Обява

Свий
Няма добавени обяви.

отново топ моттоциклетист загива на дакар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • отново топ моттоциклетист загива на дакар

    пак е загинал човек и пак е моторист


    Death of Andy Caldecott
    The organisers of the 28th edition of the Dakar have learnt today, Monday the 9th of January 2006, the death of KTM rider n°10 Andy Caldecott.

    At km 250 of stage 9 between Nouakchott and Kiffa, on a fast portion, the Australian biker suffered a bad crash. and died.

    Aware of the accident at 11:31AM, the rally headquarters immediately sent a medical helicopter that landed at 11:55 AM on the scene of the accident. The doctors unfortunately could only note the death of the biker that according to them struck immediately.


    иначе пак води петерхензел след него е алфон, трета е клайншмит с около 40 км зад първия.
    drive alive

  • #2
    сложи един превод...
    БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
    (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от go go go
      пак е загинал човек и пак е моторист
      Andy Caldecott е един от водещите мотористи на КТМ. Той дори спечели третия етап сега, ако не се лъжа.
      Лоша работа
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #4
        на кратко:

        днес на километър 250 от 9ти етап на състезанието, на скоростна отсечка австралийския пилот анди калкекот е претърпял тежка катастрофа и починал.

        организаторите веднага щом разбират за инцидента изпращат медицински хеликоптер, който пристига за около 20 мин., но лекарите само установяват, че смъртта е настъпила веднага след катастрофата.

        тъжна новина но няма как, екстремните спортове незменно водят до такива инциденти и стремежа на организаторите е да ги намалят до минмум, за пълното им зключване неможе и дума да става, това е невъзможно
        drive alive

        Коментар


        • #5
          няма ли начин тежките катастрофи да се избегнат при мотористите
          евентуално да хвърлят или скочат от мотора

          Коментар


          • #6
            Добрите никога не хвърлят мотора а се борят до дупка!

            Коментар


            • #7
              Абе то и аз го държа дори след като съм спрял да се движа след като съм паднал, пък не съм толкова добър.

              Коментар


              • #8
                Като хвълиш мотора с 150 км/ч-кел файда пак се надробяваш като сухар Дано да не стават често такива неща защото е ужас
                УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                Коментар


                • #9
                  струва ми се, че точно добрите трябва да влагат и малко разум, а прдобитият опит ще ги научи да реагират правилно

                  да управляваш мотор или ти се отдава или не, не можеш да го караш със страх и не можеш да "назубриш" да го караш

                  тъжно е и ми се струва нелепо - разбира се когато има вариант да се спасиш - така ще имаш възможност да насочиш усилия и инат към това - следващия път ще се справя по-добре

                  лошото е, че се случват и нелепи трагични инциденти

                  Коментар


                  • #10
                    Неможе да караш с нагласа за падане. Обикновенно като има препятствие даваш газ и стискаш кормилото, а при 200км/ч. всичко става за по малко от секунда!

                    Коментар


                    • #11
                      не е нужно да е с 200, с 80 км/ч човек може да се пребие окончателно, според мен е въпрос на късмет, в кайна сметка всички рискуват, а само на някои се случва, нали затова спорта е екстремен
                      drive alive

                      Коментар


                      • #12
                        Няма добри-лоши - всички си имаме предел (Сабин си е го е написал в "подписа") и надминем ли го става "страшно", а на състезание човек се увлича...
                        Не е имал късмет човека - жалко

                        Коментар


                        • #13
                          В екстремните спортове всичко зависи от това:

                          "Never ride faster than your Guardian Angel can fly!"


                          Съби много харесвам подписа ти.
                          IvoVarbanov.bg

                          Коментар


                          • #14
                            Дявол Коледа

                            По телевизията казаха че е паднал с 250км/ч незнaм защо му е било нужно да кара с такава скорост след като за мотрите има ограничение от 160км/ч и всичко над тази скорост се санкционира строгo както и да е факт е че си е загубил според мен живота нелепо но това е екстремен спорт всеки отива с ясното съзнание че може да му е за последно за това е екстремно нека почива в мир
                            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                            тел.088четири 9едно9 4нула4
                            -------------------------------------------------------

                            Коментар


                            • #15


                              Ima gre6ka ! nemoje da e vdignal 250 daje i da e prenebregnal ograni4enieto !
                              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X