Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кемпер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кемпер

    Търся повече информация за този кемпер.Снимано е в ж.к Стрелбище, но е засичан и в ж.к Младост.Ако някой знае нещо повече да пише.



    LZ1NBN

  • #2
    До: Кемпер

    В тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=3333 преди време се продаваше подобна УАЗ-ка.

    Коментар


    • #3
      До: Кемпер

      Тази Уазка е друга, даже познавам собственика/виртуално/който е направил.Продължавам търсенето...
      LZ1NBN

      Коментар


      • #4
        До: Кемпер

        Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
        Тази Уазка е друга, даже познавам собственика/виртуално/който е направил.Продължавам търсенето...
        Нейчо, такава УАЗка като тази на снимката съм виждал че се продава в едно италиянско списание за джипове. Ако го намеря ще го снимам и ще пусна тук.
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #5
          От: Кемпер

          Да повдигна малко темата, още се търси информация за нея.
          LZ1NBN

          Коментар


          • #6
            От: Кемпер

            Защо го търсиш? Имам нещо предвид.
            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

            Манол Денев

            Коментар


            • #7
              От: Кемпер

              Това за мен е идеалната комбинация за пътешествия из Русия...
              LZ1NBN

              Коментар


              • #8
                От: Кемпер

                Съмнявам се.
                Ако въобще е УАЗка, доста бавничко ще се придвижваш с тоя "багаж". За България не е проблем, но за Русия (пък и за Украйна и за Казахстан и т.н.) съм доста скептичен. Докато стигнеш от София до Питер примерно (да не говоря за някое по-интересно място оттатък Урал или пък към Памир), ще брадясаш много пъти и ще си похарчил едно малко състояние за бензин.

                Ако УАЗката е само за маскировка, а мотора е друг - какъв е смисъла изобщо, а си строшил нещо, а там си останал.
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • #9
                  От: Кемпер

                  Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                  Съмнявам се.
                  Ако въобще е УАЗка, доста бавничко ще се придвижваш с тоя "багаж". За България не е проблем, но за Русия (пък и за Украйна и за Казахстан и т.н.) съм доста скептичен. Докато стигнеш от София до Питер примерно (да не говоря за някое по-интересно място оттатък Урал или пък към Памир), ще брадясаш много пъти и ще си похарчил едно малко състояние за бензин.

                  Ако УАЗката е само за маскировка, а мотора е друг - какъв е смисъла изобщо, а си строшил нещо, а там си останал.
                  Чак пък малко състояние, при цена на горивото 0.70лв./л. не е чак такава болка.
                  Виж за Европа не става.
                  Ако е оригиналната "Буханка" отдолу, за Русия е екстра!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кемпер

                    Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                    Чак пък малко състояние, при цена на горивото 0.70лв./л. не е чак такава болка.
                    Виж за Европа не става.
                    Ако е оригиналната "Буханка" отдолу, за Русия е екстра!
                    Грешна ти е информацията. В Украйна е около 1,30; по Русия - съвсем малко по-евтино (1.20) и то не навсякъде. Цените са за А95 от днес.
                    С тоя кемпер разхода не знам колко ще е, но едва ли ще е под 15/100 и то при скорости 60-70 км/ч. А сега сметни грубо 5-6000 километра, което ти е най-близката разходка.
                    Въобще не говоря какво мъчение ще е, ако е с оригиналните седалки, това все пак е решим въпрос.
                    Последно редактирано от tef4o; 10-10-10, 09:53.
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кемпер

                      Двигателят на този кемпер е 2,2 дизел на Пежо.
                      Последно редактирано от Александър Белов; 10-10-10, 17:39.
                      JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                      Манол Денев

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кемпер

                        На бензин 95, то си пише. За смяна на двигателя съм писал по-горе. Знам от личен опит какво означава да търсиш части, когато не си в Москва, Питер, Киев и т.н. В големите градове се намират, ама пък цените са доста страшни.За цени на дизела ме мързи да проверявам сега.
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кемпер

                          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                          Грешна ти е информацията. В Украйна е около 1,30; по Русия - съвсем малко по-евтино (1.20) и то не навсякъде. Цените са за А95 от днес.
                          С тоя кемпер разхода не знам колко ще е, но едва ли ще е под 15/100 и то при скорости 60-70 км/ч. А сега сметни грубо 5-6000 километра, което ти е най-близката разходка.
                          Въобще не говоря какво мъчение ще е, ако е с оригиналните седалки, това все пак е решим въпрос.
                          Не ми се спори, но за протокола.
                          Ти остави "мрежата", и големите вериги. Там е скъпо наистина.
                          Преди месец си зареждахме нафта на "веригите" в Русия под 16-17 рубли литъра, бензина - малко по-скъп.
                          Има бензиностанции и с 12-13 руб./л. дизел и 14-16руб./л. бензина, грубо - 20руб. са левче.
                          Има ги навсякъде - камионджиите ги знаят.
                          Пък и нали не смятаме, че "Буханка" ще се кара с 95 или 98?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кемпер

                            То стана ясно, че буханката е дизел, но относно евтиния бензин - да, има, но си е чисто тото. Случвал съм и на читав бензин, но съм попадал и на АИ72, въпреки, че ми го продадоха за 92. Е, нЕма такава мъка!

                            Както и да е, колегата ако тръгне да обикаля по Руските простори, сам ще си каже
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X