Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заповядайте на изложение "Grand AQUA City" !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заповядайте на изложение "Grand AQUA City" !

    Здравейте, колеги ! Утре във Варна, в "Гранд МОЛ- Варна"/зад Автогара/, от 18.00ч ще бъде открито изложението "Гранд АКВА Сити". Ще се представят фирми, занимаващи се със водни спортове, екипировка за тях; макети на български кораби, от музейния фонд на Археологическия музей и ВВМУ"Никола Й. Вапцаров", водолазни костюми от фонда на музея;снимки от експедиция; макети на мидена ферма,подводен дом "Шелф-1" ; модели на корабомоделисти от Варна, ИСТИНСКИ моторни яхти/катери и др. Ето и снимки, показващи част от участващите експонати :













    Изложението ще продължи да 18 март. Заповядайте да разгледате ! Надявам се, да Ви бъде интересно !
    Лада-2107 , 1.5л, 1989г

  • #2
    От: Заповядайте на изложение "Grand AQUA City" !

    Много интересно обещава да бъде..Ама - на - като съм на 500 км от Варна..

    Коментар


    • #3
      От: Заповядайте на изложение "Grand AQUA City" !

      Изключително интересно и обещаващо изглежда,но и аз като колега съм на доста километри от Варна,та въпроса ми е - знае ли се дали няма например изложбата да мине през някой друг град?
      First Man, then Machine!
      Lada Niva
      Honda XR 400

      Коментар


      • #4
        От: Заповядайте на изложение "Grand AQUA City" !

        Здравейте, колеги ! Изложeнието ще бъде само във Варна, и няма да посещава други градове. Разбрах обаче, че поради големия интерес/лични впечатления на директора на МОЛ-а/ към корабните модели/предоставени от фонда на Археолог. музей/, директора на МОЛ-а е помолил, да бъдат оставени като експозиция и след официалното закриване на изложението, поне до края на месеца ! Ще се опитам чрез снимки, поне малко да компенсирам тези от Вас, които са далеч и не могат да дойдат да разгледат!
        Започвам с близък план на моделите от фонда на музея :










        100000 тонния "Хан Аспарух" :







        Макети на мидена ферма, подводния дом "Шелф-1", далян и др. :





        Модели на корабомоделистите от Спортен моделклуб "Варна" :










        Следващите "модели", са в най-желания мащаб - М 1:1 :






        А ето и два момента от церемонията при откриването :



        Има още доста неща за гледане, не съм снимал още всички.
        Лада-2107 , 1.5л, 1989г

        Коментар


        • #5
          От: Заповядайте на изложение "Grand AQUA City" !

          Колега,благодаря за виртуалната разходка из изложбата!Благородно Ви завиждам,че сте я видели на живо...
          First Man, then Machine!
          Lada Niva
          Honda XR 400

          Коментар


          • #6
            От: Заповядайте на изложение "Grand AQUA City" !

            Благодаря колега за разходката! Много интересно е там..Особенно са ми интересни моделите на корабите!Поздрави и чакаме още снимки.Смятам,че тази изложба би се радвала на голям интерес и в другите голями градове на България. Още повече,че подобни плавателни съдове са своеобразна екзотика за зрителя в населените места, където водата е с по-малко площ от БГ акваторията на Черно Море

            Коментар


            • #7
              От: Заповядайте на изложение "Grand AQUA City" !

              Здравейте ! Ето, още няколко снимки от изложението :























              Днес, в ранния следобед, за децата имаше състезание с радиоуправляеми моторни яхти. Ето и моменти от детските емоции :








              Приятно разглеждане !
              Лада-2107 , 1.5л, 1989г

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X