Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

    Явно и големите жеги спомогнаха на малкото птерозавърче, което беше заченато още преди 2 години да се излюпи. За сега още е голо и няма спойлери. Но в скоро време ще му пораснат джанти, гуми, полуоски и седалка, за да може да се научи да ходи.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

    Да ти е здраво зверчето ! По какви терени се предвижда да лети ?
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • #3
      От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

      Все едно е излязло от някои фантастичен филм.
      Polaris Magnum 500
      Mercedes ml320

      Коментар


      • #4
        От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

        Хммм! Поредния шедьовър ли да го наречеме. Красиво е и в карантията чак! Само не знам с какво сърце ще го заровиш в калта?
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • #5
          От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

          Майка му на птерозавърчето лежи в шокова зала и чака донора за трансплантация на втора скорост. Всички гледат младенеца и му се радват.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

            Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
            Да ти е здраво зверчето ! По какви терени се предвижда да лети ?
            Ами като проходи то само ще реши.Най вероятно ще му търся приемно семейство, защото е грехота да стои самичко в това хале, а на мен ми станаха много отрочетата и нямам време да им обръщам внимание на всички. Не мога да ги изхраня, защото са много лакоми и не ядат каквото и да е . . Хайде казвайте ако някой си го хареса да го "осинови".

            Коментар


            • #7
              От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

              Колега нали не си го замислил с три двигателя?Много добре професионална изработка!

              Коментар


              • #8
                От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                Колега , много красиво си го направил наистина .Ако приемеш приятелски съвет от аматьор ,мисля че трябва да му сложиш спънка на задните амортисьори от горе. Мисля че е слаба тази част и при натоварване може да поддаде. Поздравления за добрата работа.

                Коментар


                • #9
                  От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                  Първоначално публикуван от krasikam4o Преглед на мнение
                  ,мисля че трябва да му сложиш спънка на задните амортисьори от горе. Мисля че е слаба тази част и при натоварване може да поддаде.
                  +1
                  От снощи го гледам, така е. Опорите на пружините могат да тръгнат нагоре и към центъра. Всичко зависи от зора.
                  Но много качествено работите, браво и от мен.

                  Коментар


                  • #10
                    От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                    Перфектна работа!
                    Поздравления за положения труд!
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • #11
                      От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                      Първоначално публикуван от krasikam4o Преглед на мнение
                      Колега , много красиво си го направил наистина .Ако приемеш приятелски съвет от аматьор ,мисля че трябва да му сложиш спънка на задните амортисьори от горе. Мисля че е слаба тази част и при натоварване може да поддаде. Поздравления за добрата работа.
                      Така е! Прав си.Мислех там да комбинирам нещо със държача на резервната гума.

                      Коментар


                      • #12
                        От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                        Първоначално публикуван от SLAVIKA1980 Преглед на мнение
                        Колега нали не си го замислил с три двигателя?Много добре професионална изработка!
                        Явно яйцето е било само с един жълтък!

                        Коментар


                        • #13
                          От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                          Абе Андрей ти май от Чирпан насам не си спал много? Поздравления прекрасна е машината. Пак със R1 ли ще бъде, какво междуосово ще има и каква ширина.

                          Поздрави.
                          Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                          Коментар


                          • #14
                            От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                            Първоначално публикуван от vacho Преглед на мнение
                            Абе Андрей ти май от Чирпан насам не си спал много? Поздравления прекрасна е машината. Пак със R1 ли ще бъде, какво междуосово ще има и каква ширина.

                            Поздрави.
                            Напротив! Спал съм си много добре ама какво да го правя като се излюпи.Иначе се мътеше из цеховете 2 години. А и около мен само R -единици.

                            Коментар


                            • #15
                              От: РОДИ СЕ МАЛКИЯ ПТЕРОЗАВЪР.

                              Поздравления за вниманието и качеството. Строил съм подобни конструкции и знам колко трудно се постига този резултат. Изпратих лично но не съм сигурен, че сте го получили. Интересувам се от изработка на подобна, но по-проста рама. Моля, ако имате възможност да пишете. При мен с ЛС не се получава мисля. С нетърпение чакам да го вида на пътя. Желая успех.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X