Обява

Свий
Няма добавени обяви.

12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

    На 13.09.2009г в Севлиево ще се проведе ЕШ по мотокрос за младежи

  • #2
    До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

    Кои класове? Предполагам 65 и 85...
    Щото младежите от ЕМХ-2, където е Печето, по календар са във Франция.

    Коментар


    • #3
      До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

      65 85 и 125(250 4Т) за младежи до 14 или 15 години. А Европейското E-MX2 е до 18 или нещо подобно ако не се лъжа.
      Печето щеше да кара тук но миналата седмица на състезанието е извадил рамо и за жалост е аут
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #4
        До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

        Това е много лоша новина
        Продължава Печето да бъде преследван от къръка
        Тъкмо се окопити и взе да влиза във форма от предишната контузия и сега пак.
        В последните кръгове в Германия и Франция направи много силни състезания, като не излизаше от 10-ката...

        Коментар


        • #5
          До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

          Дано всичко е О.К.,защото мисля да го посета,ще бъде прекалено интересно
          HUSGVARNA 630 SMR
          PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

          Коментар


          • #6
            До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

            От колко часа започва дербито ?

            Коментар


            • #7
              До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

              Утре сме там само,ако може някой да каже подробности:от колко е първия старт,входа платен ли ще е...

              Коментар


              • #8
                До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

                Първоначално публикуван от GeToVvV Преглед на мнение
                Утре сме там само,ако може някой да каже подробности:от колко е първия старт,входа платен ли ще е...
                Входа е безплатен,а първия манш е от 12.30
                [FONT=System][/FONT]

                Коментар


                • #9
                  До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

                  Еми това е. Завърши.

                  България има ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН по мотокрос в клас 65сс!!!
                  Честито на Иван Петров!
                  Размаза конкуренцията този сезон!
                  Пълна хегемония за нашия състезател през сезон 2009.

                  В този кръг участие взе и Валентин Роглев.
                  Той се нареди на второ място в Гранд при Севлиево.

                  Тези две момчета, заедно с Майкъл Иванов(който е на същата възраст и възможности, но тази година е в по-горния клас при батковците) и Петър Петров са бъдещето на българския мотокрос.
                  След 5-6 години от тях ще очакваме успехи и титли на световно ниво.
                  Ще имаме отбор за световната купа на нациите и пр.

                  Само да са ни живи и здрави и дано спонсорите да ги забележат и да им обърнат подобаващо внимание.
                  Те го заслужават и ще се отблагодарят!


                  До като награждаваха Ванката и слушахме Българския химн в чест на Европейската му титла, съм плакал като малко дете. Нямаше сила която да спре сълзите ми от щастие.
                  Това не помня от кога не ми се е случвало.
                  Горд съм, че любимия ми спорт, българския мотокрос, е вече на световно ниво!

                  Коментар


                  • #10
                    състезанието беше на ниво,както винагитрасето беше приятно разкаляно,почти не валя.направил съм доста снимки,но утре ще ги видите,че сега се прибирам и съм доста изморен,а утре е работен ден и ще трябва да се става ранодо утре


                    това са малко щрихи към днешното забележително състезание

                    щастлив съм,че в БЪЛГАРИЯ растът такива състезатели
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от cveti; 14-09-09, 06:27. Причина: постовете пуснати през 5 минути.
                    HUSGVARNA 630 SMR
                    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                    Коментар


                    • #11
                      До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

                      плаках като малко дете,такова чувство не съм изпитвала не помня от кога.страхотно изживяване,невероятно.браво Ванка
                      [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
                      [/URL]

                      Коментар


                      • #12
                        До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

                        Прикачени файлове
                        HUSGVARNA 630 SMR
                        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                        Коментар


                        • #13
                          БЪЛГАРИЯ има първия си ЕВРОПЕЙСКИ шампион по МОТОКРОС

                          Благодаря ви, момчета, за хубавите думи..

                          Аз съм леля и мениджър на Иван Петров и трябва да ви кажа, че и ние от семейството, разбира се, не успяхме да задържим сълзите си при победата на Иван.

                          Както всички знаете, ние сме СЕМЕЕН отбор (90% от разходите са директно покрити от нас). Иван през 2010 година ще кара в 85 сс, което означава нови мотори и двойно повече кръгове само за европейското.

                          Затова, апел към цялата общност - предстой откриването на банкова сметка за набиране на средства за новия европейски шампион - и един лев значи много за нас.

                          Поздрави,
                          П. Петрова

                          Коментар


                          • #14
                            До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

                            Госпожо Петрова,поздравявам Ви за това,което правите и най-вече как го правите,резултата е налице-европейски шампион!Публикувайте сметката,вярвам,че много Българи ще направим каквото можем.България има нужда от такива ГЕРОЙ!ПОЗДРАВИ!
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар


                            • #15
                              До: 12-13.09.2009г Европейски Шампионат по Мотокрос - Севлиево

                              С риск да обидя някого все пак ще кажа.
                              Мисля, че това е нещо, което ИСТИНСКИ си заслужава обединяване на сили за помощ. Добре е да се направи нещо за колега, чийто мотор са откраднали или е изгорял при пожар или нещо от този род, но... Лично за мен, много по-истински мотив да се събират пари е набавянето на средства за един такъв безспорен талант, чието бъдеще и развитие зависи от бюджета, който успеят да му усигурят. Може би защото съм преживял това, може би защото този спорт е част от мен, но намирам тази инициатива за много важна и почти задължителна за членовете на този форум.
                              Никога не е бил по-близо шанса България да има състезатели, които да се борят за шампионските титли в световни шампионати. В лицето на няколко момчета виждаме истинското бъдеще на мотоспорта, а едно от тях е Иван Петров. Какво по-добро за спорта може да направи всеки от нас от това да стане съпричастен в подготовката или участието на нашите най-талантливи деца?!
                              К. Кулев

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X