Обява

Свий
Няма добавени обяви.

9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

    Светльо, откъде взе този нежен джип .................нещо с един общ познат го свързвам!
    А за останалите колеги, тази година отиваме с джип който има сериозна лебедка, така, че не се притеснявайте ще дърпаме и вас в това "велико блато"! Само с Уаз-а - Тюлена незнам как ще се справим, че си тежи говедото на място!!!!

    Коментар


    • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

      Ще го пробваме това блато . Толкова ли е страшно , колко метра е дълго .

      Коментар


      • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

        Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
        Ще го пробваме това блато . Толкова ли е страшно , колко метра е дълго .
        Ще ви се види много дълго
        Пожелавам на всички успех- да си изкарате хубаво!
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

          Малките деца ще гледаме да пообилим планините.Като гледам без тези блата ще си се повозим.
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

            Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
            Е за какво ще ходи Краси тогава , то там ако не влезеш, все едно не си карал
            Бих казал точно обратното

            Коментар


            • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

              Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
              Нищо поне зъбките си му наточил . Аз днеска вързах ниски фарове че Краси се опитва да ме плаши със Сръбска мъгла .
              Този път се заиграх по сериозно с реглажа на тоя измислен блокаж и да се надявам да не дава ядове.Миналата година мъглата можеше да я режеш ,дано имаме късмет тази година и да финишираме по светло

              Коментар


              • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                ТЪРСЯ НАВИГАТОР ЗА СЪРБИЯ.
                Изисквания:
                1.Да е виждал пътна книга/ на живо/, да е разпъвал лебедка.
                2.Да има добър запас от търпение, инат и спортна злоба.
                Кастинга е отворен, предимство ще има колега/ка/, който ще присъства на събитието.
                Колеги от Сърбия също са "Добро дошли"

                Коментар


                • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                  Браво Светльо, кажи им го! Повечето влезли там, там си и остават, все пак това хоби е и стратегия!!!

                  Коментар


                  • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                    Първоначално публикуван от Krasimir Danailov Преглед на мнение
                    Браво Светльо, кажи им го! Повечето влезли там, там си и остават, все пак това хоби е и стратегия!!!
                    Краси направете сал и навигациите на сала а джиповите покрай блатото

                    Коментар


                    • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                      Първоначално публикуван от Krasimir Danailov Преглед на мнение
                      Браво Светльо, кажи им го! Повечето влезли там, там си и остават, все пак това хоби е и стратегия!!!
                      Не могат да го преглатнат ,че са се прецакали

                      Коментар


                      • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                        Тенкю за инфото Бакалов

                        Коментар


                        • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015в

                          Първоначално публикуван от krum aleksiev Преглед на мнение
                          ТЪРСЯ НАВИГАТОР ЗА СЪРБИЯ.
                          Изисквания:
                          1.Да е виждал пътна книга/ на живо/, да е разпъвал лебедка.
                          2.Да има добър запас от търпение, инат и спортна злоба.
                          Кастинга е отворен, предимство ще има колега/ка/, който ще присъства на събитието.
                          Колеги от Сърбия също са "Добро дошли"
                          Пътна книга на Нова Черна съм виждал а на уебедките съм цар а злобата аз съм я измислил

                          Коментар


                          • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                            Здравейте колеги, имам намерение да пътувам за Сърбия и да се забавлявам в клас турист, пътуваме 4 черепа и дъщеря ми. Има ли някаква организация за съвместно пътуване - четвъртък срещу петък?
                            Имам желание да се присъединя към колеги, смятам че ще минем по-лесно границата (имайки предвид вида на МПС тата с които се движим).

                            Поздрави!
                            PowerWinchBulgaria
                            TOYOTA 4RUNNER
                            0899727443

                            Коментар


                            • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                              Ще има. Нашата група ще тръгне четвъртък по обяд от Мировяне - 12 -13 часа някъде.

                              Коментар


                              • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                                Четвъртък на обяд ми е малко рано. Между другото "туристите" в колко часа в петък трябва да са на линия там?

                                Поздрави!
                                PowerWinchBulgaria
                                TOYOTA 4RUNNER
                                0899727443

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X