Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

    От 1969 г до сега са произведени 2 000 000 камиона с марка КамАЗ
    Илюстрации от тук: KamAZ celebrated some sort of an anniversary when it released its 2,000,000th truck







    Публикувайте отговор

  • #2
    От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

    Ей,тия новите са много добри и като изработка на дизайна особено,не знам как се представят на пътя,но поне са ги издокарали и по нищо не отстъпват на другите
    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

    Коментар


    • #3
      От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

      Дано има копувачи и от България да ги разберем как се представят на пътя.За дизайна наистина евала.
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • #4
        От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

        На пълноприводните версии мостовете са българско производство!

        Коментар


        • #5
          От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

          Първоначално публикуван от skoda_fan Преглед на мнение
          На пълноприводните версии мостовете са българско производство!
          Сигурен ли си? Навремето правехме мостове, като част от кооперация с чехите, но и тогава не знам да сме правили за Камаз. В момента мисля, вече го няма и завода.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #6
            От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Сигурен ли си? Навремето правехме мостове, като част от кооперация с чехите, но и тогава не знам да сме правили за Камаз. В момента мисля, вече го няма и завода.
            Не само го има завода, но и произвежда мостове точно за Камаз и като съдя по отливките, които им продаваме някъде около 1500 бр. на месец.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #7
              От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

              Хах, това е чудесно. Наистина си мислех, че вече в Шумен нищо няма. За този http://www.kamaz-diler.ru/razn_kamaz-4911_2.htm дали са наши мостовете?
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #8
                От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

                Първоначално публикуван от skoda_fan Преглед на мнение
                На пълноприводните версии мостовете са българско производство!
                Абсолютно , тоя понеделник дето мина пак започнаха работа понеже бяха спрели през януари и февруари .
                Изработва се и прикачен инвентар за земеделието : пръскачки , торачки , брани , фрези , плугове и тн.
                На миналия технически в Пловдив изненадващо най голямата палата бече тяхната .

                Коментар


                • #9
                  От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Наистина си мислех, че вече в Шумен нищо няма.
                  в Шумен има доста неща всъщност - като започнеш от Фикосота със всичките му цехове и цехчета, вкл. производни от типа на Италфуудс, минеш през Мегле и Sunsystems и стигнеш до Мадара. А като добавиш и Каспичан и Нови Пазар, село Плиска и наоколо - и региона става супер.

                  А, скоро и Шистов Газ - тогава съвсем ще стане Клондайк на Балканите

                  Коментар


                  • #10
                    От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

                    Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
                    в Шумен има доста неща всъщност - като започнеш от Фикосота със всичките му цехове и цехчета, вкл. производни от типа на Италфуудс, минеш през Мегле и Sunsystems и стигнеш до Мадара. А като добавиш и Каспичан и Нови Пазар, село Плиска и наоколо - и региона става супер.

                    А, скоро и Шистов Газ - тогава съвсем ще стане Клондайк на Балканите
                    Е, аз само за Мадара имах предвид.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #11
                      От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

                      Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
                      в Шумен има доста неща всъщност - като започнеш от Фикосота със всичките му цехове и цехчета, вкл. производни от типа на Италфуудс, минеш през Мегле и Sunsystems и стигнеш до Мадара. А като добавиш и Каспичан и Нови Пазар, село Плиска и наоколо - и региона става супер.

                      А, скоро и Шистов Газ - тогава съвсем ще стане Клондайк на Балканите
                      Цъфнали сме и сме я завързали направо .
                      А с тоя газ направо в космоса .
                      А те "МАДАРА" колко са напред не е истина ,дали има 200 човека да работят там заедно с охраната и хигиенизаторите . Новия завод в Ловеч е с повече работници . За сравнение преди са работили над 5 000 специалиста .
                      Освен КАМАЗ няма кой друг луд да си прави мостовете там .
                      Аз съм трето поколение работник (вече бивш) в завода .
                      Последно редактирано от монио; 25-02-12, 17:17.

                      Коментар


                      • #12
                        От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

                        Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                        Абсолютно , тоя понеделник дето мина пак започнаха работа понеже бяха спрели през януари и февруари .
                        Изработва се и прикачен инвентар за земеделието : пръскачки , торачки , брани , фрези , плугове и тн.
                        На миналия технически в Пловдив изненадващо най голямата палата бече тяхната .
                        А познай защо???Русия бяха спонсори на Техническия в Пловдив Много интересни неща имаше, мостове, кардани глупости

                        Много са добри тези, дано са като старите идиотоустойчиви...
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • #13
                          От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

                          Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                          Цъфнали сме и сме я завързали направо .
                          А с тоя газ направо в космоса .
                          А те "МАДАРА" колко са напред не е истина ,дали има 200 човека да работят там заедно с охраната и хигиенизаторите . Новия завод в Ловеч е с повече работници . За сравнение преди са работили над 5 000 специалиста .
                          Освен КАМАЗ няма кой друг луд да си прави мостовете там .
                          Аз съм трето поколение работник (вече бивш) в завода .
                          Не си съвсем прав. В момента имат работа. Работят около 800 човека или малко повече и отвориха нов много голям цех(мисля че 16 декара,закрити) заради селскостопанската техника, явно имат амбиции там. Проблема при тях са ниските заплати и съответно масово напускат хора и на тяхно място се наемат нови. Също и управата не струва, хрумват им дивотии, например в момента в завода се отглеждат животни- овце, кози, че май и крави. Друг пример за простотия е тенис корт в цеха, да можели да играят там. Заплати по 250-400лв. или за по-специализирана работа 500-700лв. е малка.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • #14
                            От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

                            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                            Не си съвсем прав. Проблема при тях са ниските заплати и съответно масово напускат хора и на тяхно място се наемат нови. Също и управата не струва, хрумват им дивотии, например в момента в завода се отглеждат животни- овце, кози, че май и крави. Друг пример за простотия е тенис корт в цеха, да можели да играят там. Заплати по 250-400лв. или за по-специализирана работа 500-700лв. е малка.
                            Е как да не съм прав тогава ! .Кое му е новото на "новия цех" -няма значение ?
                            Това с животните е старо и щеше да е свежо ако животните не бяха за стола .Днеска агънцето ходи из цеховете сипе дарадонки тук там ,утре е в казана .
                            Има голямо текучество на кадри ,а как се издава качествена продукция без обучени кадри . Инженерите за 2 ст. не ги бръснат . Същото е като в истински съвременнен завод . Да му мислят от КАМАЗ .

                            Коментар


                            • #15
                              От: КамАЗ пусна от конвейра 2 000 000 -я камион

                              От Камаз са страшно доволни от мостовете, та дори може и раздатките вече да правят в Мадара. Завода се развива и май има проект за нова леярна, така че може и нови работни места да се отворят след година-две. Печалбата им от агро-машини по слухове е около 10милиона лева годишно, а продажбите се увеличават.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X