Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"BAJA SAXONIA 2009"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "BAJA SAXONIA 2009"

    Маринов, ти на чия страна си? Да не са ти платили немците нещо!???

    Коментар


    • До: "BAJA SAXONIA 2009"

      Вече и аз се прибрах в София....
      Доволен съм че участвах, но най-вече съм доволен че всички сме живи и здрави. Поуките всеки сам си ги знае.

      Не беше честно да ме прецакват на финала - точно 15 минути...след последната контрола, на която не ме чекираха - времето било 14:01, ме изкараха от трасето....После понеже нещо ме човъркаше, че нещо не е наред, отидох до зоната за зареждане - до финала....
      Там съдията като ме видя вика - "Sorry, mistake" и ми сочи да ида да мина през фото финиша и после ми отбеляза чипа...

      Така де, ако Левски беше с ботуши...
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-04-09, 19:16.
      Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
      Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
      www.dakarbg.bg
      www.rallyraid.bg

      Коментар


      • Първоначално публикуван от IvanMarinov
        Не са ми платили, но тази помия която се изля върху тях ме учудва и то от човек, който също се опитва да организира състезания.
        Никой от нас не е казал нищо за пропуските на Тодор, но той веднага с това започна. Като имаше претенции да остане до последно да ги отправи към организаторите, а той си тръгна преди дори да докарат близнаците от трасето.
        Това ли беше най-важното в това състезание или доброто представяне или проблемите които имахме или нещо друго.
        Ама след като той не е доволен дай да плюем по организатора и това от организатора който още не е извадил отборно класиране от Троян, защото от тази година ако си беше прочел правилника има и отборно класиране. Мисля, че не е морално от негова страна.
        Не мисля, че казването на истината е "изливане на помия", но това си е твоя стил и речник и не ме учудва
        Аз съм си представил претенциите към Организатора ЛИЧНО, но ми беше отговорено, че ще се вземат впредвид като направят класирането
        Както се разбра, класиране нямаше...
        И пак не си разбрал, по плюенето си ти, аз изказах фактите, както и всички присъстващи на състезанието
        А отборното от Троян е мой пропуск и ще го пусна,явно го бързаш за лизане и мазане по спонсора...

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        Направих съпоставка с твоето "състезание" защото при теб ги имаше същите гафове за 20 състезатели, но никой не тръгна да прави от мухата слон като теб.
        Не заблуждавай хората, защото организацията на това мероприятие няма нищо общо с едно наше състезание. Единствено "Балкан трофи" се доближава до някъде като начин на организация..
        Как като нямат нищо общо ги съпоставяш ?
        В стремежа си от всяко ъгълче да храчиш по мене, сам си противоречиш !
        Казах ти, по въпроса за "Троян Трофи" си има тема, пиши си там...

        И за да сме коректни спрямо Организаторите на Баха Саксония ето фактите:
        Имаше ли класиране след първия етап ? Нямаше...
        Имаше ли класиране след втория етап ? Нямаше...
        Имаше ли генерално класиране ? Нямаше...

        Това не е оплюване ( в това ти си N:1 ) а голите факти !
        Последно редактирано от Goblin; 14-04-09, 19:38.

        Коментар


        • До: "BAJA SAXONIA 2009"

          Кому е нужно всичко това ... Факт е, че организацията на Баха Саксония не е била на ниво, факт е, че контролите не са знаели какво да правят, факт е , че състезателите ни са ощетени. Сравнения с нашите състезания са излишни според мен... И да - ще кажете, че аз не съм била там - ДА, не бях, но от събота не съм спряла да търся информация и КЛАСИРАНЕ и ВРЕМЕНА , но уви - без резултат. Така че няма какво да говорим - бозата е пълна!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • До: "BAJA SAXONIA 2009"

            ни класиране ,ни снимки....нищо.А вие що се дразнете? Можете просто да направите едно мноого добро състезание и ако успеете и чужди екипажи да привлечете....
            Между другото и по немските форуми доста псуват организаторите и са неприатно изненадани от голямото ИЗТОЧНО ЕВРОПЕЙСКО участие(хихихи)
            Догодина повече ,но и това което направиха всички там май си е доста...
            Адмирации от мен
            ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

            Коментар


            • До: "BAJA SAXONIA 2009"

              Ето и малко снимки от мен. Ще карам поред, защото нямам сили да ги обработвам и селектирам, за което се извинявам, но пътя си беше път... И така шампиона от Дакар - Мачачек. Той респектира с излъчването си и машината, но всъщност е много земен човек и беше супер приятелски настроен, даже дойде в лагера и близнаците му завариха някакви планки. Кара си човека, но с повече тренировки може да бъде победен.




              Един от маите фаворити - младока Козарев. Това момче е винаги усмихнато, каквото и да му се случва. Първия ден имаше инцидент и повреда, но с цената на всичко оправи четириколката и стартира във втория и макар и без предна спирачка кара като за световно. Има страхотен дух и ще стане победител






              Тия са интересни. Доста физика трябва за 200 км. сайдкар в пясъка.



              Ето го и Пламен Йоцов. Още един от нашите герои. Жалко за грешката в навигацията. Това беше може би единствения, който не бе обхванат от предстартова треска и кара с огромно настроение и ритъм.





              Тия се стараят. Не ги знам кои са




              това BMW си тежи сериозно !


