Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ховъркрафт шоу

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ховъркрафт шоу

    Здравейте колеги и почитатели на все още малко популярните съдове на въздушна възглавница наречени от някой амфибии, и популярни по целия свят като ховъркрафт........ навярно всеки би се досетил че преди време подготвих и организирах първият събор за самоделки, като в последствие се създаде клуб "Без стандарт" и естествено вече той се грижи за организацията и провеждането на този род събори ... но това е друга тема .....
    Всеки който направи опит да потърси информация за ховъркрафт в гугъл и ако селектира за България ,ще попадне на един сайт който направих преди няколко години и идеята ми и тогава, а и все още е да се опитам да популяризирам тези толкова интересни и чудновати машини наречени ховеркрафт ...... така в продължение на няколко години трупах опит,правих изпитания, корекции,тестове и естествено завързвах контакти с хора които се интересуват от тези машини....като в крайна сметка беше направен и излъчен филм по "ХобиТВ"

    От началото на 2012 на Българския пазар се появиха и първите дилъри на две известни марки ховъркрафти "Vortex" и "HovPod"..... тъй като вече броят за почва да се увеличава, но все още не са толкова популярни толкова ховъркрафтите в България, ми се врътна в главата поредната щура идея да се съберем и да си покажем магариите и естествено да привлечем още почитатели........
    След няколко кратки разговора с колеги и представители на ховъркрафти, се захванах и започнах организирането на първото по рода си за България и навярно в Европа профилирано само за този род машини "Ховъркрафт шоу"........ Мястото вече е избрано и е язовир "Крапец"..... Датата също...естествено на 30.06.2012 г. ще има още множество интересни събития, сборове,срещи и разни подобни,но определено на тази дата ще е първото такова шоу и идеите които имам какво да се случи и с какво това шоу да надделее над останалите и да бъде предпочетено мога само да загатна че освен че ще може да се види от близо и докосне всяка една машина ,ще има много късметлии които ще могат да усетят тръпката и чувството да се носиш над суша и вода без да се налага да се слиза и без да се връща газта, а напротив да се ускорява .... естествено който няма късмет от игрите, но има желание ще се опитаме да направим всичко по силите си да се предостави възможност да се изпита тръпка, наслада и удоволствие от движението на ховъркрафта............. в близките дни ще предоставя още информация, програма и всичко каквото е нужно за да се задоволи интереса и да нарасне любопитството да се посети това шоу..... който пожелае да разгледа колекцията ми от клипове може да направи това тук ..... Ето една снимчица за да се заостри вниманието Ви, и едно клипче за да Ви заинтригувам с това което писах до тук

    Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

  • #2
    От: Ховъркрафт шоу

    ГАЗ ДО ДУПКААА....
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ski301.jpg
Прегледи:2
Размер:151.1 КБ
ID:5383424

    Коментар


    • #3
      От: Ховъркрафт шоу

      Първоначално публикуван от ичиконти Преглед на мнение
      ГАЗ ДО ДУПКААА....
      [ATTACH=CONFIG]462517[/ATTACH]
      Еееее да не бъдем максималисти .... колкото трябва
      Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

      Коментар


      • #4
        От: Ховъркрафт шоу

        Идеята е повече от страхотна.Подкрепям ви с двете си ръце.
        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

        Коментар


        • #5
          От: Ховъркрафт шоу

          Извънредно красиво място си избрал за събора-срещата.През това време на годината язовира е прекрасен с ония цъфнали ливади!!!

          Коментар


          • #6
            От: Ховъркрафт шоу

            Мястото наистина е прекрасно, то е в непосредствена близост до главния път София - Варна, отбива се на разклона за с. Малиново и с. Прелом и на около 1 км. в посока с. Прелом..... Има възможност за устройване на палатков лагер и водите на язовира изобилстват от всякакъв вид риба ...който желае може да изкъпе червейчетата и да се наслади на природата която го заобикаля http://www.bulgariainside.com/bg/art...879/index.html ........
            Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

            Коментар


            • #7
              От: Ховъркрафт шоу

              Да му се не види. На предишният ден ще съм там. Ама не мога да остана. А като прочетох Крапец реших че ще се съберем на морето около село Крапец. Да ама не. Съжалявам наистина.
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #8
                От: Ховъркрафт шоу

                Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                Да му се не види. На предишният ден ще съм там. Ама не мога да остана. А като прочетох Крапец реших че ще се съберем на морето около село Крапец. Да ама не. Съжалявам наистина.
                Аз също само мога да съжалявам че доста хора които имат желание да посетят поредната ми лудория ,е възможно да са ангажирани или вече да са планирали този ден .... но без да давам напразни обещания тъй като все още подготвям това шоу, не е изключено да организирам отново такова и на друго място стига да се срещне разбиране, да има достатъчно голям интерес и естествено мястото да е подходящо за такава атракция..... така че който няма да успее сега е възможно да се включи в следващо ,но естествено това винаги ще си остане първото, а нали се знае по първото ще се разбере имали хляб в тази работа или само марули и лапад..... Ето тук подготвям една страничка на която ще има пълната информация за всичко което се подготвя да се случи и да се очаква ...Естествено който е бил на първия събор на самоделките знае че винаги има с какво да изненадам публиката и естествено няма да изменя на това ми умение така че имам скрити козове и само който дойде ще може да им се наслади на живо ..... Да не пропусна да спомена че самото шоу ще може да се посети след закупуване на билет в деня на събитието .....цената все още не мога да коментирам тъй като целя да е изключително атрактивна ,но за да се получи това ще трябва да дойдат приходи и от други места като например реклама по време на шоуто , а ако някой има по сериозни намерения може да се помисли и за бъдещи проекти.... Билета който ще се закупи ще трябва да се пази до последно защото идеята е чрез жребий доста късметлии да изпитат това чувство, което уверявам всички, няма с какво да се сравни при возенето на ховъркрафт.... ...... Бирата и мезето също е уговорено .......

                Ето още едно мое изпълнение от моята видео колекция


                Последно редактирано от charlie19; 15-06-12, 18:11.
                Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Ховъркрафт шоу

                  Ето първите отзиви от медиите относно шоуто както и поредната порция видео с ховъра на колегата от Варна Людмил Стоянов на когото съм много благодарен за съветите които ми е давал докато правех корекциите по машината си, а и добре че беше той на първия събор на самоделки да ни отсрами като показа как трябва да се държи и как да се движи една такава машина, защото ние с Юри просто бяхме смешни пред възможностите му...

                  Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ховъркрафт шоу

                    Благодарности към Владимир Йончев и Виктория Викторова от OFFNews.bg за медийната подкрепа около популяризирането на това шоу.

                    Благодарности и към моите приятели от OFFRoad-Band, които ми позволиха преди известно време, да използвам за музикален фон тяхно парче за поредния клип който Ви представям с култовото заглавие "Звярът в мен" с който искам да поздравя всички членове на този форум както и гостите които го посещават ... и заповядайте на шоуто



                    Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ховъркрафт шоу

                      Още една статия тук във Форума......
                      А ето какво бях си направил преди около 6-7 години ..... сега ми е много смешно и забавно като се сетя колко още е трябвало да знам и да науча за да стане както трябва

                      Последно редактирано от charlie19; 17-06-12, 07:56.
                      Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ховъркрафт шоу

                        Чарли, ами ние с бъгитата как ще караме във водата?
                        GSM 0877 08 99 19
                        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ховъркрафт шоу

                          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                          Чарли, ами ние с бъгитата как ще караме във водата?
                          Ако вече има направени бъгита с въздушна възглавница, но не на волана проблем не виждам .... но отново да уточня ! Това мероприятие не е обвързано с предишните които бяха за самоделки, така че не е предвиждано и няма да се представят и не са обект на внимание други видове машини... затова и събитието е под името "Ховъркрафт шоу" и ще се акцентира само за тях..... това че по програма която все още се до-наглася в атракциите ще има участие на няколко други видове превозни средства се определя от мен и номерата които се подготвят ще бъдат подготвени предварително за да се опитам да направя наистина нещо интересно и запомнящо се , но това ще оставя да се коментира в последствие след като приключи шоуто.... аз и в самото начало загатнах че ще се опитам това шоу да надделее над много други останали събития в този ден, и изобщо смятам да поставя едно начало на едно по друго ,не реалити, а напълно реално шоу с неподправени изпълнители ... ....
                          Когато съм правил следващият клип преди години, можеби тайничко съм мечтал за нещо такова ...... дори в текста който върви по време на клипа загатвам за това ,но явно е дошъл момента тази ми мечта тогава вече да се изпълни като реалност и мисля че действията ми го доказват... приятно забавление и склипа и продължавайте да се колебаете да ли да не предпочетете това шоу... имате още 12 дена да се колебаете , а аз да донаглася нещата


                          Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ховъркрафт шоу

                            А защо е това деление, нали и вашите хоувъркрафти са самоделки.
                            Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ховъркрафт шоу

                              Първоначално публикуван от vacho Преглед на мнение
                              А защо е това деление, нали и вашите хоувъркрафти са самоделки.
                              Колега няма деление, просто това както писах е профилирано само за тези машини ..... Аз и в темата за съборите за самоделки обясних че вече има създадено сдружение което се грижи за съборите на останалите машини и то трябва да определи кога и какво ще има събор, ако трябва да организирам и нещо свързано с тях еднолично, то трябва да отново да правя лична стратегия и профилът трябва да е различен от това на сдружението.... Освен това моите интереси са свързани основно към ховеркрафтите, и затова сега акцентирам само тях и желанието и намерението което за пореден път изтъквам е те да се популяризират и да станат също така достъпни като други атрактивни и екстремни машини като АТВ,джетове, мото и парапланерии, автожири и каквото там се сетите
                              Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X