Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини от Гърция!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    В кожата си не мога да се събера след разговора снощи с Долфи, гадни византийски копелета. Трябва да измислим нещо да ги прецакаме зверски при нас.Да ги поканим най-любезно за състезание ,а след това да им предоставим специален роудбук за малко по-нататък от п.....а си майна или някоя друга простотия.
    Доктора , ако може да вземе отношение все пак сме организирани , не солотерористи. Ще отворя нова тема за предложения за добро посрещане на византийците, първото състезание е в края на месеца

    Коментар


    • #17
      Според мен с участието ни в Еврос Трофи е приключено.Коментарите са излишни.След първото издание Димос ни изпрати специални извинения,като каза,че това са "грешките на първия път..." т.е. другата година няма да се случват такива неща Това не стана и на второто и на третото издание
      НО....Аз съм много доволна от състезанието в Солун.Два дни каране,редуване на етапи за точно време и екстреми.Всички се прибират до 15-15.30,в 18.00часа са обявили класирането за деня.Има време за контестации,за почивка,скариди,октоподи и т. н.Участвахме миналата година с Митко Смиленов в отбор.Нямахме никакви наказателни точки за точното време,макар че се наложи последните 12 километра да го прибирам на буксир-беше счупил водна помпа.

      Коментар


      • #18
        Въпрос на нагласа. Ако си тръгнал с идеята да участваш и да си правиш кефа - да, но когато се бориш за 1-во място - кеф няма - освен от борбата и победата, и когато те прецакат по нечестен начин всичко се обезмисля. Поне за мен така са стоели нещата. Това е главната причина да не замина да ги гледам гнусните византиици, още съм им сърдит за предните пъти

        Коментар


        • #19
          състезанието първия ден беше много интересно (понеже бях там) но след това явно е било както първата година за съжаление

          Коментар


          • #20
            Аз бях на състезанието и нашите екипажи бяха наи-добрите. Това че гърците ще ни прецакат го очаквахме всички, но те изтърваха цялото състезание и три дни не знаеха какво правят. И двете двойки Долфи-Семко и Иво-Маджо ги наказаха в първия етап и са единствените които се доближиха до контролното време за етапа, но затова вместо другите да си получат наказанието гърците дадоха еднакво време на всички. Имаше само 4 или 5 двойки които минаха цялото трасе за дена като на единия ектриим имаше два пръста сняг, но Долфи и Семко се пребориха и с него докато гръцките екипажи просто го пропуснаха защото нямаха никакъв шанс. Така завърши деня и в този момент вече гърците си изхвърлиха правилника и започнаха да творят спряха състезателите по трасето и им обявиха, че на другия ден ще продължат от там където са стигнали, нищо че имаше в правилника ограничение от 6 часа за преминаване на цялото трасе. Парадокса стигна до там, че тези дето са първи са минали екстримите от първия ден в неделя сутрин и после някакси изведнъж са прелетели втория ден и доидоха със някакви страшни времена за последния траял където бяха бити позорно, но какво да се право когато нещо е нагласено и не се играе по правилата, така става.
            Тази година имаше по малко чужди екипажи и повечето бяха възмутени от начина на класиране (отмениха всички етапи за точно време и част от траялите където българите ги наказаха и най-накрая се оказа, че не са гледали и контролите, защото екипажи без да карат втория и третия ден са в десятката). Моге би точно реакцията на другите състезатели им показа, че така не може и казаха че ще има друго класиране.
            Ние си тръгнахме без да се разправяме, което не е обичайно за нашата група, но надали ще препоръчаме на друг български екипаж да участва в състезанието.
            Иначе трасето беше добре измислено и интересно, но просто организаторите го изтърваха и накрая си го нагласиха както им доиде.
            Хубаво е организаторите да се поучат от грешките за да го няма това на нашите състезания.
            А според мен гърците няма да дойдат на наши състезания защото много се изложиха сега. Но ако имат тази наглост не е лошо да бъдат наказани.
            Ние си направихме едно добро състезание почти без големи проблеми за нашите екипажи, а за зрителите си беше купон. Нашата група вървеше с най-добрите на трасето и гледахме всички интересни траяли.