              Ето го и ендуро - героят Борис Червенков







              Това не беше уикенда на Тодор Христов, но е задобрял на скоковете



              за да стигне до дилемата свободата или салама си ги бива повече. Във всеки случай не и прахоляка в мината



              Петър излезе добър тактик, но съдиите са ... привърженици на бирата



              Събин също добре премери силите си и влезе в 10-ката , въпреки някои грешки, но явно е объркал нещо аеродинамиката... ... с предния спойлер ...



              А тия са като римски легионери



              Автомобилите след малко.
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                А ето ги и автомобилиститеее:

                Руси попритисна Сашо още от началото на втория ден. Караше с много желание и настървение, но ... мотора не издържа на напъна, а и той сякаш беше заложил на принципа "всичко или нищо"




                Близнаците бяха и арактивни и бързи. Има прогрес в поведението им на трасето, но им трябваше и малко повечко късмет.



                Много пепел и прах, но те не обръщаха внимание на това





                единствено те от колите и камионите нагадиха в този гьол и то на скорост. Това е метод за изстудяване на двигателя! Патентована марка.






                Фиков - Миков също караха безкомпромисно бързо и успяха да наваксат изоставането с ревящия си автомобил, който се чуваше от 5 км. Малко не им достигна и на тях




                Сашо караше с разум... Запази и темпото и колата до края, както и големия аванс, който взе през първия ден.



                Ето и радостта след състезанието. В ляво е Борката , а по средата Мачечек - съответно трети и втори .







                добър пример за младото поколение







                и първото място на Сашо Ковачев
                Честито на учавствалите и презьорите!!!




                Последно редактирано от roumen5; 14-04-09, 20:41.
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                  Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                  ...Един от маите фаворити - младока Козарев.
                  ...Ето го и Пламен Йоцов. Още един от нашите герои...
                  ...Ето го и ендуро - героят Борис Червенков...
                  ...Това не беше уикенда на Тодор Христов, но е задобрял на скоковете...
                  ...Петър излезе добър тактик, но съдиите са ... привърженици на бирата...
                  ...А тия са като римски легионери...
                  Много се радвам на всички които взеха участие там въпреки страничните ефекти които оказаха изглежда голямо влияние на класирането. Трябваше да бъда и аз там обаче, не ми се говори.
                  Нищо не ме очудва и съвсем нормално е доброто представяне на всички наши особено на Йоцов, Събин и Борис. Радвам се и на младия Козарев, за него битката тепърва предстои. Изненада ме обаче Христов които определено е гладиатор в подобни състезания, но така е когато не се внимава. Браво и на Пепи които също според мен направи добро класиране след 3 пъти каране по роуд бук. Другия път повече и по малко грешки.



                  А по последния цитат, и на мен ми бяха първите думи като ги видях. И се смях от сърце!

                  Коментар


                  • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                    Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                    Между другото и по немските форуми доста псуват организаторите и са неприатно изненадани от голямото ИЗТОЧНО ЕВРОПЕЙСКО участие(хихихи)
                    Не мога да не забележа че "скритите" туби с бензин и 2-та дена бяха на български състезатели.... съвпадение?

                    Коментар


                    • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                      Ако серияла "Искрено и лично" е свършил и аз да кажа нещо за Баха Саксония 2009.

                      Лично за мен това беше тежко преживяване, както психически така и физически. Няма сън, яде се когато/ако остане време, а предвижването както преди и след състезанието така и през времето на провеждането му беше доста проблемно. Разбира се всичко това е неотменна част от подобни мероприятия и след време ще си спомняме с добри чувства за такива моменти.

                      През малкото свободно време което имах, снимах част от бегачките. В случай че някой го интересува, ще ги пусна след малко.

                      Коментар


                      • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                        Аз бих искал да поздравя всички момчета и момичета които си направиха труда да отидат до саксония и да покажат какво могат...., че сме ощетени - ощетени сме, но това не е повод за дразги и разправии. В този ред на мисли смятам, че организацията на състезанията в България е на високо ниво, допускат се дребни грешки или неточности, но кой не греши лесно е да плюеш....
                        Хайде бе хора ние сме БЪЛГАРИ и трябва да се гордеем с това!!!
                        Пожелавам на всички здраве и късмет
                        0887 246718

                        Коментар


                        • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                          Респект и поздравления на всички, коите бяха там, и представиха България по този достоен начин. Догодина повече участници, и по-успешно.

                          ПС. Дайте още снимки
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            В случай че някой го интересува, ще ги пусна след малко.
                            Много се интересувам, давай по-бързо. А догодина, ако не ми мине котка път, идвам да помагам с каквото мога.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              Не мога да не забележа че "скритите" туби с бензин и 2-та дена бяха на български състезатели.... съвпадение?
                              повярвай ми няма нищо случайно в това.доколкото познавам психиката на немците и любовта им към нас...много ми се щеше яко да ги накажете да мога да се базикам по немските форуми
                              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                              Коментар


                              • До: "BAJA SAXONIA 2009"

                                Не мога да не започна с най-подготвения автомобил в бивака - МЛ-а на ORC.
                                Проблема беше че изобщо не беше подготвен за терена в мината а по-скоро за WRC.
                                Окачването беше супер твърдо и колата подскачаше като пинк-понк.
                                Руси даже на няколко пъти пробва да я изпревари отдолу.
                                Накрая на последния състезателен ден се претъркаляха няколко пъти през таван.
                                Някой горе спомена Субару Импреза. Е не става.




















































                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X