Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BAJA SAXONIA 2008 !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: BAJA SAXONIA !

    Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
    http://404.wizardsearch.org/?q=www.b...amt%20quad.pdf

    ей тва ми праска бе Чавдаре!
    питах щот се чудя!
    Май компютърът ти е завъдил "буби"

    Виж http://forums.majorgeeks.com/showthread.php?t=122763
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #77
      До: BAJA SAXONIA !

      Евала Тодоре! Достойно представи България!
      Респект!
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #78
        До: BAJA SAXONIA !

        Малко със закъснение отразяването на пресконференцията по "НОВА"

        Коментар


        • #79
          До: BAJA SAXONIA !

          Браво Бьлгарски ГЕРОЙ .Вие сте велики.Сега цяла "OFFROAD Бьлгария" вази гледа.Поздрави на всички най вече на ТОШКАТА специално от Габрово.
          [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #80
            До: BAJA SAXONIA !

            Моля да бъда да извинен за СПАМ-а. Но не мога да сдържа възхищението си от представянето на нашите момчета и момичета, както и от ВЕЛИКОЛЕПНОТО отразяване на събитието в форума.

            Сърдечни поздрави!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • #81
              До: BAJA SAXONIA !

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Евала Тодоре! Достойно представи България!
              Респект!
              И на БЛИЗНАЦИТЕ,МАРИНОВ и всички останали
              ПАВКО
              0888802068

              Коментар


              • #82
                До: BAJA SAXONIA !

                Вече сме на родна земя, Иво Върбанов и Близнаците вече са влезли в България ! Ние с Маринов минахме през Румъния и се "минахме" разбира се - 7 часа за 400 км. И който си мисли, че румънците са пред нас е в грешка... Но, по същество ! Ще изкажа личното си мнение за състезанието, а надявам се и другите присъствали ще разкажат и пуснат снимки ! Състезанието беше много добре организирано, бяха помислили за всичко, лагера беше на добро място, комуникациите добри, трасето отлично, пътната книга без грешки ! Наистина евала на момчетата от Лайпцигския клуб 4х4 ! Не е лесно толкова народ с камиони, мотори, джипове и четириколки да ги вкараш в организация, че даже и да се състезават Ето и главните "виновници" и двигателите на събитието !



                Нашето представяне беше повече от добро от гледна точка на първото ни организирано участие на такова голямо състезание ! Оказа се, че нашите момчета са добри пилоти, но в такова състезание се изисква тактика и много добра техническа подготовка на машините ! Всички претенденти и победители бяха с големи бюджети и много направени машини ! А за тактически правилния подход биха ни помогнали повечето участия в такива форуми и трупането на опит ! Ивайло Близнака даде добри резултати, но ако беше карал и тренирал повече със сигурност щеше да им е трън в очите Иво Върбанов си го знаете, кара перфектно и ги "наказа", но както често се случва, техниката го предаде... ! Същото се случи и с Руси Русев, а Георги Фиков разбра, че с 2.8 мотор трудно ще се бори със стотиците коне на AMG-та и BRABUS-и Важното е, че се бори и без спирачки дори финишира и в двата етапа. За себе си мога да кажа, че съм доволен, макар, че ако бях концентриран щях съм в тройката, но и при мен незнанието ми се наказа, получих 2 часа наказание, а чистото ми време за каране е по-добро от втория в генералното ! Притеснявах се от роудбука, за първи път ми беше, шашнах се от няколкогодишните участия на поляците с ATV-та на Берлин-Бреслау и опита, който имаха в такива надпревари ! Но, вече се справих с тия "чудеса" по моторетката и занапред и аз ще ги мъча...
                Вечерта преди награждаването всички се бяхме събрали в голямата шатра на организаторите и завързахме доста контакти и приятелства ! Е, основно наблегнахме на бирата и други такива "горива"...



