Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"BAJA SAXONIA 2009"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "BAJA SAXONIA 2009"

    Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
    Фиков ще има ли на автовоза място за две леки ендура.Навивам Крейзитата като най голям и луд клуб в страната... тази година да ги подпрем и при моторетките.Още чакам отговор обаче. Жоро Хаджиев обаче май не им е дал 14та заплата Хубаво би било и в тази категория да имаме играчи.Дай боже до година и при камионите питат вече разни желаещи.Дайте тия дни да бием един сбор да уточниме подробностите.
    Ако не на автовоза, то при Тодор в камиончето ще им намери място. Техния клуб нали има близки контакти с троянския клуб.
    Формата на състезанието е удобен за начинаещи в родбука състезатели, защото е на обиколки и те ще са по бавни на първата обиколка, но после могат да дават яко газ. А и в следващите обиколки ще си помагат с GPS-ите, нали тук карат по тях ?!?
    Моторите и АТВ-тата са сутрин, а джиповете следобед, но те пак ще могат да разчитат на помоща на целия Български отбор.
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-01-09, 14:18.

    Коментар


    • #17
      До: "BAJA SAXONIA 2009"

      На мен ми е рано да карам по такива състезания, но като публика или съпорт на някой ще дойда. Тодоре как седи въпроса със спането?

      Коментар


      • #18
        До: "BAJA SAXONIA 2009"

        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
        На мен ми е рано да карам по такива състезания, но като публика или съпорт на някой ще дойда. Тодоре как седи въпроса със спането?
        Вече почти няма места, двойната стая ( ако са останали в скъпия хотел ) е 74 евро ! Решавай бързо
        А може и в моя кемпер да спиш, но трябва да си го "изработиш" като асистенция
        И трябва да имаш С категория

        Коментар


        • #19
          До: "BAJA SAXONIA 2009"

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Вече почти няма места, двойната стая ( ако са останали в скъпия хотел ) е 74 евро ! Решавай бързо А може и в моя кемпер да спиш, но трябва да си го "изработиш" като асистенция
          Бе ще си го изработя аз, стига да ме ползвате по предназначение. Имам С + Е
          Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 20-01-09, 09:46.

          Коментар


          • #20
            До: "BAJA SAXONIA 2009"

            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
            На мен ми е рано да карам по такива състезания, но като публика или съпорт на някой ще дойда. Тодоре как седи въпроса със спането?
            Идвай дори и като асистенция има какво да видиш. За спането все ще се измисли нещо.

            Коментар


            • #21
              До: "BAJA SAXONIA 2009"

              Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
              Идвай дори и като асистенция има какво да видиш. За спането все ще се измисли нещо.
              Идвам, разбрах се с Тодор ще помагам на АТВ отбора, естествено и на джиповете с каквото мога.

              Коментар


              • #22
                До: "BAJA SAXONIA 2009"

                Хей.. и аз съм с вас. Ще помагам с каквото мога.

                Коментар


                • #23
                  До: "BAJA SAXONIA 2009"

                  Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                  Смилен Кабакчиев от Габрово се чуди още дали да дойде, а той е един от най-добрите мотористи за каране по роудбук ( щото другите не са карали )
                  Но е упорит и е "схванат", демек, схваща бързо
                  Около тази дата живот и здраве се очаква да се появи на бял свят вторият ми наследник , иначе на 100% идвах , това ще го пропусна, ама за следващото съм на линия
                  NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                  Коментар


                  • #24
                    До: "BAJA SAXONIA 2009"

                    Българският Офроуд Тим за "Баха Саксония" се увеличи с още трима участника
                    След успешния си дебют в "THESSALONIKI ADVENTURE TROPHY" Иван Киров ще се включи и в надпреварата в Германия с уникалния си WRANGLER 5.7
                    Окачването на автомобила ще претърпи корекции по специална концепция на "BLIZNAK TUNING CONCEPT STUDIO" и ще се приспособи за скоростно каране



                    Силна подкрепа ще получи АТВ отбора в лицето на Явор Атанасов и Борис Червенков от "Vromos.com" !
                    Това ще бъде тяхната първа изява на европейската оффроуд сцена, с амбиции за отлично представяне !

                    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 21-01-09, 23:22.

                    Коментар


                    • #25
                      До: "BAJA SAXONIA 2009"

                      Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                      Около тази дата живот и здраве се очаква да се появи на бял свят вторият ми наследник , иначе на 100% идвах , това ще го пропусна, ама за следващото съм на линия
                      Пожелаваме на Ива безпроблемно "пръкване" на новото най-малко оффроуд попълнение в Габрово
                      Таткото трябва да е на линия до Ива и ще извиним отсъствието му

                      Обаче...Оставаме без представител в клас "Мотоциклети"
                      Спешно се търси български мотоциклетист, за да разкаже играта на "струговете" и представянето ни бъде пълно и силно Има осигурено спане и транспорт за мотора

                      Коментар


                      • #26
                        До: "BAJA SAXONIA 2009"

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение



                        Силна подкрепа ще получи АТВ отбора в лицето на Явор Атанасов и Борис Червенков от "Vromos.com" !
                        Това ще бъде тяхната първа изява на европейската оффроуд сцена, с амбиции за отлично представяне !

                        Браво на Явор и Борис за смелото решение.Не можех да си представя Явор как щеше да дойде само да гледа. Сега и при АТВ сме страшна сила.Тази година ако отидем в този състав ще е направо страхотно.Радвам се че ще се борим толкова българи в едно наистина тежко и интересно състезание като рали Баха Саксония.Само липсват още двама мотористи за пълен български отбор.Браво и на Ламбрев че изяви желание и ще дойде да помага така трябва.Заедно с асистенциите и журналистите по първоначални сметки надхвърлихме 25 -30 бойни единици .Сериозна група като за второ участие.

                        Коментар


                        • #27
                          До: "BAJA SAXONIA 2009"

                          Ето сега работите загрубяха. Много сериозна група се очертава. Явно, че ръчкането на Тодор Христов и Близнаците дава резултат и като виждам хората, ще бъдем като един наистина национален отбор.
                          И асистенцията гледам се оформя доста голяма.
                          Само интересно ми е от другите клубове с голям международен опит няма ли да има представители.
                          Какво стана с моторджийските клубове. Никой ли няма да се престраши да дойде за проба с нас. Ще се повторя, но този тип състезание е много подходящо за начинаещите с родбука, защото е на обиколки и грешките от навигацията, могат да се наваксат по късно.

                          Коментар


                          • #28
                            До: "BAJA SAXONIA 2009"

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение

                            Обаче...Оставаме без представител в клас "Мотоциклети"
                            Спешно се търси български мотоциклетист, за да разкаже играта на "струговете" и представянето ни бъде пълно и силно Има осигурено спане и транспорт за мотора

                            Още днес се очаква голяма новина.Може двама от най опитните ни ендуро играчи да се навият на участие.Само дано да стане. Ако това се случи и при моторите ще имаме реални претенденти.

                            Време е някой да отсрами българският ендуро спорт!!!!

                            Коментар


                            • #29
                              До: "BAJA SAXONIA 2009"

                              Ето и новината

                              Събин Коларов от MG Racing и Пламен Йоцов от Crazy Fox ще участват!!!

                              Коментар


                              • #30
                                До: "BAJA SAXONIA 2009"

                                Това наистина е новина.Желая късмет на всички участници...и тайно им завиждам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X