Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Уникални кадри по ТВ7 !!!
    Тодор финишира ...................

    Аз съм спокоен и отиван да си лягам .......

    УСПЕХ на всички момчета утре .....

    Лека нощ
    0887 246718

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
      18 за Христов , това в генералното какво се пада, стотни не му стигнаха да бие поляка.10 секунда го делеше от 16то място не е за вярване. Нямам думи.
      За момента е 22-ри в оверола

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        49 сек. не му стигнаха за 17-то.
        „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Пожгелавам на всички нас да гледаме ИВАЕЛО БЛИЗНАКА всяка вечер така засмян.

          А ПЕКО да си сложи колана когато кара
          Цветан Петров
          "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
          0888865583

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
            За момента е 22-ри в оверола
            Опа, сега го дават 23-и Тошо...

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Абе засмян, ама е много изморен - личи му зверски...

              Препоръчах му да си легне днес по-рано а не да пише тук по нощите.

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Да кажа и аз няколко думи. Имаме страшно много фото и видео. Досещате се обаче, че най големият ни проблем е първо интернета и второ липсата на време. За последните 4 дни ни се събират 2 часа сън в хоризонтално положение. По цял ден и по цяла нощ сме в колата и търсим точки и биваци. снощи се прибрахме в бивака и след половин час тръгнахме. Минахме през един проход , който много приличаше на "Кол де Турини" от Монте Карло ,но с почти офроудска настилка и това през ноща, с тримаа хъркащи д мен. Днес бе най ползотворния ни ден. Заснехме почти всички участници на хубаво място и намерихме един куц интеренет на бензиностанция. Важното е, че сме живи и здрав и вървим напред. Дано липсата на сън да не ни скапе, но ... ще устискаме.
                Поздрави на всички фенове
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                  ...Дано липсата на сън да не ни скапе, но ... ще устискаме...
                  Ще ви скапе. Няма начин. Затова не си давайте много зор да пишете тук ако имате нужда от почивка. Макар да тръпнем в очакване на новини и снимки и видео-няма да умрем докато се върнете. Докато за вас почивката е нужна.
                  Напомни на Драев, че ми е обещал да снима малко бъгита, да не ме забрави. Но най-много да те напсува

                  Поздрави на целия екип, и го давайте по-кротко, не сте за един ден.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Драев каза "добре"
                    Живей за всеки дъх!

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      Днес говорих с Пепи точно когато финишира.Даже не знаеше на кое място е бил и как се е движил в трасето.
                      Каза че е карал нормално,но с прецакан холдер и това е попречило да се ориентира.
                      Като цяло труден и дълъг етап.Със сложна ориентация.
                      Пие минерална вода и тръгва.
                      А времето не е стигало за нищо.
                      Съмняваше се че на места е первишавал ограниченията и може да получи наказания.
                      Ако и днес вечерта механиците не оправят уреда утре ще бере ядове.
                      Нищо не знаеше за Тодор.
                      Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 05-01-11, 01:22.

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        За мене цялата тая история вече е болнава.
                        Борбата с пустинята и километрите е работа за мъже. Когато борбата с лудите чиновници стане по-тежка от оная, то нещо не наред. Съвсем.

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          На мен пък ми е много драго да прочета ,че нашите момчета продължават и все повече се приближават до водачите.Вярвам,че така ще е до финала ,а там ще се гордеем всички !Желая им късмет и най-вече здраве ,включително и на машините!
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                            Днес говорих с Пепи точно когато финишира.Даже не знаеше на кое място е бил и как се е движил в трасето.
                            Каза че е карал нормално,но с прецакан холдер и това е попречило да се ориентира.
                            Като цяло труден и дълъг етап.Със сложна ориентация.
                            Пие минерална вода и тръгва.
                            А времето не е стигало за нищо.
                            Съмняваше се че на места е первишавал ограниченията и може да получи наказания.
                            Ако и днес вечерта механиците не оправят уреда утре ще бере ядове.
                            Нищо не знаеше за Тодор.

                            Близнак бръкни на рафта в гаража и им прати един нов холдер на MD SPORT ,нямат ли нов да го сменят тея пичове.

                            Според мен и двамата се движат перфектно. Дано Христов да не се изнерви от куция късмет (аз бих откачил) .Състезанието сега започва ,няма за къде да бързат ,а и без друго те вече са ПОБЕДИТЕЛИ.

                            Голямо евала на журналистите ,нека малко да върнат да не стане някоя беля.

                            п:п Пеко почини си преди последния ден и накрая стягай коланите , и да я разковеш тая TOYOTA (да се нахефиш малко).
                            WWW.FBRALLYRAID.COM

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              От гордост и кеф съм пораснал с 5 санта и съм се надул като китайски мандарин на прием при императора. За мене лично кефа е неописуем - хора които познавам, корави българи, са там и правят това! Какво повече за един фен на оффроуда може да се иска. Пепи и Тодор пишат историята не на оффроуда, не на мотоспорта, а на българския спорт като цяло.
                              А като се замисля после, като се приберат Пеко, Румен и Драев какво ни чака, какви снимки и разкази.... Момчета, дръжте се, Пеко знае как, като се приберете почва трудното - разпити, разкази, снимки до безкрай.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                                Близнак бръкни на рафта в гаража и им прати един нов холдер на MD SPORT ,нямат ли нов да го сменят тея пичове.

                                Според мен и двамата се движат перфектно. Дано Христов да не се изнерви от куция късмет (аз бих откачил) .Състезанието сега започва ,няма за къде да бързат ,а и без друго те вече са ПОБЕДИТЕЛИ.

                                Голямо евала на журналистите ,нека малко да върнат да не стане някоя беля.

                                п:п Пеко почини си преди последния ден и накрая стягай коланите , и да я разковеш тая TOYOTA (да се нахефиш малко).

                                Дънди,тези холдери са от новия модел и явно си дават ядове.
                                Даже момчетата още не могат да свикнат с тях.

                                И с Тодор се чух по нощите,търсише за нещо Пеко и ми звънна на мен да ме пита къде е.
                                Даже е много спокоен,каза че е голяма борба с техниката и трасето и се мъчи да оцелее.
                                АТВто му дава ядове на голямата надморска височина.
                                Не може да вдигне обороти.
                                Вчера Тодор е пропуснал скрита контрола но е на кеф защото вече разбира че борбата е с трасето а не с другите състезатели.
                                Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 05-01-11, 08:40.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X