Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мастер триал 4х4 сериес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мастер триал 4х4 сериес

    ето че наближава 19-20 юли и е време за шоу което организира вече добре познатият ни Иво


    зони екстрем машини екстрем купон екстрем това само мога да кажа очаквайте както винаги подробен репортаж
    поздрави

  • #2
    До: Мастер триал 4х4 сериес

    много хубаво траялче се получи двата дена жегата беше непоносима но въпреки това
    бръмчаха моторите без почивка.най интересната час беше едно ношно шоу в зала с изкуствено направени зони
    през които преминават машините.3.500 човека са присъствали в залата и това е една много голяма радост че този вид шоу има голям интерес и за бъдеще ще се повтори.след едно таково шоу вече няма закакво да зивиждат на Американците.
    зоните единият ден бяха 4 и на другият ден тези зони се направиха в обратна посока което беше дори и по трудно.
    като казвам трудно имам предвид че машините не бяха на разходка и при най малката грешка препядствията се превръщаха почти невъзможни.за да се преминат зоните беше разрешено използването на стълби и лебедки но с много големи
    наказателни точки затова и повечето не ги използваха само при краен случай.
    тук се видя много добре умението на пилоти и копилоти машината сама не минава колкото и подготвена да е както казах по горе много е важно да бъде насочена от паъвия път добре иначе нещата се объракват тотално.
    доста стръмни изкачвания и спускания имаше аз в началото казах че никаде няма да се качи никой без лебедка
    а то се указа че всички издрапваха много добре.този трял се проведе без нито едно преобръщане но с шети
    по някой машини.като казвам това имам предвид една машина която шчупи на паъвата зона без шанс да се поправи други имаха проблеми с кормилното управление огънти носачи и други дребни
    проблеми без които не може.
    поздрави

    Коментар


    • #3
      До: Мастер триал 4х4 сериес

      искам да предопредя колегата Bальо да не ме критикува защото полагам огромни усилия за да преведа два реда от маймуница на български и не ми е ама хич до точки и запетайки.











      поздрави

      Коментар


      • #4
        До: Мастер триал 4х4 сериес

        Пешо,аз съм ти най-малкият проблем.Внимавай тук да не те санкционират,че на моменти реакциите са странни.
        Аз ще се включа с вечерното шоу в залата.

        Коментар


        • #5
          До: Мастер триал 4х4 сериес

          Първоначално публикуван от валентин попов Преглед на мнение
          Пешо,аз съм ти най-малкият проблем.Внимавай тук да не те санкционират,че на моменти реакциите са странни.
          Аз ще се включа с вечерното шоу в залата.
          да така и ти знаеш че аз се шегувам.
          дай да караме с най интересното снимки снимки и филмчета пък квото стане.
          искам да отбележа че Bальо беше съдиая на една зона и си имаше този път и помошник а пък аз бях
          свободно изтърван да скитам нагоре надолу дано съм си свършил работата да снимам това онова.






          поздрави

          Коментар


          • #6
            До: Мастер триал 4х4 сериес

            Първоначално публикуван от валентин попов Преглед на мнение
            Пешо,аз съм ти най-малкият проблем.Внимавай тук да не те санкционират,че на моменти реакциите са странни.
            Аз ще се включа с вечерното шоу в залата.
            Зенит няма кой да го санкционира. Знаем от къде пише, за какво пише и какви трудности му представляват усилията да направи качествен репортаж. Така че, Вальо, не се безпокой за нашите реакции.

            Коментар


            • #7
              До: Мастер триал 4х4 сериес

              Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
              Зенит няма кой да го санкционира. Знаем от къде пише, за какво пише и какви трудности му представляват усилията да направи качествен репортаж. Така че, Вальо, не се безпокой за нашите реакции.

