Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колекция филми от Camel Trophy

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колекция филми от Camel Trophy

    Едно филмче за легендарната надпревара...
    Филма е с обем 625МБ и продължителност 61 минути... и е със сравнително добро качество, като се има впредвид че е доста компресирано... и на цял екран се вижда идеално.
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...phy%201987.mpg
    БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
    (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

  • #2
    E филма е много як

    Като ги гледам тези Range Rover -и май не са лифтовани, само имат хубави гуми и вероятно други тунинги ама не съм сигурен.

    Абе в правилна посока съм се ориентирал с марката, само се чакат пари от някъде

    Ще взема да си купя един RR вместо дискавъри ...
    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

    Коментар


    • #3
      Филчето е готино, поздравления!

      Радо, RR е (далеч) по-евтин от Диско 1, така, че си струва да се замислиш. Аз лично бих го направил. Друг е въпроса, че цените на Дискавъри 1 тук, най-вече 200тди, пък и 300 са тотално нереални според мен "Оттам" ги взимат в полу-движение (има ги в изобилие из Европа) на никакви пари и тук са за 11+ (за 200тди) и 14-15+ (за 300тди)

      Коментар


      • #4
        Ради, и аз съм на мнение, че RR си струва откъдето и да го погледнеш. Сериозно се бях замислил за един тази пролет в Швейцария. Беше много запазен и евтин, ама мотора му беше прекалено голям за да го внеса на далавера. Иначе, след този филм се надявам никой да не прави злобни коментари - англичаните са си свършили работата просто перфектно!

        Коментар


        • #5
          Абе по принцип сте прави, аз редовно обикалям Горубляне и други борси за RR или Диско, обаче ми прави впечатление че 98% от RR нямат блокаж на междинния диф. а това за мен е недопустимо. Много рядко има такива с блокаж.
          Не знам само дали ако фабрично няма блокаж, може да се сложи стандарто само с добавяне на тази част дето блкира дифа или трябва цялата РК да се мсени - това ме тормози.

          Иначе до сега да съм решил въпроса....
          Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
          LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
          Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

          Коментар


          • #6
            Можеш да си сложиш примерно ARB-блокажи после. Със сигурност се поставят на LR и работят добре.

            Коментар


            • #7
              Аз съм си доволен от диското, а и вече като съм го зел...

              Само трябва да се 'тунингова'

              Коментар


              • #8
                Филм за Camel Trophy От 80 до 88 год.

                Качих исторически филм за Кемъл Трофи поне такова му е заглавието представени са състезанията от 80 до 88 година качеството не е добро защото е свалян от стара видео касета ако някои може да го подобри ще е супер но за сега това е ето от тук може да свалите филма размера е 130 мб. приятно гледане
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #9
                  Re: Филм за Camel Trophy От 80 до 88 год.

                  Току що изгледах филма добър е но е добре да се гледа на телевизор през TV Out по добре изглежда като цяло мога да кажа само едно нещо което всички знаем 100% приключение
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #10
                    Колекция филми от Camel Trophy

                    Тъй като по неведоми пътища се добрах до една част от филмите отразяващи отделните Кемъл Трофита тук ще ги пускам филмите един по един защото другите се свалят все още.
                    Почвам от първия които успях да сваля Cаmel Trophy 95 Mundo maya Него може да си го свалите от тук Camell Trophy 95 Сваляне размер 526мб. Желая приятно гледане на всички приключенци следва продължение:
                    Евентуално Camel Trophy 91 Танзания-Бурунди поне за сега то се е свалило най-много.

                    П.С. Мола модератора или админстратора да премести мнението ми от темата Филм за Camel Trophy От 80 до 88 год. тук в новата тема и да изтрие старата за да не пълня форума с излишни теми.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Колекция филми от Camel Trophy

                      Готино.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Колекция филми от Camel Trophy

                        Това и аз го искам - дайте ми НОВ, ЧУЖД и ПОДГОТВЕН джип.....
                        Е тогава гледайте сеир.
                        Има какво да научим от Филмите - Ей това е ОФФ-Роад, а не като РАЛИто в Пловдив 2007.
                        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                        http://www.cardomain.com/ride/2562837

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Колекция филми от Camel Trophy

                          Ето от и следващия филм от поредицата които свалих Camel Trophy 90 сваляне големината му е 640мб. и за съжаление е на испански не можах да намеря на английски събитието се развива в Сибир приятно гледане.

                          Следва продължение
                          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                          тел.088четири 9едно9 4нула4
                          -------------------------------------------------------

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Колекция филми от Camel Trophy

                            Тия са специалисти по давене на джипове ,бре....
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Колекция филми от Camel Trophy

                              Продължавам с поредния филм от поредицата Кемъл трофи 93 Малаизия
                              ето го и него Camel Trophy 93 Sabah Malaysia сваляне размер 613 мб. приятно гледане.
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X