Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето и моето бъги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ето и моето бъги

    Ето малко снимкина моето бъги Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03052010195.jpg
Прегледи:1
Размер:141.0 КБ
ID:5899860Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11052010204.jpg
Прегледи:1
Размер:149.1 КБ
ID:5899861Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03052010197.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5899863Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 006.jpg
Прегледи:1
Размер:143.0 КБ
ID:5899862Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 009.jpg
Прегледи:1
Размер:169.8 КБ
ID:5899859
    Последно редактирано от achito; 02-09-10, 21:44.

  • #2
    От: Ето и моето бъги

    с какъв двигател е и кое е не е самоделка

    Коментар


    • #3
      От: Ето и моето бъги

      Двигателя за сега е на иж спорт 350 - поне за сега. А за самоделката не те разбрах

      Коментар


      • #4
        От: Ето и моето бъги

        Първоначално публикуван от achito Преглед на мнение
        Ето малко снимкина моето бъги [ATTACH=CONFIG]243055[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243056[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243058[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243057[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243054[/ATTACH]
        Прекрасно!Поздравления за направата.Дай повече инфо.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #5
          От: Ето и моето бъги

          Интересни решения ..... с предните носачи и със седалката. Питам се дали не е по-скъпа от двигателя например? Не че аз не бих направил същото де.... В крайна сметка колкото върви толкова , важното е да е с комфорт.

          Не ми обръщай внимание на закачките , от миналия век насам се возя все в CRX-ове.

          А предните носачи наистина ми е любопитно как работят при такова закачане за шасито? Щото ми се върти подобна но още по-изчекната схема.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #6
            От: Ето и моето бъги

            Браво колега!Винаги съм си мечтал за бъги ама досега не ме е споходило щастието да имам

            П.П.Давай още снимки и инфо

            Коментар


            • #7
              От: Ето и моето бъги

              Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
              А предните носачи наистина ми е любопитно как работят при такова закачане за шасито? Щото ми се върти подобна но още по-изчекната схема.
              Ъглите си правят квото си искат. То не че има голямо значение с тия гуми и извън асфалта де....
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Ето и моето бъги

                Интересно решение за задният мост-с един амортисьор,но ми се струва,че двете гуми ще ходят едновременно нагоре-надолу.И ако едната загуби сцепление,а другата няма шанс да стъпи на земята?Какво правим?Успех в начинанието и дано да съм лош пророк. Сега се усетих че двете гуми са постоянно зацепени.Извинявам се.Успех
                Последно редактирано от Димитър Колев; 03-09-10, 14:46. Причина: недоглждане
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • #9
                  От: Ето и моето бъги

                  Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
                  Интересно решение за задният мост-с един амортисьор,но ми се струва,че двете гуми ще ходят едновременно нагоре-надолу.И ако едната загуби сцепление,а другата няма шанс да стъпи на земята?Какво правим?Успех в начинанието и дано да съм лош пророк.
                  Връщаме се и минаваме с цЕлата газ. Я виж оня калпазанин Кольо кви скокчета прави с неговото...
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ето и моето бъги

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Ъглите си правят квото си искат. То не че има голямо значение с тия гуми и извън асфалта де....

                    Те че си правят квото си искат е ясно. Любопитното в случая е какво е усещането? И как е управлението?
                    0888932647

                    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ето и моето бъги

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Връщаме се и минаваме с цЕлата газ. Я виж оня калпазанин Кольо кви скокчета прави с неговото...
                      sparky,не се познаваме,но "оня калпазанин",както го наричаш,ми е брат.та тоя скок съм го преживял няколко пъти.И не само него.Както писах по–горе,недогледах задният мост.
                      Нищо не мога,и нищо не знам...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ето и моето бъги

                        Със това окачване отпред,ще си имаш големи проблеми при завой,най-вероятно ще ти тръшка волана и меко казано ще бъде неуправляемо при по-сериозни скорости!
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ето и моето бъги

                          Първоначално публикуван от achito Преглед на мнение
                          Ето малко снимкина моето бъги [ATTACH=CONFIG]243055[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243056[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243058[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243057[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243054[/ATTACH]
                          Ако бъгито е готово за подвизи, пусни някое клипче, и на мен ми стана интересно как ще се движи с това окачване. Щом си го направил така, сигурно си имал нещо наум, интересно ми е какво се е получило.

                          @Митре: Колето е много готин пич, но верно е калпазанин понякога. Не си го шамарил достатъчно, като сте били малки явно Поздрави!
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ето и моето бъги

                            Относно окачването отпред няма никакжи проблеми !
                            Управленито е много добро Но и предницата е малко променена .
                            Имам само много проблеми с дигателя . Ако има някой нещо на ум за двигател нека да помогне.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ето и моето бъги

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07022010075.jpg
Прегледи:1
Размер:177.9 КБ
ID:5205479Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07182010061.jpg
Прегледи:1
Размер:166.3 КБ
ID:5205478Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07022010076.jpg
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5205477Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07202010062.jpg
Прегледи:1
Размер:163.6 КБ
ID:5205476

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X