Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся една книга

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся една книга


  • #2
    До: Търся една книга

    И да я е имало тука, е било в библиотеките на ведомствените институти. Тях ги унищожиха в началото на 90-те, така че едва ли.
    Може би в библиотеките на руския интернет.
    А за какво пише в нея? Просто книги за Урал-375 има различни.

    Коментар


    • #3
      До: Търся една книга

      Предполагам, че пише за всички автомобили, произвеждани до 1959 година.

      Коментар


      • #4
        До: Търся една книга

        В такива издания едно време пишеше други работи ... Модата всеки, който не разбира от нищо да пише обзори, се появи чак в интернет. Едно време книгите бяха скъпо нещо, и графоманите не вирееха.
        Най-вероятно това е ресурсно - икономически анализ на всъдеходните камиони по опита от експлоатацията им в стопанството, до годината на издаване.

        Коментар


        • #5
          До: Търся една книга

          Разгледай тук....
          http://www.avtomash.ru/guravto/g_obzor.htm
          LZ1NBN

          Коментар


          • #6
            До: Търся една книга

            Мога да ти препоръчам една подобна: "Колела" от Артър Хейли, разказва се автомобилостроенето още от парните автомобили, аз имам една малко стара версия издадена преди 1989 и малко ме дразни непрекъснатото наблягане Руските и Източногерманските автомобили.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #7
              До: Търся една книга

              на мойта приятелка (тя е латвиика) баща й е геолог и е учил в Москва. имаше я тази и цяла библиотека подобни (учили са и автомобилно дело там немам идея защо) и ми ги подаряваше сичките защото аз откачих кат ги видях първия път. Стефан (както винаги) е прав че има адски много експлоатационни данни и таблици за износване и т.н.....
              ама Латвия ни е далечко (по-скоро гадно за със кола) и 'се летим със самолет и заради пустия свръхбагаж се не ги зимам тия книги (по-скоро аз им викам учебници.а иначе са голяма ценност (е поне за мен). ама все се каним да пътуваме дотам със кола (свързано е и със много интересния факт че приятелката ми има наследствен имот в Ладога и на още едно място във най-северната част на Карелия) та трябва да натоваря и книгите като стигнем до Латвия. ама за мен този трип си е като Париж-Дакар.да си кажа пътувал съм къде ли не по света ама тоя трип ме плаши..... засега де ;-).
              висете отпуснато

              Коментар


              • #8
                До: Търся една книга

                Благодаря!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X