Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР ПО ТВ7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ДАКАР ПО ТВ7

    Аз от телевизия не разбирам обаче не е ли твърде малко по 10 минутки да се предава.Ебаси смотана работа.Всичкото хубаво ама много ви свиди бре!

    Коментар


    • #77
      От: ДАКАР ПО ТВ7

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      Аз от телевизия не разбирам обаче не е ли твърде малко по 10 минутки да се предава.Ебаси смотана работа.Всичкото хубаво ама много ви свиди бре!
      Тия минутки нали трябва да ги напълниш с нещо. А това нещо може да дойде само от онези тримата, дето навъртяха повече километри от състезателите и спаха в движение на спортните седалки на джипа. Я пробвай да поснимаш с камера, после да свалиш видеото на компютър, да го прегледаш и обработиш, за да отделиш това, дето става за ТВ репортаж. Виж колко време ще те отнеме, виж колко ще са големи файловете и си направи сметката как ще го пратиш през Интернет от безплатния нет на някоя бензиностанция. Ако има такъв де. Щото може и да си някъде, където и телефони даже няма ...

      Не видя ли, че половинчасовото предаване на Евроспорт пак имаше доста малко кадри от трасето и го пълнеха с реклами? А те имаха на място цял екип със съответната апаратура и права да излъчват.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #78
        От: ДАКАР ПО ТВ7

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Тия минутки нали трябва да ги напълниш с нещо. А това нещо може да дойде само от онези тримата, дето навъртяха повече километри от състезателите и спаха в движение на спортните седалки на джипа. Я пробвай да поснимаш с камера, после да свалиш видеото на компютър, да го прегледаш и обработиш, за да отделиш това, дето става за ТВ репортаж. Виж колко време ще те отнеме, виж колко ще са големи файловете и си направи сметката как ще го пратиш през Интернет от безплатния нет на някоя бензиностанция. Ако има такъв де. Щото може и да си някъде, където и телефони даже няма ...

        Не видя ли, че половинчасовото предаване на Евроспорт пак имаше доста малко кадри от трасето и го пълнеха с реклами? А те имаха на място цял екип със съответната апаратура и права да излъчват.
        Не ме същисвай!Може да се приказва,да се коментира!Сякаш вчера Тодор нямаше какво да каже ли?

        Коментар


        • #79
          От: ДАКАР ПО ТВ7

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Не ме същисвай!Може да се приказва,да се коментира!Сякаш вчера Тодор нямаше какво да каже ли?
          Може, когато имаш информация, върху която да стъпиш. Иначе става безсмислено чесане на езици, като спортното предаване на ББТ онзи ден - близо час посветен на това трябва ли да има специално отношение към един футболист, дето е карал пиян и с фалшива книжка ... Във форума може и да върви, но тук говорим за телевизия.
          Дай да не предявяваме прекомерни претенции към ТВ7! Все пак бяха единствените, които се бръкнаха за да може да се изпрати там човек с камера, и отделиха по 10 минути телевизионно време в продължение на близо месец. Това никак не е малко.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #80
            От: ДАКАР ПО ТВ7

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Може, когато имаш информация, върху която да стъпиш. Иначе става безсмислено чесане на езици, като спортното предаване на ББТ онзи ден - близо час посветен на това трябва ли да има специално отношение към един футболист, дето е карал пиян и с фалшива книжка ... Във форума може и да върви, но тук говорим за телевизия.
            Дай да не предявяваме прекомерни претенции към ТВ7! Все пак бяха единствените, които се бръкнаха за да може да се изпрати там човек с камера, и отделиха по 10 минути телевизионно време в продължение на близо месец. Това никак не е малко.
            Поклон на Жоро и Иво, накой път се сглабяше предаване с по 1 телефонен разговор в последния момент, за да е актуално всичко, така че...

            Коментар


            • #81
              От: ДАКАР ПО ТВ7

              Това което направиха TV7 не бе никак малко. Освен всичко това, което написа Чавдар в горните постове трабва да се вземе предвид и думите на Тодор вчера, а именно, че друга телевизия е искала даже пари за да ги отразят!!!!! Като се има предвид, че и голяма телевизия като Евроспорт излъчваше сумарно 20 минути като се премахнат рекламите не смятам, че е малко. Браво на TV7 както и на Иво Близнака и на Жоро, който ми е любимец още от преди това. Дай Боже до година и пилотите и рапортерите да са още по-добре подготвени и да гледаме по-дълги репортажи.
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #82
                От: ДАКАР ПО ТВ7

                Aбе да си кажа чесно,добре че е форума!От тука си получих най-качественната информация

                Коментар


                • #83
                  От: ДАКАР ПО ТВ7

                  Е за това сме на едно мнение. А като се замислиш, че те първа ни предстои да видим много интересни неща от нашите репортери .....
                  Последно редактирано от Жоро Танев; 18-01-11, 21:29.
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • #84
                    От: ДАКАР ПО ТВ7

                    Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                    Е за това сме на едно мнение. А като се замислиш, че те първа ни предстой да видим много интересни неща от нашите репортери .....
                    Викам и някое CD с разширени репортажи, непоказвани кадри, интервюта да се завърти след време..за наша радост разбира се!

