Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Челен товарач UNK-320

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Челен товарач UNK-320

    Здравейте приятели,бих искал да попитам машинистите и оператори на тежката механизация,какво мислят за UNK-320 и дали си заслужава средствата,които ще дадеш задая притежаваш.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Челен товарач UNK-320

    Ако ти върши работа са много здрави машини със сравнително ефтина подръжка. Ако смао да си имаш според мен не си заслужава.

    Коментар


    • #3
      От: Челен товарач UNK-320

      Извинявам се,че спамя темата,но как е точното наименование на сивия,верижен булдозер зад зелената фадрома?

      Коментар


      • #4
        От: Челен товарач UNK-320

        Ц-100, или "Кировец" по народному.
        А товарача... не бяха много доволни от него колегите от "Пътни строежи".
        Нямам спомени защо точно.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          От: Челен товарач UNK-320

          Здравейте колеги! От около 2 месеца съм собственик на челен товарач UNK-320 и ми възникна следния проблем и моля за малко помощ, за която ще съм много благодарен, та проблема е следния: на страничен наклон отказват да въртят колелата и не иска да завива, както и да вдига или пуска кофата. От какво мислите че може да е проблема, като имате предвид сменени са хидравличните филтри и маслото. Благодаря предварително.

          Коментар


          • #6
            От: Челен товарач UNK-320

            Първоначално публикуван от stanimir.simeonov Преглед на мнение
            Здравейте колеги! От около 2 месеца съм собственик на челен товарач UNK-320 и ми възникна следния проблем и моля за малко помощ, за която ще съм много благодарен, та проблема е следния: на страничен наклон отказват да въртят колелата и не иска да завива, както и да вдига или пуска кофата. От какво мислите че може да е проблема, като имате предвид сменени са хидравличните филтри и маслото. Благодаря предварително.
            Долей и още масло,ако трябва малко над нивото за да не гълта въздух помпата.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • #7
              От: Челен товарач UNK-320

              Здрасти колега.
              Благодаря за бързия отговор, доляхме му масло и мисля че проблема се оправи. Друго, което моя фадромист го притеснява е че има един манометър, който е с 4 разделения и като включва на първа или на задна тази стрелка спада до 0 и след това отива на 4 и започва да трепти между 3 и 4.
              Дано да съм успял да обясня точно какъв е проблема.
              Благодаря предварително.

              Коментар


              • #8
                От: Челен товарач UNK-320

                Понеже реверсът се извършва по хидравличен път,при превключване минава известно време(1-4сек) докато се задейства хидромуфата за желаната посока и манометърът отчете.Трептенето на стрелката да не те притеснява,пулсира заедно със клапана за слив на излишното налягане.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X