Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Днес по Канал1 за пръв път чух някаква правилна информация
    Около 10:00 ще дават интервю с г-н Дакар(Тодор Христов) и споменаха за класирането на другия ни г-н Дакар(Петър Ценков)
    Каска ви свалям Юнаци , Респект и поклон
    Скорошно възтановяване на Тодор и Стискам всички палци на Петър за ФИНАЛ
    Вие до сега направихте за България толкова , колкото не можаха да направят всички политици заедно

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Първоначално публикуван от РОСЕН РАЙЧЕВ Преглед на мнение
      .... Сигурно участието в дакар ще допренесе до организирането на един як маратон.....
      Росене, това го питах и вчера на летището - бъка от "идеи" и дупе да ви е яко наесен, на вас, състезателите
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        Не ми стана ясно с Мафей какво е станало?
        sigpic

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Зравейте приятели,
          Свалям шапка на всички които имат принос за репортажите в ТВ7. Оказа се, че това е може би единствената медия която отразява Българите на Дакар!
          Ето какво по-точно визирам:
          Вчера гледах новините по БиТиВи - имаше кратък репортаж за Дакар, на нито дума за Тодор или за Петър. Безсрамници! А горкият Тодор казва "Ние сме първите Българи на Дакар - цялата страна ни гледа". Истината е, че единствените които сме в течение на Дакар сме основно тук, в този форум. Никакво медийно представяне никъде /с изкл. на ТВ7/. Как не ги е срам! Подчиняват се само на финансовите си интереси и не показват с нищо, че са Български медии. А кадрите на Тодор със знамето под арката на Дакар трябваше да са във всички новини! Хората няма как да разберат за каво става въпрос - не всеки има ясна представа какво е Дакар, колко тежко е всъщност и колко воля се изисква за да си в стартовия списък.
          Евала на Тодор и Петър за това което направиха! Chapeau!
          И на всички които са им помогнали.

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            И аз имам въпрос. На старт етап 10 - 16 АТВ-та , а в генералното етап 9 до 13-то место саита dakarbg . Може би не тук е мястото на въпроса но тук ми се иска да получа отговор.

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
              И аз имам въпрос. На старт етап 10 - 16 АТВ-та , а в генералното етап 9 до 13-то место саита dakarbg . Може би не тук е мястото на въпроса но тук ми се иска да получа отговор.
              Какво чудно има? Просто в генералното за 9-и етап не е допълнена информацията за тези, които са финиширали след Пепи.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Привет на всички, вече съм на линия в България и не мога да насмогна да чета и да се ориентирам още...
                ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за добрите думи и подкрепа...и там знаехме, че ни подкрепяте и беше силна мотивация за нас
                Благодаря на всички приятели, които ме посрещнаха на летището, беше много вълнуващо за мен, едвам съм се сдържал да не се разрева като магаре от вълнение...
                Съжалявам и се извинявам на всички българи, че не успях д завърша...много ми е тежко и ме боли...малко ми трябваше, но...
                Объркано ми е още, но ще започна да разказвам, пък после ще ги навързвам...
                Дакар наистина е върха на оффроуда, това е нещото, което ти спира дъха от вълнение, от притеснение (особено когато си за първи път), мисълта, че си сред най-добрите на планетата те побърква, опиянява и задължава...
                Радвам се, че и нашата малка България най-после се записа на световната сцена и вече пътя е проправен и ще е по-лесно за следващото ми (ни) участие, а защо не и на други българи и в други класове
                Искам да благодаря ина репортерския ни екип на Дакар, който прави невъзможни неща, за да се предвива, снима, помага, изпраща информация, бори се с несгодите и машината, навъртат всеки ден по над 200 км. горница от нормалното и се чудя как издържат още...
                Ето малко снимки правени от мен за загрявка, а по-късно ще започна аналитично да разказвам,. за това, което преживяг тези 10 дена и над 4000 км. в приключението наречено "Дакар 2011"...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:3
Размер:157.2 КБ
ID:5242583