              ок караме по темата с пълна пара мир да има шоу да става аз поне за това съм тук и нека да не забравяме че за това сме всички тук макар и понякога да блещим неприлични изрази.
              имаше представители на обувки офф роад нови маркови много лачени и втора ръка лъснати
              ето тук ни превиква шефа да ни реди приказки кой как да балтисаме и кои трябва да бие
              а ако слушкаме е там двата варела с бира са за голямото междучасие повярвайте ми не стигна изцокаха всичко но докараха де не ни оствиха жадни ни гладни
              Иво ако бъркам някъде казвай да спирам докато ми изветрее бирата няма се излагаме сега де?то беше пиене като невидели
              но в тази жега над 40градуса май ни е простено нали?








              поздрави

              Коментар


              • #8
                До: Мастер триал 4х4 сериес

                Термометърът показваше 51-2 градуса в апогея си ,сянката беше дефицит.
                Свиква се!!!

                Коментар


                • #9
                  До: Мастер триал 4х4 сериес

                  Първоначално публикуван от валентин попов Преглед на мнение
                  Термометърът показваше 51-2 градуса в апогея си ,сянката беше дефицит.
                  Свиква се!!!
                  дойде ред и на жребия кой ше атакува пръв надявам се да сте ме разбрали по правилния начин за по горното изказване
                  всичко е в кръга на майтапа тук няма място за ала бала.

                  Вальo е както винаги прав аз си признавам че изключих по едно време и пропуснах доста но все пак това май е напълно човешко но пак останах доволен двата дена видях доста шоу както никога до сега.ето това видях коли да се паляат
                  а и на мен така ми пушеше главта че ми писна да чакам и газ пък кавото стане лйда работа но пък
                  нямам намерение да им оправям живота то затова се носи пожарогасител задължително но тук не е и затова ше горят като факли












                  поздрави

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мастер триал 4х4 сериес

                    ...аз всяка година прибягвам до Испания за около месец.......но все още не съм присъствал на тяхно състезание......(но явно,че е добра идея)...дайте малко инфо. за двата патрола (от по-горните снимки) ест. ако разполагате с такава .... всъщност като гледам май са повече !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мастер триал 4х4 сериес

                      Първоначално публикуван от Martin Petrovich Преглед на мнение
                      ...аз всяка година прибягвам до Испания за около месец.......но все още не съм присъствал на тяхно състезание......(но явно,че е добра идея)...дайте малко инфо. за двата патрола (от по-горните снимки) ест. ако разполагате с такава .... всъщност като гледам май са повече !
                      тук винаги има къде да се отиде но аз специално от сега на татък ше присъствам само на състезания на които може да се види наистина нещо интересно селските истори ги забравям за винаги това е друга тема.
                      отностно патрулчетата май само единият само прилича на такъв другите два май вече се броят към друг клас
                      този черния с оранжевите надписи си беше с купе на патрул но при едно неприятно обръщане се превърна в този си вид иначе е с мостове от унимог.
                      червения е най близък до заводския си вид като изключим мостовете от унимог преди беше с мостове от ГР и беше гола вода не че сега е нещо повече но се усеща напредъка.
                      а и последния който само има емблема на нисан го виждам за първи път нищо не мога да кажа но много добри хора само това ми стига а механиката макар и да не ми хъресва в случая за мен е несъществена.
                      по състезанията се срещат най различни състезатели и повярвайте ми машинта не е най важното все пак пилота и навигатора за мен са в пъти по важни от една камара железа.
                      ето и още снимки








                      [IMG]http://i34.tinypic.com/fmo2dh.jpg[/IMG
                      поздрави

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мастер триал 4х4 сериес

                        Благодаря Ви .....(правите невероятни репортажи) продължавайте се така и не ни забравяйте ....

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мастер триал 4х4 сериес

                          gracias











                          Коментар


                          • #14
                            До: Мастер триал 4х4 сериес




















                            Коментар


                            • #15
                              До: Мастер триал 4х4 сериес

                              Зенит, Дефендъра с какво окачване е? Знаеш ли?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X