Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

    Трябва да си утвърден участник за да може да пишеш и получаваш лични съобщения,това зависи от модераторите на форума!
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #17
      От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

      @petroffbg Може да е заради това. интересното, е че вече имам кореспонденция на лични със съфорумец. Както и да е. Относно бъгито по вчико личи, че е прокетирано внимателно на CAD софтуер а дизайнера разбира от хармония. Поздравления още веднъж!

      Коментар


      • #18
        От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

        Първоначално публикуван от kotarakafeliks Преглед на мнение
        Ами като проходи то само ще реши.Най вероятно ще му търся приемно семейство, защото е грехота да стои самичко в това хале, а на мен ми станаха много отрочетата и нямам време да им обръщам внимание на всички. Не мога да ги изхраня, защото са много лакоми и не ядат каквото и да е . . Хайде казвайте ако някой си го хареса да го "осинови".
        Cena ?
        [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
        Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

        Коментар


        • #19
          От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

          Колега, просто нямам думи за дизайна - много е изпипзн и на световно ниво.

          Браво и дано намериш грижовен стопанин за това красиво зверче
          Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

          Коментар


          • #20
            От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

            И аз се интересувам от цената. Пиши на лично. Може и да го получа.

            Коментар


            • #21
              От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

              Първоначално публикуван от Bate Miro Преглед на мнение
              И аз се интересувам от цената. Пиши на лично. Може и да го получа.
              Не искам да те разочаровам,но си приготви 10000+...,може и да се спазарите.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #22
                От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                Поздравления,Андрей,сътворил си още една МИСка,руса,хубава,с големи ОЧИ...мммммм....ммммм.....друго не се сещам,за съжеление

                Коментар


                • #23
                  От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                  Цената е 6500 без пазарлък. Цената е с гумите , джантите седалка и радиатор , но без идеите и мерака който съм вложил.Те са си за моя сметка. В тази криза поне да си върна средствата а и нямам време да го довърша а и за какво ли ми е.Виждам че тук има доста ентусиасти, за които е доста добро начало. НЕ забравяйте, че "Мерак с пара се гаси" а и " Който изпревари - той натовари"

                  Коментар


                  • #24
                    От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                    Не разбрах-не е ли в движение ?!?! Може ли телефон за връзка ...по-добре на лични
                    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                    Коментар


                    • #25
                      От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                      Телефона ми е 0888494116.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X