Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Aко техниката не ги предаде и се справят с навигацията - проблеми няма да има !!!
    За класиране е много рано да се говори има толкова много етапи и километри, че .....
    .......... Не, че не бих се зарадвал на двойна етапна победа

    Важното е, че са отстранени проблемите по техниката ...... след толкова време и усилия - някакво желязо да те предаде ....... (пък и самите те ще бъдат по-спокойни)
    А това, че е валяло е хубаво - няма да има прах, ще могат да карат по следите на другите (дава им време да се ориентират по-добре в навигацията)
    Единственното което малко ме притеснява е, че гумите им не биват на мокро ..... то пак зависи какъв е точно терена ............

    СТИСКАМ ПАЛЦИ !!!
    Последно редактирано от Стефан Слабов; 02-01-11, 13:18.
    0887 246718

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Абе голям зор им е на тях Аз дето съм карал веднъж до сега 260км преход за един ден с разходкаджийско темпо....на другия ден бях като парцал не ги мисля тях...Успех момчета

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
        http://dakarbg.com/cgi-bin/e-cms/vis...p=0020&n=30&g=
        Ето и кадри от стартирането на нашите...уникално...
        Благодаря ...
        Око за око и светът ще ослепее

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
          Абе голям зор им е на тях Аз дето съм карал веднъж до сега 260км преход за един ден с разходкаджийско темпо....на другия ден бях като парцал не ги мисля тях...Успех момчета
          ......... с риск да издам нещо от кухнята ...... ще кажа, че веднъж когато си говорихме с Пепи на тема издръжливост - той ми каза, че започва да кара след като мине 100-120 км ....... до тогава просто загрявал
          Това го казвам съвсем сериозно - пък скоро кара и "малкия" Дакар - там стана 2-ри ............. Така, че издръжливостта не е проблем.
          Тодор е "куче" ...... цитирам: "Ако трябва с колани ще се вържа и пак ще финиширам ......... "
          0887 246718

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            http://www.dnevnik.bg/sport/2011/01/...?ref=chromeext

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Гледам, последно нашите хора карат по някаква магистрала ..... много са близо до Кордоба.
              Май скоро ще има ново инфо ....
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Уникални кадри от Старта.ГОРДЕЯ СЕ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН.Стискаме палци.
                [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
                [LEFT][/LEFT]

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  И все пак мадамите скандиращи името на Пепи ми се струва, че са българки. Не знам само защо ми беше изтрито мнението. Май модерацията в тази тема е доста семейна! 2 мения и двете ми изтрити явно от МАРИЕЛА ХРИСТОВА. Все ми се струва, че модератор най-отдолу е записан ТОДОР ХРИСТОВ! Не, че е голям проблем, ама хайде да не трием на общо основание!
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Хайде да не се разливаме излишно. Дамите са съпругата на Петър Ценков и сестра й. Мисля, че е по важно тук да обсъждаме съществените неща, а не да си чешем пръстите по клавиатурите, но явно някои хора не разбират, когато ги помолят да бъдат малко по-солидарни и да не спамят.

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      Ценков изостава на 6 минути и 57 секунди на първата контрола. http://gaps.dakar.com/2011/dakar/stage-01/aso/ukie.php

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        Някой има ли информация защо не стартира Тодор Христов в първи специален етап?
                        Пепи се движи и на първа контрола е 18-ти.
                        KTM350EXC-F

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          РЕСПЕКТ и УСПЕХ!!!!
                          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            Кадрите от старта са невероятни.
                            Стискаме палци за нашите момчета.
                            Константин Вълчанов.0888313247

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                              Хайде да не се разливаме излишно. Дамите са съпругата на Петър Ценков и сестра й. Мисля, че е по важно тук да обсъждаме съществените неща, а не да си чешем пръстите по клавиатурите, но явно някои хора не разбират, когато ги помолят да бъдат малко по-солидарни и да не спамят.
                              А аз как да разбера след като мнението ми беше изтрито без никакво обяснение, а това преди него, което беше породило моето седи! Извинявам се за спама и недоглеждането в такъв случай.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                Махачек води пред Соник и Плечати
                                На 1-ва контрола Пепи стана 18-ти;
                                На 2-ра контрола Пепи стана 19-ти;
                                На 3-та контрола Пепи стана 20-ти;
                                На 4-та контрола Пепи отново е 18-ти;/ не знам какво става? излезе инфо, че е 20-ти;

                                трети вече е Сержио Ла Фоенте .....
                                ............
                                На 5-та контрола 12-тия Деклерк излиза 1-ви ............


                                Някой да знае нещо за Христов?
                                Последно редактирано от Стефан Слабов; 02-01-11, 17:11. Причина: промяна
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X