Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Петър кацна, а аз току що проверих дали е на място Комитета по Посрещането Там са...

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Петър кацна, а аз току що проверих дали е на място Комитета по Посрещането Там са...
      Посрещнахме го!
      Полетът на Air France кацна с близо 25 минути по-рано. Кой знае, може Пепи да е седнал на мястото на пилота и да е раздал повечко газ, както е набрал инерция от състезанието.







      Имаше си и купа човекът и даже я показа на камерите.











      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        От всичко видяно в темата мога да кажа само: РЕСПЕКТ!!!

        Дано придобития опит от малкия Дакар ви помогне да мачкате наред и на големия, вече и със заслужено самочувствие! Само така!

        С нетърпение чакам (а сигурно и не само аз), всяка информация и подробности от първа ръка.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Eто и какво разказа нашият герой при посрещането на аерогарата.

          https://htftp.offroad-bulgaria.com./roumen5/10.10/Tzenkov-%20sinhro.wmv
          Живей за всеки дъх!

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            Пепи .. не знам, какво да кажа за това ще кажа едно простичко БЛАГОДАРЯ за емоциите, които ми донесе .. радвам се, че стигна до края, благодаря и на Тодор за това, че ни държа в течение през всички тези дни. Успех момчета и на Дакар.
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Респект!!! Горд съм, че съм българин и част от този форум!

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                .... благодаря и на Тодор за това, че ни държа в течение през всички тези дни. Успех момчета и на Дакар.
                Благодаря на всички, сега по-важното за нас е да успеем да изпратим журналист на Дакар, защото аз няма да мога да отразявам
                Времето напредва, а знам, че имаме ресурса да съберем нужните средства


                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  БРАВО ПЕПИ!

                  ТИ СИ ВЕЛИК БЪЛГАРИН!
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Знаете ли какво каза, като кацна? " Тамън влязох в ритъм, напаснах всичко, тръгнах да давама газ и то състезанието свърши". Как ли ще е на по- дългата дистанция в Америка? Като почне да дава яко и продължително газ?
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО !!! Позравления за показания дух и борбеност.Пожелавам от сърце да подобри този си резултат на Дакар !. ПОЗДРАВЛЕНИЯ.
                      Make a Wish!

                      Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                        За такива които работят до късно по-нивите няма ли някой запис на репортажа?
                        За една бутилка уиски що да няма някой

                        ВИДЕО 1 ДЕН ВИДЕО 4 ДЕН ВИДЕО 6 ДЕН

                        И....Отличника в София
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 25-10-10, 21:48.

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          Ей, толкова е приятно, когато медиите (24 часа, БНТ и т.н.) отразяват постиженията на някой свой

                          Благодарим ти, Пепи, за емоциите, които ни създаде! И на теб, Тодоре, за адекватното отразяване и това, че ни държиш в течение 24/7

                          Поздрави!
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            Здравейте ВСИЧКИ,

                            Чак сега имам малко време за да споделя с Вас някои от събитията които останаха по-малко коментирани и известни...

                            През цялото време, всички дни, ме застигаха най-различни ТЕХНИЧЕСКИ проблеми които бяха извън моята компетенция. Слава богу успявах /ме да ги разрешим - повечето в последната минута....

                            1. ден 1 - старт L1 - проблем в ел. свързване на GPS...не зарежда... След тотално разглобяване на машината на улицата и ремонт, пристигнах на SS1 в последната ми минута за старта

                            2. ден 2 - старт SS1 - отказ на 4х4 - а това е денят с ....пясъка и дюните...
                            В сервизна зона се установява, ЧЕ Е НЕПОПРАВИМО в момента - не работещ мотор - превключвател...
                            Но както се казва, ГОСПОД Е БЪЛГАРИН и в SS2 установих че е ПРОРАБОТИЛ...
                            Така и повече не изключих 4х4 до края....

                            3. ден 3 - в SS1 - на км 120 - сразана задна лява гума - до сервизна зона на км 170 - изпробвах джантите на Морел - ДОБРИ СА - МОЖЕХ ДА ПОДЪРЖАМ СКОРОСТ ОКОЛО 70 - 80 КМ/Ч.

                            4. ден 4 - на 20 км от финал на SS1 - се ОТКЪСНА ЗАДНО ДЯСНО РАМО - ФАБРИЧЕН ДЕФЕКТ - който е работил откакто имам машината...

                            Малко сникми - тогава имах време да снимам....





                            Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
                            Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
                            www.dakarbg.bg
                            www.rallyraid.bg

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Тогава се сетих че мога да снимам и учасниците....
                              До момента се движех 1 ви - така че повечето минаха до мен и можах да видя различни стилове на каране и скорости.

                              Наистина ме впечатлиха Кома и Депре, но Петерханзел е несравним.....









                              През това време дойде екип на организатора - даде ми вода и храна - престоя ми там беше около 3,5 часа...



                              Най- накрая дойдоха и месните "офроудъри" - които доста солено ме одрусаха за услугата...най-важното е че ме изтеглиха до финала....без да ме дисквалифицират...





                              След като пристигнахме разбрах че наказанието ще е : най-слабото време + 6 часа....НО МОГА ДА СТАРТИРАМ ОТНОВО НА СЛЕДВАЩИЯТ ДЕН....
                              Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
                              Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
                              www.dakarbg.bg
                              www.rallyraid.bg

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                Ети как моето атв "КАЦНА" НА ЗАДНИЯ КАПАК НА АСИСТЕНТСКИЯ КАМИОН - НА РЪЦЕ ГО КАЧИХА....






                                Това беше най-неприятният момент за мен - чуствах се предаден от моята машина - не беше чесно така да се счупи - и то в момент когато водех и всичко вървеше добре....

                                НО КАТО СЕ ЗАМИСЛИЯ ПОВЕЧЕ, ТРЯБВА ДА СЪМ ЩАСТЛИВ ЧЕ СЕ СЛУЧИ В ТОВА РАВНО ПОЛЕ, НА ПРАВ УЧАСТЪК, БЕЗ ИНЦИДЕНТИ ЗА МЕН....защото имаше такива места които минавах с такива скорости че ако беше се сгънало там атв-то......
                                Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
                                Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
                                www.dakarbg.bg
                                www.rallyraid.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X