Обява

Свий
Няма добавени обяви.

9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

    Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
    Аз мисля да пътувам в четвъртък срещу петък през ноща.Лошото ,че и тази като миналата година джипката е до никъде и всичко трябва да правя в последният момент
    Ети , този път да не се каня че пак ще стане нещо , но ако искаш можем да пътуваме заедно . Към колко часа мислиш да тръгнеш от София , че да си правя сметка кога да тръгна от Ст Загора ? Ако някой друг иска може да се присъедини към нас , сборен пункт отбивката да Джъмбо на изхода за Калотина , час допълнително ще уточним .
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #92
      От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

      Аз ще пътувам четвъртък с камионче с двата джипа. Евентуално може и Тойотата да пътува. Има още доставреме дотогава за точен час.

      Коментар


      • #93
        От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

        И аз ще пътувам в четвъртък, ще се радвам ако се синхронизираме. Притеснено ми е,защото моята техника, е крайно не изрядна документално и ще е по-добре да организираме масовка на Царината. Ще поддържаме връзка. Поздрави

        Коментар


        • #94
          От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Ети , този път да не се каня че пак ще стане нещо , но ако искаш можем да пътуваме заедно . Към колко часа мислиш да тръгнеш от София , че да си правя сметка кога да тръгна от Ст Загора ? Ако някой друг иска може да се присъедини към нас , сборен пункт отбивката да Джъмбо на изхода за Калотина , час допълнително ще уточним .
          Не съм го мислил още като часове но ще се разберем като наближи .Разбира се ,че искам да патуваме заедно но според мен ще е добре по рано да тръгнем за да имаме време за макар и малка почивка там

          Коментар


          • #95
            От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
            А някой знае ли кой кога ще патува?
            Имам и едно питане.На моя навигатор ще присъства приятелката и едно момче ще има ли възможност да се качат при някой от клас турист?
            Мисля, че момичето може да се качи при мен, дай снимка на багажа?
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • #96
              От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
              Мисля, че момичето може да се качи при мен, дай снимка на багажа?
              Баси егоиста си, Любо. Вземи и момчето за компания на Мария.
              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

              Коментар


              • #97
                От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                Краза също ще се включи във хард веселбата в Сръбско .

                Коментар


                • #98
                  От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                  [QUOTE=павле;2854512]Краза също ще се включи във хард веселбата в Сръбско .[/QUOT

                  Там му е мястото на Краза ще се изкефиш.Кога ще пътуваш?

                  Коментар


                  • #99
                    От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                    Краза също ще се включи във хард веселбата в Сръбско .
                    Браво , така се прави - започваш да караш трофи с едно от най тежките състезания.
                    Нашият отбор VEREYA TROPHY TEAM е готов за Сърбия Трофи , монтирах лед бара и заден фар , ново 50 метра въже на механичната лебедка и ново 25 метра въже на електрическата .
                    Към всички участници на Сърбия Трофи - който има станция да я вземе , ако ще караме група станциите ще са ни от голяма полза .
                    Прикачени файлове
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                      Какви са изискванията към машините ? Питам за си нямам излишни главоболия преди старта .

                      Коментар


                      • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                        Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                        Какви са изискванията към машините ? Питам за си нямам излишни главоболия преди старта .
                        Стандартните за клас Експерт - клетка и лебедка
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                          Аз до лед барове и тем подобни няма да мога да стигнаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151104_134531.jpg
Прегледи:1
Размер:129.3 КБ
ID:5689916Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151104_134523.jpg
Прегледи:1
Размер:142.1 КБ
ID:5689915Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151104_134550.jpg
Прегледи:1
Размер:139.0 КБ
ID:5689914

                          Коментар


                          • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                            Нищо поне зъбките си му наточил . Аз днеска вързах ниски фарове че Краси се опитва да ме плаши със Сръбска мъгла .

                            Коментар


                            • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                              Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                              Нищо поне зъбките си му наточил . Аз днеска вързах ниски фарове че Краси се опитва да ме плаши със Сръбска мъгла .
                              Краси си мисли да заобиколи блатото, ама знам, че ти си пич и няма да го направиш

                              Коментар


                              • От: 9th Serbian Trophy 13-15.11.2015

                                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                                Краси си мисли да заобиколи блатото, ама знам, че ти си пич и няма да го направиш
                                Е за какво ще ходи Краси тогава , то там ако не влезеш, все едно не си карал
                                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X