Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0058.jpg
Прегледи:2
Размер:104.3 КБ
ID:5282591
    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
    Ще имаш проблем с кажетроника(мех инжекция),клапата която го управлява въобще не харесва дупки,бабуни и прочие.Вариянта е или карбуратори или фул инжекция.

    Моето бъги е с механична инжекция и не съм имал проблеми с нея. FORD XR3. Не ми издържат биелните лагери.
    По не ми харесва, че ще е с предно.
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • #17
      От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

      Теодоре, помагам с каквото и както мога. Време ти е да пуснеш снимки на творението и да ни държиш в течение.

      Коментар


      • #18
        От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

        Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
        [ATTACH=CONFIG]337985[/ATTACH]


        Моето бъги е с механична инжекция и не съм имал проблеми с нея. FORD XR3. Не ми издържат биелните лагери.
        По не ми харесва, че ще е с предно.
        Смени модела на маслото с пълна синтетика,скъпо е но си решаваш проблема.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #19
          От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

          Първоначално публикуван от root Преглед на мнение
          Теодоре, помагам с каквото и както мога. Време ти е да пуснеш снимки на творението и да ни държиш в течение.
          Влади,днеска цял де съм мерил кое как ще дойде преди да почна да режа профилите.Днеска измерих разстоянието межди болта на носача и профила(както говорихме вчера),така както са сглобени и оооо чудо беше еднакво навсякъде(без да искам съм го уцелил):-))За днеска приключих работата,че не се издържаше вече на слънце.Утре смятам вече да почвам да режа и да точковам профилите(които са за шасито) кой както ще седи и ако ми остане време да сваля двигателя от колата.

          Коментар


          • #20
            От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

            Ето и снимките на вече заварените планки на носачите за профилите.Малко се поизкривиха но засега не мисля,че е проблем:-)))

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00236.jpg
Прегледи:1
Размер:241.7 КБ
ID:5283154 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00235.jpg
Прегледи:1
Размер:234.9 КБ
ID:5283155

            Коментар


            • #21
              От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

              Виж някой приятел с СО-2 да ти ги завари,с тоя електрожен ще се изметне като дърта Ифа...
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #22
                От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                ...с тоя електрожен ще се изметне като дърта Ифа...
                :-))) Грешката относно заваряването си е чисто моя защото заварките ги правих без почивка.
                От там така се изкривиха.
                Плюс тва двата профила не ги бях точковал един за друг.
                Утре смятам да започна шасито но преди да започна да заварявам смятам профилите които ще го изграждат преди това да ги точковам един за друг,че няма изненади а и вече няма толкова да се заигравам с електрожена.

                Коментар


                • #23
                  От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

                  Малко нови снимки на планките за носачите но вече подсилени с триъгълниците които са дебелина 4мм.Смятах тази седмица да започвам да заварявам шасито,но при мене атмосферните условия ми диктуват какво ще правя.Дано се оправи утре за да мога поне да ги прикапя железата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3909.jpg
Прегледи:1
Размер:196.1 КБ
ID:5283614Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3912.jpg
Прегледи:1
Размер:198.2 КБ
ID:5283615Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3914.jpg
Прегледи:1
Размер:199.5 КБ
ID:5283616

                  Коментар


                  • #24
                    Малко нови снимки
                    Защо не иска да качва други снимки...
                    Ако може нкой модератор да трийне последните две снимки,за да кача на цялото шаси един фотос.
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-06-11, 21:11.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

                      Привет отново.
                      Днеска взех електроди на Бьолер 2.5мм където стават само за правотоков електрожен,обаче след като се нагреят започват много да лепнат.Заварявам с 80А.
                      Помагайте с препоръки за некви електроди защото не мога да започна да заварявам нагоре по шасито.
                      Казаха ми,че Бьолер-а са доста добри електроди и затова днеска взех такива но...
                      Поздрави Теодор

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

                        Oще чакам съвети за електроди за правотоков електрожен,но нека пишат хора които са работили а не чули от тоя и оня.
                        Поздрави Теодор

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

                          Вече започнах клетката.Взех тръби Ф48х3.2 Понеже намерих само едно място в Пловдив за тръбогиб и ми искаха по 5.60лв на направен ъгъл(като не ми гарантираха,за правилна изработка понеже нямали дорник) и реших да използвам идеята на колегата БЪРЗАШКИ за готови колена, като бройката им е по 2.60лв.До тук вложения материал за шасито тежи около 90кг.Двете тръби които взех вчера тежат 38кг.Искам да помоля по запознатите да споделят дали диаметъра и дебелината на тръбите са достатъчни.
                          Поздрави Теодор

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бъги с части от Ауди купе 2.3NG-136к.с.

                            Според правилника на БФАС,ролкейджа(клетката,ролбара)трябва да бъде изграден от безшевна тръба с диаметър не по-малък от ф45х3мм,като се допуска макс размер ф50х2мм.Шевовете трябва да са изпълнени от заварчик-паспортчик.Това последното не те грее,като диаметър на тръбите даже малко си се престарал,колената като ги монтираш трябва да са с дълбок провар,иначе се цепят по шева.Не подценявам възможностите ти на заварчик,но ако не си уверен,потърси някой който може поне за ролбара.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X