Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трансилвания Трофи 2009 записване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трансилвания Трофи 2009 записване

    Вече започна записването на ТАТ2009.
    За два дена от началото за записването, вече са запълнени половината от местата в "extreme" класа. За повече ( но не много ) информация потърсете сайта на състезанието.

    http://transilvania-trophy.blogspot.com/
    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
    NULLA TENACI INVIA EST VIA

  • #2
    До: Трансилвания Трофи 2009 записване

    Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
    Вече започна записването на ТАТ2009.
    За два дена от началото за записването, вече са запълнени половината от местата в "extreme" класа. За повече ( но не много ) информация потърсете сайта на състезанието.

    http://transilvania-trophy.blogspot.com/
    Като гледам не е далече, ако някой има желание може да се разходим лятото и да погледаме как се справят колегите в Румъния
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #3
      До: Трансилвания Трофи 2009 записване

      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
      Като гледам не е далече, ако някой има желание може да се разходим лятото и да погледаме как се справят колегите в Румъния
      Аз и Злати сме решили да ходим.

      Коментар


      • #4
        До: Трансилвания Трофи 2009 записване

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        Аз и Злати сме решили да ходим.
        Кога мислите да тръгвате ? Ако е понеделника (6 юли) и аз съм навит, може да пътуваме заедно.
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          До: Трансилвания Трофи 2009 записване

          Практиката от миналите издания на ТАТ е, че публика има само първия ден на старта. Останалото време състезателите са на бивак в гората и няма достъп до тях и до трасето. Публика са основно асистенциите и гостите на състезателите. Които между другото заплащат състезателна такса също.
          Старта обикновено е в град Дева, който се намира на около 600 км от Варна.
          Състезанието е отборно. По две коли в тим. Класовете са два - екстрем и отворен ( extreme и open ). Първия има доста сериозни изсиквания към оборудването на колите, докато втория е доста по лек.
          Мисля, че много повече информация можете да получите от Иван Марионов и от Виктор, които тази година участваха заедно с две коли ( Долфа/Иван и Виктор/Асен ) в състезанието.
          Поне от снимките и видеото от предни години ( включително и 2008 ) състезанието изглежда много интересно трофи. Чисто трофи, както каза един изявен участник в този форум: " Състезание за кранисти "
          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
          NULLA TENACI INVIA EST VIA

          Коментар


          • #6
            До: Трансилвания Трофи 2009 записване

            Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
            ... Които между другото заплащат състезателна такса също ...
            Която такса, между другото, румънците здраво са надули - от 700-750 за 2008 - на 980 евра на екипаж за 2009.
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 18-12-08, 09:03.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              До: Трансилвания Трофи 2009 записване

              Вярно е "соленичка", но в сравнение с други подобни състезания не изглежда толкова страшна. Все пак са 7 дни от които две нощувки в хотел. Виж храната не е нещо особено, но пък подготовката на трасето със сигурност не струва малко пари.
              Миналата година организаторита ни направиха отстъпка.

              Коментар


              • #8
                До: Трансилвания Трофи 2009 записване

                Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                Практиката от миналите издания на ТАТ е, че публика има само първия ден на старта. Останалото време състезателите са на бивак в гората и няма достъп до тях и до трасето.
                Не е точно така, ако си акредитиран официално ( както бях аз ) получаваш карта с така наречените Hot Spot, по нашенски "екстрийми" където можеш да снимаш, гледаш и следиш състезателите !
                Има опция и да те водят с техен транспорт, да снимаш от хеликоптер и т.н., но това само с връзки
                Злати да ми направи оферта, на която да не устоя и ще видя какво мога да направя...
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-12-08, 09:12.

                Коментар


                • #9
                  До: Трансилвания Трофи 2009 записване

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Не е точно така, ако си акредитиран официално ( както бях аз ) получаваш карта с така наречените Hot Spot, по нашенски "екстрийми" където можеш да снимаш, гледаш и следиш състезателите !
                  Има опция и да те водят с техен транспорт, да снимаш от хеликоптер и т.н., но това само с връзки
                  Злати да ми направи оферта, на която да не устоя и ще видя какво мога да направя...
                  Не се изразих правилно. Имах впредвид, че няма свободен достъп за публика.
                  Благодаря за поправката.
                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • #10
                    До: Трансилвания Трофи 2009 записване

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Не е точно така, ако си акредитиран официално ( както бях аз ) получаваш карта с така наречените Hot Spot, по нашенски "екстрийми" където можеш да снимаш, гледаш и следиш състезателите !
                    Има опция и да те водят с техен транспорт, да снимаш от хеликоптер и т.н., но това само с връзки
                    Злати да ми направи оферта, на която да не устоя и ще видя какво мога да направя...
                    чичко Джим, Джим Бийм от Кентъки, ако трябва и брат му Джак. мисли бързо и позитивно
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: Трансилвания Трофи 2009 записване

                      Колеги, в момента съм в чужбина и не мога много да вися в нета, та бихте ли ми казали точните дати на състезанието, че да ги прасна в Календара. На пръв поглед не ги открих в линка на Пърси.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #12
                        До: Трансилвания Трофи 2009 записване

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Колеги, в момента съм в чужбина и не мога много да вися в нета, та бихте ли ми казали точните дати на състезанието, че да ги прасна в Календара. На пръв поглед не ги открих в линка на Пърси.

                        - arrival: Saturday 4th of July 2009
                        - start: Sunday 5th 2009
                        - finish: Friday 10th 2009
                        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                        NULLA TENACI INVIA EST VIA

                        Коментар


                        • #13
                          До: Трансилвания Трофи 2009 записване

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          чичко Джим, Джим Бийм от Кентъки, ако трябва и брат му Джак. мисли бързо и позитивно
                          Направо се чудя, как ме навиваш всеки път от първи опит
                          Ще взема акредитации, а и миналата година успях да намаля цената за състезателите ! Ако има участници от България отново ще се преборя за по-добри цени Аз няма да ходя тази година, Долфи също не му се правят "инженерни изпълнения", но ако има желаещи да карат с удоволствие ще им помогна

                          Коментар


                          • #14
                            До: Трансилвания Трофи 2009 записване

                            Сложих състезанието в Календара, но се застъпва за 2 дни с Бреслау. Възможно ли е това?
                            Тоше, ние с Яро искаме да посетим само първия ден и да гледаме старта, пък после ще обикаляме Карпатите, замъка на Дракула и прочие културно-познавателна програма. Може да се отбием и един-два пъти на разни интересни екстреми да позяпаме, но ще сме главно туристи. Та ако тази акредитация е твърде трудна или скъпа, не си хаби патроните за нас.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Трансилвания Трофи 2009 записване

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Сложих състезанието в Календара, но се застъпва за 2 дни с Бреслау. Възможно ли е това?
                              Тоше, ние с Яро искаме да посетим само първия ден и да гледаме старта, пък после ще обикаляме Карпатите, замъка на Дракула и прочие културно-познавателна програма. Може да се отбием и един-два пъти на разни интересни екстреми да позяпаме, но ще сме главно туристи. Та ако тази акредитация е твърде трудна или скъпа, не си хаби патроните за нас.
                              А Тойотаджии приемате ли ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X