            Коментар


            • #21
              Довечера на пресконференция при Бомбата,защото нищо не разбрах!Разбрах само,че номерата им са стари-не спазват предварително обявения правилник,нямат класиране за всеки ден,няма време за контестации.

              Коментар


              • #22
                Подобно нещо се получи и на Супермото състезание в Серес. Наградиха си грък, който в същност беше 2-ри, но го сложиха на 1-во място, после се извиниха - станала грешка, но в крайна сметка идеята им е че определени хора стават 1-ви, снимат се на скамейката, побликуват в весниците измисленото класиране .... и т.н.т. - после се извиняват, поправят класирането в интернет (евентуално) - но на кой му пука какво пише в интернет - всичко е загубено...

                Коментар


                • #23
                  Да и тук ще стане нещо такова, но тук разликата за всички беше очевидна и хората се удивиха. Те така завъртяха нещата че имаше наш екипаж, които не е влизал в първия екстрим, счупи се и не завърши първия етап и е на 9-то място, а Иво-Маджо и Долфи-Семко които минаха всичко с всички контроли са на 18-то и 20-то място.
                  Смешни истории, но какжо да се прави Гърци с техните си номера, развалиха състезанието.

                  Коментар


                  • #24
                    О имаше такъв случай и на пистово състезание в Серес.Стефан Стефанов беше мисля,че трети с една гума пред гръка,но беше класиран отзад.Уж че компютъра така го отчел.Ние си го обяснихме,че транспондера на гръка бил отпред на мотора,а на Стефи отзад,но явно причината е друга...Баси
                    К. Кулев

                    Коментар


                    • #25
                      ЕБАСИ МАЛЯКИТЕ
                      Техните номера ги знам но са от работата
                      но те са си навсякаде същите, МАЙНа.. им
                      Нашите са си НАЙ добри.

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от buldog
                        ЕБАСИ МАЛЯКИТЕ
                        Техните номера ги знам но са от работата
                        но те са си навсякаде същите, МАЙНа.. им
                        Нашите са си НАЙ добри.
                        Ама те тия циреи са си направили май някакво състезание за себе си .Всичко ще се нареди като излезат от Гърцийката си.Споко и без нерви,въпреки ,че си е изнеревящо.
                        B+

                        Коментар


                        • #27
                          В очакване на класирането - всички са все още в добро настроение и са готови да товарят наградния фонд (гуми и лебедки)


                          Доста време мина и Долфи вече беше на 100% сигурен, че ще ни прецакат, затова взехме мерки и... купите


                          Роко намери начин да им отмъсти, като им изпие винцето
                          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                          Коментар


                          • #28
                            то май всички имаха готовност за такова развитие на нещата но все пак е кофти
                            не знам защо ги правят тези номера тез хора
                            кво толкоз ще стане ако си обявят класирането както си е
                            толкова честолюбиви ли са
                            какво не мога да разбера

                            вие как си ги обяснявате тези неща

                            между другото дочух от местното СБА че още от границата добре са ви посрещтнали
                            до 11часа вечерта книжки сте вадели май международни

                            Коментар


                            • #29
                              Преди малко говорих с Весо Делфина, който остана след нас, и той ми каза, че май в крайна сметка е запазено първото обявено класиране - т.е. Весо и Киро Панайотов - 16 м.; Иво - Маджо - 18 м.; Долфи - Семко - 20 м.; Дънди - Красо - 29 м.
                              [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                              Коментар


                              • #30
                                Дявол Коледа

                                ТО че ни прецакаха прецакаха това е вече ясно но искам да попитам няма ли още сники някои да пусне
                                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                                тел.088четири 9едно9 4нула4
                                -------------------------------------------------------

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X