Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремарке за мотори! Как?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремарке за мотори! Как?

    Предварително се извинявам ако темата не е за тук.

    Колеги искам да си направя ремарке за три мотора,някой да има някакви планове,размери или предложения? Идеята ми е да е за три мотора или едно АТV което да се събира между улейте където ще седят моторите,и да има куфар/кутия за багаж от предната страна между теглича и самите мотори! Снимков материал и идей много,но малко са ми мътни размерите! Ако може някой поне да ми каже горе долу каква да е дължината на улейте където стоят моторите и разтоянието между тях,и някой може ли да ми каже горе долу каква е ширината на едно голямо работно ATV и на едно спортно за да преценя колко пространство да оставя!

  • #2
    От: Ремарке за мотори! Как?

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=1598 , http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=112222 виж дали ще са ти от полза тези теми.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      От: Ремарке за мотори! Как?

      Съжалявам че не съм ги видял,хубави теми,интересни...но никъде не видях размери,чертежи и такива неща!

      Коментар


      • #4
        От: Ремарке за мотори! Как?

        Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
        Съжалявам че не съм ги видял,хубави теми,интересни...но никъде не видях размери,чертежи и такива неща!
        За размере,мисля,че 130 на 200,220 см, ще побере голямо АТВ или три мотора.Чертежи,едва ли някой има.
        Някъде имаше тема как колега си е направил ремарке и го е минал на Техно тест и регистрация,ако я намериш,може би той ще ти помогне.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          От: Ремарке за мотори! Как?

          Аз също съм се замислил да си купувам ремарке,обаче да возя 2 АТВ та с него.Реших да си купя едно с регистрация и после малко заварки и ъглошлайф да го напасна по моите изисквания!Има едни ремаркета,правени в гр.Елена,те са с по голям кош и гумите са отстрани,защото аз го мисля АТВ тата да са напречно качени едно до друго в него.Замислял ли си се за този вариант?
          TLC 120 Prado
          Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X