Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Такси за участие в Автокрос шампионата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Такси за участие в Автокрос шампионата

    Въпросът е към колегите състезаващи се в шампионата по Автокрос. Колко пари се плаща за такси, застраховки и др. при участие в едно състезание, като не става въпрос за разходите по състезателната техника, спане и транспорт. Също как стои въпросът с лиценза на пилота и членуването в отбор. Благодаря ви предварително

  • #2
    От: Такси за участие в Автокрос шампионата

    Първоначално публикуван от 2002turbo Преглед на мнение
    Въпросът е към колегите състезаващи се в шампионата по Автокрос. Колко пари се плаща за такси, застраховки и др. при участие в едно състезание, като не става въпрос за разходите по състезателната техника, спане и транспорт. Също как стои въпросът с лиценза на пилота и членуването в отбор. Благодаря ви предварително

    Такса състезание не се заплаща(засега),застраховката варира,най-добре е да се включиш към колективната,там цените са народни(40лв за 2011г.).За лиценза въпроса е по-сложен,намираш авто-клуб-АСК на местно ниво,не вярвам да ти откажат,те ще те пратятна курс за придобиване на лицез,единият вариянт е в Сливен,другият-София.Обаче за целта трябва да имаш свидетелство за управление и поне категория В.Въпросите за изпита може да прочетеш тук:http://www.bfas-bg.org/fce/001/0040/...nse_kodeks.pdf
    датите за изпит ще видиш в сайта на БФАС.От кой край на България си,че нещо си пропуснал да напишеш в акаунта си?
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: Такси за участие в Автокрос шампионата

      Благодаря ти за отговора и информацията Както винаги си адски полезен, очаквах, че ти ще ми отговориш. Иначе съм от София, което май не е много добре, защото повечето сте от останалите градове, но по състезания и тук пак мога да науча важни неща.

      Коментар


      • #4
        От: Такси за участие в Автокрос шампионата

        Първоначално публикуван от 2002turbo Преглед на мнение
        Благодаря ти за отговора и информацията Както винаги си адски полезен, очаквах, че ти ще ми отговориш. Иначе съм от София, което май не е много добре, защото повечето сте от останалите градове, но по състезания и тук пак мога да науча важни неща.
        Внимавай с какво с захващаш! Както казва Пламен..."Като те ухапе кучето ...спасения няма"

        Коментар


        • #5
          От: Такси за участие в Автокрос шампионата

          Първоначално публикуван от 2002turbo Преглед на мнение
          Благодаря ти за отговора и информацията Както винаги си адски полезен, очаквах, че ти ще ми отговориш. Иначе съм от София, което май не е много добре, защото повечето сте от останалите градове, но по състезания и тук пак мога да науча важни неща.
          Напротив,във София имаш достатъчно колеги със които може да се посъветваш,сещам се за петима.Имате си и автокрос-клуб,АСК-Димитров и синове,ако искаш може да те свържа с Митко за да коментирате.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X