Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шелковый путь 2012 и ASO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Шелковый путь 2012 и ASO

    Обзорното филмче на Сергей Белостоцкий, с надеждата, че скоро ще видим и филма на Организаторите!

    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • #47
      От: Шелковый путь 2012 и ASO

      Хубаво сте направили, браво.
      На шесто място по общото време, веднага след камионите и прототипите, и на първо в класа си, е бъгито, в който отбор важен член е Аркаша. Наш близък приятел, и член на Форума, прочее
      Не е български гражданин все още, само заради сополите на нашето външно министерство.
      Там в отбора нещо е станало, скърцане на чакрите, и сега те вече няма да се откажат от Коприните. Видимо в ущърб на блатата, но това е вътрешен разговор.
      Когато и както кажете - ще помогна с каквото мога. Защо те харесват България, е трети разговор.

      Коментар


      • #48
        От: Шелковый путь 2012 и ASO

        Утре, вторник - 24 юли, от 11часа, в пресклуб България на стадион Васил Левски ще се проведе пресконференция по повод успешното представяне на Ценков и Маринов на Silk Way Rally и представянето на автомобила Opel Antara RR.
        Заповядайте!

        Коментар


        • #49
          От: Шелковый путь 2012 и ASO

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          Утре, вторник - 24 юли, от 11часа, в пресклуб България на стадион Васил Левски ще се проведе пресконференция по повод успешното представяне на Ценков и Маринов на Silk Way Rally
          Ицо, не е само успешно представянето, това е подвиг и повод за национална гордост...

          Коментар


          • #50
            От: Шелковый путь 2012 и ASO

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Ицо, не е само успешно представянето, това е подвиг и повод за национална гордост...
            Благодаря след такава оценка от майката на Офф-роуда в България вече сме още по-горди.

            Коментар


            • #51
              От: Шелковый путь 2012 и ASO

              Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
              Благодаря след такава оценка от майката на Офф-роуда в България вече сме още по-горди.
              Знаех си аз, че ще ме разбереш правилно

              Коментар


              • #52
                От: Шелковый путь 2012 и ASO

                Ценков и Маринов представиха автомобила си Opel Antara за Дакар 2013 след Silk Way Rally



                Петър Ценков, навигиран от Иван Маринов, започна изключително добре подготовката си за рали Дакар 2013. Единственият българин завършвал два поредни пъти легендарната пустинна надпревара сменя ATV-четириколката със състезателен автомобил Opel Antara. Неговият навигатор Иван Маринов е сред най-опитните в България, като има зад гърба си титла от Националния оф-роуд шампионат, както и победи и призови места от елитни международни надпревари.
                Българският екипаж завърши участието си в Silk Way Rally 2012 на 23-то място, в конкуренция от над 100 машини в класа си. «Пътят на коприната» е едно от най-престижните рали-рейд състезания в Европа, започнало преди 4 години като част от сериите “Дакар”. Надпреварата събира елита на оф-роуда от цял свят и е сред най-добрите «тренировки» за рали «Дакар».

                Класирането на българския тим може да се нарече повече от успешно, тъй като участието му в Silk Way Rally 2012 бе дебютно – Ценков за първи път се състезава с автомобил, а за Маринов това е първо състезание със сложна пустинна навигация. Съотборникът на Ценков Раул Даниньо, успя да се пребори за 10-ото място в надпреварата, а доставчикът на състезателните автомобили Opel Балаш Салай (който осигуряваше и асистенцията на нашите) предизвика фурор, класирайки се на второ място.

                Състезателният автомобил на Ценков и Маринов е Opel Antara RR3, проектиран и изработен от унгарската оф-роуд легенда Балаш Салай. Салай е дългогодишен участник в рали «Дакар», многократен рали-рейд шампион на Унгария и Централна Европа, както и Главен оф-роуд инструктор на Унгарските въоръжени сили. >>ОЩЕ>>

                Коментар


                • #53
                  От: Шелковый путь 2012 и ASO

                  Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                  Благодаря след такава оценка от майката на Офф-роуда в България вече сме още по-горди.
                  Като знам колко бащи има българският офроуд, не бих желал да се появя на публично място с майка му.

                  Маринов голям успех верно е, но моля те да споделиш колко ви беше бюджета за това състезание. Може би надхвърля бюджета на целия български шампионат плюс "селските" състезания и разходките на пловдивската група. Не че има нещо лошо в това-да не ме разберете грешно!
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #54
                    От: Шелковый путь 2012 и ASO

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Като знам колко бащи има българският офроуд, не бих желал да се появя на публично място с майка му.!
                    Бай Руси, вместо да пускаш лафове из форума, вземи да покараш малко и да защитиш тежко извоюваната шампионска титла

                    Коментар


                    • #55
                      От: Шелковый путь 2012 и ASO

                      Бай Тодоре , не съм забелязал да си ме включил в разпределението на медалите! Иначе съм готов !
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #56
                        От: Шелковый путь 2012 и ASO

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Бай Тодоре , не съм забелязал да си ме включил в разпределението на медалите! Иначе съм готов !
                        За теб винаги Изкарай бегачката и ще го измислим...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Шелковый путь 2012 и ASO

                          Маринов явно е получил амнезия...
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X