Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Бъги" от ЗАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Бъги" от ЗАЗ

    Купих това чудо преди години за 400лв. Проблем - висока скорост на движение. Още не съм му сменил мотора - неговият ми изглежда доста износен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010026.JPG
Прегледи:1
Размер:86.9 КБ
ID:5899887Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010025.JPG
Прегледи:2
Размер:88.7 КБ
ID:5899888Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010028.JPG
Прегледи:2
Размер:84.3 КБ
ID:5899889Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010027.JPG
Прегледи:2
Размер:86.0 КБ
ID:5899890

  • #2
    От: "Бъги" от ЗАЗ

    ...колега,като гледам той е по скоро за офроад,не за високи скорости,може би и за това са му проблем.Има и ретро елементи в предницата,отзад е като бъги...Още малко работа и зверчето ще стане истински хищник,иначе си струва париците...Карай го внимателно!
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

    Коментар


    • #3
      От: "Бъги" от ЗАЗ

      И според мен е по-скоро за офроад.Само трябва малко да се повдигне.
      Колега,дай повече инфо,ДВГ,СК,Диф,от какво са?
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • #4
        От: "Бъги" от ЗАЗ

        Машинката си струва парите.
        Можеш да я повдигнеш по няколко начина и става машина с висока проходимост.
        Поздрави за покупката.
        ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

        Коментар


        • #5
          От: "Бъги" от ЗАЗ

          Каже поне какъв е мотора ,който си й сложил?
          Как се държи и така нататък!
          Поздрави!
          Последно редактирано от ludau; 06-09-10, 00:58.

          Коментар


          • #6
            От: "Бъги" от ЗАЗ

            Извинете ме пак за забавеният рефлекс Ами мотора си е от ЗАЗ, купил съм още един мотор и още едни скорости, пак от ЗАЗ(на времето съм карал ЗАЗ и извън пътя се държеше добре). Това "бъги" обаче е много зле - освен ниската мощност на мотора(вероятно износен, щото центровки и карб оправих) има проблем с проходимостта - заорава където е ТОПКАТА НА ТЕГЛИЧА! шах с пешката! а нямам време засега - сега готвя една мотоделта и има опашка от чакащи - един BMW R71, една моя недомислица 5х4 и още.
            НО: Повдигане и редукция - ДАВАЙТЕ ИДЕИ! мислех да срежа полуосите и с верижна предавка към един вал, който свързва двете задни колела (чупещ, с кардан и шлици и ЛимитедСлип ако може, или пък муфа блокаж). Така хем висока, хем достатъчна мощност, хем бавна и лесна за каране по пресечен терен.

            Коментар


            • #7
              От: "Бъги" от ЗАЗ

              Пресни снимки http://dmitrev.wix.com/alpine-mars#!zaz... - странно, след няколко години престой на двора звярът запали лесно, а съединителят работи, нищо че от помпата тече спирачна течност

              Коментар


              • #8
                От: "Бъги" от ЗАЗ

                Не е ли пусната обява за продажба на бъгито в популярен сайт за продажба на автомобили?

                Коментар


                • #9
                  От: "Бъги" от ЗАЗ

                  Пусната е обява, ама никой още не го е купил Свалих помпата на съединителя тази сутрин, че тече, ще я оправям сега(или нова, ако е същата като на лада), скоростите се оказа че си работят, лоста не е бил куплиран добре, даже почвам да се чудя дали да не го оставя - малкия да се учи на него(и каране и ремонти Мотора духа през сегментите, ще пробвам да ги освободя със спрей за почистване на карбове, че не ми се свалят главите. Лошото е, че пусти lebensraum, никога не достига и бъгито седи на открито. А под терасата седи още един мотор за резерва и една скоростна кутия, а трябваше аз да седя под терасата, на сянка мичти, мичтиии, както се казва

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Бъги" от ЗАЗ

                    Ето как изглежда сега. Има си и нов собственик - Бобо, макар че все още го обслужва старият му собственик, новият вече го подкарва
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150509_112332.jpg
Прегледи:1
Размер:265.9 КБ
ID:5658952
                    М/у другото, двигателят беше пробил бутало 8-)
                    Трябва да намеря и по-голям волан.

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Бъги" от ЗАЗ

                      вкои саит си рекламирал бъгито мисля цхе имам приятел които биго харесал

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X