                Имаше и оркестър, много добре пееха, основно кънтри музика, но и те умряха от студ като нас



                А шапките на "Киров" се харчеха като топъл хляб, даже Митко Христов направи бартер за друга с един от организаторите



                Равносметката е добра, Ивайло Близнака се изкачи на 13-а позиция (от 44 коли ) след отличното си каране в последния ден, Г.Фиков е на 20-а позиция, а на мен не ми стигна победата в последния ден и останах на 4 място в генералното класиране ! Иво Върбанов, А.Ковачев и Руси Русев нямаха шанс, но следващия път съм сигурен, че ще се реваншират ! Благодарим и за подкрепата на Ицо и Георги от списание "Оффроуд", които ни чакаха по трасето и освен фотографи бяха и мощна агитка !!! Благодаря и за подкрепата тук от форума и многото приятели и фенове, които постоянно се интересуваха от нашето представяне !!!

                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 25-03-08, 20:20.

                Коментар


                • #83
                  До: BAJA SAXONIA !

                  Евала за представянето на родните екипажи. Съжалявам за техническите проблеми, заради които отпаднаха 3 от джиповете. Пожелавам ви занапред да ни представяте още по-добре на офроуд сцената в Европа, а защо не и на световно ниво!
                  Беше купон, въпреки студовете, дъжда и снега си изкарах супер. Организаторите бяха спретнали мероприятието отлично. Всичко се случваше точно когато трябва и където трябва. Единият Карстен даже ни развозваше до интересните места по трасето, на него дължим уникалните си кадри.
                  Дано задачата за отлично оставяне на трасето е осъществена, за да може и догодина да има състезание на същото място! Беше уникално!
                  Последно редактирано от err0r; 26-03-08, 09:57.

                  Коментар


                  • #84
                    До: BAJA SAXONIA !

                    Присъединявам се към всички и поздравявам нашите момчета! Важно е участието!!!

                    Коментар


                    • #85
                      До: BAJA SAXONIA !


                      Коментар


                      • #86
                        До: BAJA SAXONIA !

                        Браво на българския отбор !
                        Нормално представяне като за първи път е това. Не забравяйте, че немците се водят като едни от най-добрите рали пилоти на off road.
                        Значи за в бъдеще и там ще ги тапаним.

                        Тодоре, честито за доброто ти класиране и това значи, че ставаш един от фаворитите на "Рали България" през май !
                        Ще кажа на чужденците от сега да започват да треперят от страх !
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #87
                          До: BAJA SAXONIA !

                          И аз се присъединявам към поздравите:Браво момчета!
                          B+

                          Коментар


                          • #88
                            До: BAJA SAXONIA !

                            Много кал, много сняг. Типично трасе стил "Христов". Със сигурност си се представил както се и вижда на високо ниво. Пустите ми измервателни и ориентировачни уреди и аз често ги псувам. Но сме доста зависими от тях. Наистина без 2ч. времето ти е доста добро, не се и очудвам. Трупаи опит и другия път ще ги накажеш. Това състезание е правено само за теб.
                            Иначе и за другите ми е много кеф, но ATV-тата са ми на сърцето.
                            Браво на всички! Маи тази година ще има много Българско присъствие по международните състезания. Еди Моторс се организира за RedbullRomanics там поне е по GPS.

                            Коментар


                            • #89
                              До: BAJA SAXONIA !

                              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                              Много кал, много сняг. Типично трасе стил "Христов". Със сигурност си се представил както се и вижда на високо ниво. Пустите ми измервателни и ориентировачни уреди и аз често ги псувам. Но сме доста зависими от тях. Наистина без 2ч. времето ти е доста добро, не се и очудвам. Трупаи опит и другия път ще ги накажеш. Това състезание е правено само за теб.
                              Иначе и за другите ми е много кеф, но ATV-тата са ми на сърцето.
                              Браво на всички! Маи тази година ще има много Българско присъствие по международните състезания. Еди Моторс се организира за RedbullRomanics там поне е по GPS.
                              Десо, и ние сме там, без "Зундер"-ите казаха, че няма да започнат в Румъния А за догодина ще дойдеш с мен, че са да ги "накажем" в Германия Сам е трудно да си правиш тактика...

                              Коментар


                              • #90
                                До: BAJA SAXONIA !

                                Утре в "Спортен Свят" след 16 часа по НОВА Румен Петков е подготвил подробен репортаж 5 мин ! Очакваме да качи филмчета и тук...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X