Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"BAJA SAXONIA 2009"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "BAJA SAXONIA 2009"

    Привет Борко и честит ти успешен дебют на "Баха Саксония"!
    Относно кадрите, мисля че Събин ще ти свърши най-добре работа.

    Коментар


    • До: "BAJA SAXONIA 2009"

      Руси Русев - много бърз.
      Въпреки че не успя да завърши последната обиколка
      беше доволен от начина по които се развива автомобила
      и това че пътя за създаване на подходящата концепция вече е извървян.












      Пличкаше си локвата на всяка обиколка за да се охлажда
      само дето накрая локвата се изпличка.


      Коментар


      • До: "BAJA SAXONIA 2009"

        Относно забавянето втория ден заради паднал състезател с ATV, времето между двете контроли, където беше инцидента е махнато. Проверих го спрямо общото време и времето отчетено в крайното класиране за двама състезателя - Петър Ценков и моето. Така че организаторите имат поне при този случай са били коректни.
        [CENTER][FONT=Impact][SIZE=3][I][COLOR=blue][FONT=Arial Black][URL="http://www.vromos.com/"][COLOR=red]VROMOS.com[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][/I][/SIZE][/FONT][FONT=Impact][COLOR=blue][I][SIZE=3][FONT=Impact][URL="http://www.t-max.bg/"][COLOR=orange]T-Max.bg[/COLOR][/URL] [/FONT][/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][SIZE=3][URL="http://www.calmini.bg/"][COLOR=blue][I][B][FONT=Arial Black]CALMINI.bg[/FONT][/B][/I][/COLOR][/URL][/SIZE][/CENTER]

        Коментар


        • До: "BAJA SAXONIA 2009"

          Сашо Ковачев си изигра картите тактически правилно
          и наистина показа как се печелят състезания.





          Коментар


          • До: "BAJA SAXONIA 2009"

            Колеги,гордея се с вас,и с това че съм българин и познавам някой от вас.Израстването на някой от вас е направо феноменално.Пламен Йоцов преди 6-7 г.се учеше да кара с нас до 7-те езера ,а сега е един от най-добрите в Европа.Останалите познавам само задочно от състезанията но респекта с годините към всеки от вас се увеличава.За победителя-Александър Ковачев,това е човека който е направил най-много за развитието на оффроуда в България .За него важи логото на Мерцедес-Опита не може да се сравни с нищо.Той-има вече толкова много състезания в Германия че тази победа му се полагаше много отдавна.Преди много, много,години тий е участвал в състезания там даже и с Уаз,и за това ,времето ще дойде за всеки,стига да е достатъчно упорит.Още веднъж респект пред всички българи,състезатели и асистенция които участваха на състезанието.

            Коментар


            • До: "BAJA SAXONIA 2009"

              Браво Борко поздравявамте .

              Коментар


              • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                Тия немци още не са качили нито една снимка на официялния саит.Що не им пратите някоя?
                ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                Коментар


                • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                  По-скоро гледай в marathonrally.com в немската версия на сайта, там има доста...

                  Коментар


                  • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                    Първоначално публикуван от B_4 Преглед на мнение
                    Здравейте, имам няколко уникални кадъра на трасето, снимах ги от хеликоптер с DVD камера SONY. Има ли кой да ги обработи и качи на сървъра? Освен общия план на мината имам заснети скоростните отсечки на Сашо Ковачев в най-гъстия прахоляк и един вираж на близнаците.
                    Нямя проблеми. Вземи ги на Троян и ще оправим нещата
                    Живей за всеки дъх!

                    Коментар


                    • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                      Оппа пропуснахме Еди фото моля.
                      Дори педантичните германци на които основната задача като организатори
                      беше да опазят живота и здравето на всички участници и публика,
                      не успяха да му попречат да се разхожда между ревящите машини.





                      Коментар


                      • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                        Първоначално публикуван от B_4 Преглед на мнение
                        Относно забавянето втория ден заради паднал състезател с ATV, времето между двете контроли, където беше инцидента е махнато. Проверих го спрямо общото време и времето отчетено в крайното класиране за двама състезателя - Петър Ценков и моето. Така че организаторите имат поне при този случай са били коректни.
                        Радвам се за теб Борко, но моето не е махнато и последната ми обиколка CP_4 или 5 не помня ми е 48 мин вместо 11 и времето ми в PDF-фа е точно като това на листчето където ни дадоха на финала. Пълни нещастници са тези!!!

                        Ти сигурен ли си че ти е махнато времето което ни задържаха, защото гледайки резултатите и на Тодор не е оправено.
                        Последно редактирано от sabin; 15-04-09, 22:32.

                        Коментар


                        • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                          Ето малко снимки от наш Жорко:

                          Йоцов


                          Събин


                          Ценков


                          Тошо


                          И приятната инзенада Борко


                          Махачек при Близнаците


                          Самите Близнаци...


                          ...и краят на състезанието за тях


                          Долфи


                          Фиков


                          Руси


                          И победителят Ковачев


                          Поздрави за русофилите - УАЗ-олюбци и Лада-любци



                          Нов тип охладителна система


                          И така любимите ми камиони

                          Тези карат и на "Дакар"


                          Най-любимият ми камион



                          По-късно още снимки...

                          Коментар


                          • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                            Ето и едно малко филмче от професионалната SONY камера за каска предоставено от фирма UVT

                            Качеството(резолюцията) е намалено на половина за да стане по малък файла.

                            http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa...xonia_3min.wmv
                            Последно редактирано от sabin; 16-04-09, 14:36.

                            Коментар


                            • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                              Мноого яко! Все повече ме хваща яд, че близнаците не можаха да финишират...

                              Коментар


                              • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                                Мноого яко! Все повече ме хваща яд, че близнаците не можаха да финишират...
                                Снимката от коя обиколка е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X