                    Коментар


                    • #85
                      От: ДАКАР ПО ТВ7

                      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                      Aбе да си кажа чесно,добре че е форума!От тука си получих най-качественната информация
                      Нормално! Все пак тук сме хората, които лягахме и ставахме с "Дакар" ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #86
                        От: ДАКАР ПО ТВ7

                        Нека и аз да кажа!
                        Огромни благодарности на ТВ7 за това , че ги има за това , че се оказаха достатъчно далновидни и интелигентни да финансират акредитацията на профи журналист за това , че отделиха телевизионно време за отразяване на състезанието и представянето на българските участници(при това с достоверна и навременна информация)-без тях първия български Дакар нямаше да е същия, НО...!!! До известна степен Джартов е прав!!!
                        Много обикновени хора изобщо не си дават сметка какво наистина представлява Дакар! Аз (а и всички вие) знам какво е да се блъскам 200км по камънаците и на другия ден да не мога да се мръдна-да не говорим да го правя 14дни подред че и с по 500-600 километра свръзка(и това е най-малкото-да не говорим за нечовешките мъки преди това),ама те не знаят.Много от тях си мислят "Аре бе много важно-отишли там някакви да си правят кефа,потрошили една торба с пари за да си играят в пясъка пък ние ще ги изкарваме национални герои и ще вдигаме пушилка до небесата все едно , че са станали олимпийски шампиони по щанги.Та чак министъра ще ги изпраща и посреща!".Даже в един друг форум имаше мнения от типа "Седнали да се оплакват , че никой не им давал пари.Много важно! 100 000 евро-по-добре да ги бяха дали за някой дом за сираци вместо да си правят кефа".Ако не ми вярвате ето линка-четете: http://www.dnevnik.bg/sport/avto-mot...lehme_se_kato/
                        За масовия зрител (изключваме всички които се занимават с оффроуд под каквато и да е форма) Дакар е просто поредното състезание,като например световното по кърлинг или шампионата по крикет и нищо повече. Те изобщо не разбират какъв подвиг извършиха всички замесени в Дакар2011.
                        Това не е злонамерена критика или оплюване към ТВ7 , а по скоро градивна критика. "Кривите" се върнаха и съм сигурен , че носят тонове информация и впечатления от които спокойно може да излезе предаване от поне 1-2 часа. Помислете по въпроса!

                        С най-добри чувства към ТВ7-поздрави и успех!
                        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                        Джон Кенеди

                        Коментар


                        • #87
                          От: ДАКАР ПО ТВ7

                          За ТВ7 не бях чувал преди. Мисля, че те увеличиха много зрителите си след това предаване. Затова и го направиха.

                          Коментар


                          • #88
                            От: ДАКАР ПО ТВ7

                            Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                            Нека и аз да кажа!
                            Огромни благодарности на ТВ7 за това , че ги има за това , че се оказаха достатъчно далновидни и интелигентни да финансират акредитацията на профи журналист за това , че отделиха телевизионно време за отразяване на състезанието и представянето на българските участници(при това с достоверна и навременна информация)-без тях първия български Дакар нямаше да е същия, НО...!!! До известна степен Джартов е прав!!!
                            Много обикновени хора изобщо не си дават сметка какво наистина представлява Дакар! Аз (а и всички вие) знам какво е да се блъскам 200км по камънаците и на другия ден да не мога да се мръдна-да не говорим да го правя 14дни подред че и с по 500-600 километра свръзка(и това е най-малкото-да не говорим за нечовешките мъки преди това),ама те не знаят.Много от тях си мислят "Аре бе много важно-отишли там някакви да си правят кефа,потрошили една торба с пари за да си играят в пясъка пък ние ще ги изкарваме национални герои и ще вдигаме пушилка до небесата все едно , че са станали олимпийски шампиони по щанги.Та чак министъра ще ги изпраща и посреща!".Даже в един друг форум имаше мнения от типа "Седнали да се оплакват , че никой не им давал пари.Много важно! 100 000 евро-по-добре да ги бяха дали за някой дом за сираци вместо да си правят кефа".Ако не ми вярвате ето линка-четете: http://www.dnevnik.bg/sport/avto-mot...lehme_se_kato/
                            За масовия зрител (изключваме всички които се занимават с оффроуд под каквато и да е форма) Дакар е просто поредното състезание,като например световното по кърлинг или шампионата по крикет и нищо повече. Те изобщо не разбират какъв подвиг извършиха всички замесени в Дакар2011.
                            Това не е злонамерена критика или оплюване към ТВ7 , а по скоро градивна критика. "Кривите" се върнаха и съм сигурен , че носят тонове информация и впечатления от които спокойно може да излезе предаване от поне 1-2 часа. Помислете по въпроса!

                            С най-добри чувства към ТВ7-поздрави и успех!
                            Аааа, коментарите под статията са ужас, как може такова нещо... Хората отиват да представят България, те наще ги упрекват...
                            Да се надяваме другата година, живот и здраве, да са на подиума и двамата!!!!!
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • #89
                              От: ДАКАР ПО ТВ7

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              За ТВ7 не бях чувал преди. Мисля, че те увеличиха много зрителите си след това предаване.
                              Така е. Аз досега ги гледах само заради F1. Сега може би ще си почина от ТВ7 до март.

                              Коментар


                              • #90
                                От: ДАКАР ПО ТВ7

                                Понеже по-слабия и по-черен близнак има да наваксва с изявите на брат си в предаването, ето ги и последните две предавания:

                                http://www.tv7.bg/rallyDakar/187962.html

                                17.01.11LAST

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X