Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ладога 2008

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    Злати все едно да плашиш представител на ромската обшност с баничка
    Те някои вече не ядат. Много са им постни.

    Виж куче с кремвирш, ама марков, по-върви.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Ладога 2008

      Снимки от Ладога 2008
      http://www.4x4foto.com/main.php?g2_itemId=43611
      LZ1NBN

      Коментар


      • До: Ладога 2008

        привет Стефан приехал в Москву сейчас они с Хеликоптером пошли расставлять палатки чтобы высушить три дня Стефан будет в Москве будет писать отчет о командировке
        (тяжело писать с чужого ноутбука)
        не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

        Коментар


        • До: Ладога 2008

          Ей, чак сега разбрах , че " Хеликоптер " е nickname.
          Чудя се аз , с какъв Хеликоптер пътува Стефан, от Питер до Москва, то си е голямо разстоянието ? ))
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • До: Ладога 2008

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            Ей, чак сега разбрах , че " Хеликоптер " е nickname.
            Чудя се аз , с какъв Хеликоптер пътува Стефан, от Питер до Москва, то си е голямо разстоянието ? ))
            И ти даже остаряваш, Ник!

            Коментар


            • До: Ладога 2008

              Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
              И ти даже остаряваш, Ник!
              Специално съм пуснал темата, за да не спамя тук .

              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...344#post401344
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • До: Ладога 2008

                специално за zzlatev:
                Българско знаме на старта на Ладога 2008

                (и галерия на всички от старта http://photofile.name/users/carshunter777/95112029/ )
                Прикачени файлове
                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                Коментар


                • До: Ладога 2008

                  Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                  Излиза ми - "Страница не найдена". Само при мен ли е така? Вие виждате ли галерията?
                  http://www.bezdorog.ru/album/%D0%9E%...0%BE%D1%80-732
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • До: Ладога 2008

                    Стефан на базе Хеликоптера.
                    немного кофе,раритет и сушка палаток
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от п-к A.Moralez; 11-06-08, 21:58.
                    не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

                    Коментар


                    • До: Ладога 2008

                      Аха, вече сме в Москва. Тука хората са напълно диви. Блещят се когато грамадната очукана Кукушка тряска отзад Дохляцото на бензиностанцията. Не съм ги гледал, ама явно палят с манивели, щом не са виждали стартер. Май че не познават и спирачките. Според нас е нормално Рокито да спира в Кукушката, понеже е по-малко и по няма спирачки.
                      Отчайващо варварство. Навсякъде са нахвърляли асфалт, карат с колелца като аспиринчета, водата тече от тръба от стената и е топла. Сега ще мислим как ще живеем нататък.
                      Обиколихме Ладога ...

                      Коментар


                      • До: Ладога 2008

                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        Аха, вече сме в Москва. Тука хората са напълно диви. Блещят се когато грамадната очукана Кукушка тряска отзад Дохляцото на бензиностанцията. Не съм ги гледал, ама явно палят с манивели, щом не са виждали стартер. Май че не познават и спирачките. Според нас е нормално Рокито да спира в Кукушката, понеже е по-малко и по няма спирачки.
                        Отчайващо варварство. Навсякъде са нахвърляли асфалт, карат с колелца като аспиринчета, водата тече от тръба от стената и е топла. Сега ще мислим как ще живеем нататък.
                        Обиколихме Ладога ...
                        Ей го бе появи се. И къде.... в блясъци.
                        О899 2б2 1З2

                        Коментар


                        • До: Ладога 2008

                          Ето го :


                          Взето от тук : http://www.4x4foto.com/main.php?g2_itemId=43611

                          Коментар


                          • До: Ладога 2008

                            Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                            специално за zzlatev:
                            Българско знаме на старта на Ладога 2008

                            (и галерия на всички от старта http://photofile.name/users/carshunter777/95112029/ )
                            Ура-а-а-а... Ето го знаметоМерси, Деяне, развял го е както трябва. Ще го давя в смес от маркова водка и уиски Стефан
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Ладога 2008

                              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                              ..............................Обиколихме Ладога ...

                              ААА не Стефане няма да се разминеш само с това изречение.
                              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                              NULLA TENACI INVIA EST VIA

                              Коментар


                              • До: Ладога 2008

                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                Аха, вече сме в Москва. Тука хората са напълно диви. (Sic!)Блещят се когато грамадната очукана Кукушка тряска отзад Дохляцото на бензиностанцията. Не съм ги гледал, ама явно палят с манивели, щом не са виждали стартер. Май че не познават и спирачките. Според нас е нормално Рокито да спира в Кукушката, понеже е по-малко и по- няма спирачки.
                                Отчайващо варварство. Навсякъде са нахвърляли асфалт, карат с колелца като аспиринчета, водата тече от тръба от стената и е топла. Сега ще мислим как ще живеем нататък.
                                Обиколихме Ладога ...
                                Това или е някакъв извънземен академичен хумор, недостъпен за хора от провинцията, или явно черногледство. Има такова състояние - да виждаш не каквото виждаш, а каквото си планирал и искаш да видиш.
                                Един познат преди години ме питаше:

                                -Монка, ако изляза на Невския проспект с оня костюм на морука, дето ми го обърнаха. Представяш ли си какъв фурор...
                                "Адмирал Нелсън" навремето казал на тъпите московски джебчии: "Смятате се за големи умници (виждали са стартер...) а в Одеса едва-едва ще минете за идиоти."
                                Ти, Стефане, за какъв мина? Каква ли битка настана за празната бутилка от Кока-Кола, която им подхвърли пред Большой...
                                Трябва да си ги стъписал с новия си камуфлаж за 15 лева, съшит край Хасково, или в братска Турция, за разлика от техните измачкани и окъсани с по някоя дупка от чеченски куршум...
                                И как ще живеете нататък сред тези варвари?
                                Дялкате си лъкове, сушите прахан, правите чакмаци и...смучеш от пръстите вести за руската действителност!
                                Чакам нови "откровения".

                                Ако има нещо - няма нищо!
                                Бат'Симеон.
                                Последно редактирано от Симеон; 12-06-08, 17:49.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X