси ли е ,питам заштото имам един проект за костенурка съм замислил ,ама за бъги не за джип .

      Коментар


      • #18
        До: VW Kilt 4x4

        Ако беше прочел темата (макар и с малки грешчици), щеше да разбереш че става дума за шаси на VW Iltis . . .

        Коментар


        • #19
          До: VW Kilt 4x4

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          Ако си обърнал внимание, темата е старичка. Колата е завършена отдавна, и аз лично съм я виждал в "якшън" на състезанието "Бреслау".
          Между другото, най-малки ядове береше с двигателя...

          Абе незнам дали обръща внимание на датите, но като погледна в доста такива стари теми е писал. Може пък и да иска да натрупа бързо публикации знаеш ли.

          Коментар


          • #20
            До: VW Kilt 4x4

            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
            Материалът за тази "самоделна конструкция" е открит и публикуван в БГ, първо от колегите на :
            http://vwclub-bg.org/forum/viewforum.php?f=8

            Тъй като Жоро се нае с превода от немски, благодаря ти Жоро, аз изтрих първоначално поместените снимки тук от мен, тъй като те се повтарят по-долу и по този начин темата е по-лека за разглеждане..
            ето и едно подобно което се продава във съседна сърбия http://www.polovniautomobili.com/aut...a_1200j/139604 саита е интересен

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X