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:121.jpg
Прегледи:3
Размер:104.2 КБ
ID:5242584


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:122.jpg
Прегледи:3
Размер:84.4 КБ
ID:5242585


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:3
Размер:64.1 КБ
ID:5242586

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Добре дошъл, Тодоре!
                  Радвам се, че се завърна жив и ако не здрав, то поне цял.
                  Не се коси, че не стигна финала, догодина ще се реваншираш!
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                    Не ми стана ясно с Мафей какво е станало?
                    В етап 8 се е повредила машината му 35 км. след старта. Не е успял да я оправи и затова е пристигнал до финала като е дърпан на буксир от различни участници. Затова е голямото му закъснение, но все пак продължава в надпреварата ..

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      Добре дошъл Тодоре ви е с Петър сте герои за нас да го знаете,убеден съм че с вашето постояноство и упористост някои ден ще стигнете подиума вярвам го.Скорошно въстановяване ти желая и успех по състезанията.
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        ДОБРЕ ЗАВЪРНАЛ СЕ ТОДОРЕ!
                        Това, че си тук сега не намалява ни най-малко гордостта ми като Българин за това което постигна.
                        През 1985,86,87 бях свидетел на три Дакар-а и оттогава досега и за миг не съм си представял, че ще доживея да видя българи на старта. Това се случи благодарение на тебе/и сие/! Може само да се гордеете с това.

                        За да си на финала е нужно нещо което се нарича късмет, а него го раздават от горе - просто не зависи от теб.
                        Но пак от там /горе/ помагат на смелите и достойните, така че за догодина явно ще да ти е писано да си на финала.

                        Скорошно оздравяване и успех в бъдещите участия на Дакар! Ние пак ще бъдем духом с теб

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Привет на всички, вече съм на линия в България и не мога да насмогна да чета и да се ориентирам още...
                          ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за добрите думи и подкрепа...и там знаехме, че ни подкрепяте и беше силна мотивация за нас ...

                          [ATTACH=CONFIG]288633[/ATTACH]
                          Здравей Тодоре, ДОБРЕ ДОШЪЛ в БЪЛГАРИЯ!!!
                          Искам да те попитам за тази снимка: виждам дири на изкачване или спускане са - и в двата случая ми се вижда "стръмничко"..., ДАКАР наистина е спиращо дъха преживяване!
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-01-11, 12:15.
                          Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                          0899 00 2221 Николай Динков
                          skype: kokonp

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            Снимка на Петър от вчерашния етап!

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                              Здравей Тодоре, ДОБРЕ ДОШЪЛ в БЪЛГАРИЯ!!!
                              Искам да те попитам за тази снимка: виждам дири на изкачване или спускане са - и в двата случая ми се вижда "стръмничко"..., ДАКАР наистина е спиращо дъха преживяване!
                              Това точно беше спускане, но не от много големите, около 50-60 метра
                              На мен много ми допаднаха дюните и нито веднъж не закъсах, голямо удоволствие ми доставяше и спускането и изкачванията
                              Единственото страшно е, че не знаеш какво следва след върха...понякога е стръмно, понякога не е, а понякога се крие пропаст...
                              Дюната винаги се атакува косо, под ъгъл, за да можеш да погледнеш за миг за върха и да се спуснеш обратно, ако не ти хареса или да я прескочиш, ако става...
                              Важна е и скоростта до върха, ако си много засилен, предстоят кълбета, ако намалиш преди върха, закъсваш точно горе...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1234.jpg
Прегледи:3
Размер:70.9 КБ
ID:5242600


                              Ето го и 3 километровото спускане от върха на планината...голяма мания, няма такъв кеф

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12345.jpg
Прегледи:3
Размер:34.7 КБ
ID:5242601

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                Поздравления!
                                Надявам се на БОМ 2011 да видим някой нов от топ пилотите на Дакар

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X