Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Всички в семейството ми се гордеем с вас, български ГЕРОЙ!!!Браво и на всички в екипа там, браво и на Румен за яките кадри!
    Румба - завиждам ти - мечтая и аз да снимам едно такова състезание! ДОБРЕ ДОШЛИ!!!

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Здравейте и от мен. С малко закъднение вече и аз съм на родна земя. Владо ,благодаря за хубавите думи. Имам още много и хубави кадри, които не са излъчени, тъй като интернета навсякъде беше най-големия проблем и изпращахме възможно най-малко. Надявам се скоро да има филм по ТV7.
      Тук искам да поясна, че на практика аз бях на Дакар като акредитиран журналист на F1 Racing България. Сайта на тази медия имаше ежедневни репортажи от състезанието и след няколко дни в първия брой за годината ще има репортаж с много снимки от мен и Драев.
      Очаквайте F1 Racing !
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
        Здравейте и от мен. С малко закъднение вече и аз съм на родна земя. Владо ,благодаря за хубавите думи. Имам още много и хубави кадри, които не са излъчени, тъй като интернета навсякъде беше най-големия проблем и изпращахме възможно най-малко. Надявам се скоро да има филм по ТV7.
        Тук искам да поясна, че на практика аз бях на Дакар като акредитиран журналист на F1 Racing България. Сайта на тази медия имаше ежедневни репортажи от състезанието и след няколко дни в първия брой за годината ще има репортаж с много снимки от мен и Драев.
        Очаквайте F1 Racing !
        Румене,добре дошъл в България .Отново огромно БЛАГОДАРЯ за направеното от Вас за да сме в час през изминалите 20 дни.

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Очакваме DVD с всички подробности !
          Лудак

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            Пичове,велики сте!!!Повече нямам какво да кажа.Догодина пак.Горд съм ,че нося лепенка Дакар.

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Благодаря на всички за хубавите думи! Просто се опитахме да дадем най-доброто, което можем, за съжаление техвиката, нета и времето не ни го позволиха и просто закърпихме положението. Надявам де да се реабилигирам с инфо, фото и видео.... Най-много ни липсваха възможнност за споделяне (нет) и време за спане....
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                Тук искам да поясна, че на практика аз бях на Дакар като акредитиран журналист на F1 Racing България. Сайта на тази медия имаше ежедневни репортажи от състезанието и след няколко дни в първия брой за годината ще има репортаж с много снимки от мен и Драев.
                Очаквайте F1 Racing !
                И аз искам да поясня, че ако не беше този форум нямаше да има журналистическа кола на дакар и съответно и ти щеше да си седиш в София - затова ще чакаме тук в този форум информацията. Не мога и нямам желание да следя 10 сайта и знам, че и много други колеги се чувстват като мен.

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  И аз искам да поясня, че ако не беше този форум нямаше да има журналистическа кола на дакар и съответно и ти щеше да си седиш в София - затова ще чакаме тук в този форум информацията. Не мога и нямам желание да следя 10 сайта и знам, че и много други колеги се чувстват като мен.
                  На същото мнение съм.А "поясненията" от Румен изглеждат като неуважение към Форума.
                  ТЛК 80 4,2ТД-95г

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                    Здравейте и от мен. С малко закъднение вече и аз съм на родна земя. Владо ,благодаря за хубавите думи. Имам още много и хубави кадри, които не са излъчени, тъй като интернета навсякъде беше най-големия проблем и изпращахме възможно най-малко. Надявам се скоро да има филм по ТV7.
                    Тук искам да поясна, че на практика аз бях на Дакар като акредитиран журналист на F1 Racing България. Сайта на тази медия имаше ежедневни репортажи от състезанието и след няколко дни в първия брой за годината ще има репортаж с много снимки от мен и Драев.
                    Очаквайте F1 Racing !
                    Защо това не беше казано в самото начало....следва логичния въпрос-дали F1 Racing участва с това което направи този форум за репортерите?....не си спомням на пресконференцията преди заминаването да ги е имало като спонсор....напълно споделям мнението на Събин и си задавам въпросѝ и въпросчета...................................................................................................................................................... ..........
                    търся си подписа....

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      Колеги, ясно е, че Румен ще пише и споделя и тук, чакаме с нетърпение много от него, Пеко и Драев. Нека се освестят, пък послее... Взел съм си кашон чешка бира и чакам.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        И аз искам да поясня, че ако не беше този форум нямаше да има журналистическа кола на дакар и съответно и ти щеше да си седиш в София - затова ще чакаме тук в този форум информацията. Не мога и нямам желание да следя 10 сайта и знам, че и много други колеги се чувстват като мен.
                        +1

                        Напълно подкрепям

                        П.С На вниманието на Администраторите и Модераторите.

                        Долното всъщност не е ли грубо погазване на едно от най-важните правила на този форум, а именно "забраната за нерегламентирана реклама" - никъде не виждам +ТП !

                        Признавам си до преди да прочета този пост не бях чувал за съществуването на такъв сайт и списание, сега вече 2 пъти влизам, да видя, че всъщност за Дакар няма нищо повече от сайта например на БТВ
                        Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                        Тук искам да поясна, че на практика аз бях на Дакар като акредитиран журналист на F1 Racing България. Сайта на тази медия имаше ежедневни репортажи от състезанието и след няколко дни в първия брой за годината ще има репортаж с много снимки от мен и Драев.
                        Очаквайте F1 Racing !
                        TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                        "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение
                          +1

                          Напълно подкрепям

                          П.С На вниманието на Администраторите и Модераторите.

                          Долното всъщност не е ли грубо погазване на едно от най-важните правила на този форум, а именно "забраната за нерегламентирана реклама" - никъде не виждам +ТП !

                          Признавам си до преди да прочета този пост не бях чувал за съществуването на такъв сайт и списание, сега вече 2 пъти влизам, да видя, че всъщност за Дакар няма нищо повече от сайта например на БТВ
                          Спокойно бе хора, оставете Румбата. Естествено, че тук ще пуска всичко, просто казва и в коя друга медиа ще има репорт. Вярвам, че това е предварително договорено и със спонсори и с Тодор и Пепи. Не го яжте, да акредитираш журналист на Дакар не е та*ак работа, вервайте, така че евала на колегите дето са я свършили тая работа.

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            Явно има недоразумение?! Не съм искал да засегна или пренебрегна никого, най малко хората от този форум, които дълбоко уважавам и ценя.
                            За да отиде човек на състезание - било Дакар или друго голямо събитие трябва акредитация и куп документи, за да го одобрят и допуснат. В случая колегите ми от F1 Racing ми помогнаха с тази бумащина, още повече че до скоро работех в редакцията ва Моторшоу. Освен акредитацията те проведоха дузина разговори с А.С.О за телевизионното отразяване и разрешение да снимаме с камера, дадоха ми и камера и т.н. Уточнението го правя не защото подценявам ФОРУМА и неговите членове. Напротив , вижте последния брой на списанието, в който е дебело подчертано заслугата на Форума за изпращането на журналисти на Дакар. Разазано е за парите ,които са събрани и т.н...Вярвам, чее никой не желае подобни събития да се отразяват единствено тук във Форума, нали?
                            На пресконференцията преди заминаването бе обявено, че отивам като репортер от F1, а не от ТV7. Друг е въпроса, че за тв журналист акредитации почти не се дават или ако някой получи трябва да е нает от VW, но това е друг тема. Ни виждам кое е реклама?! Нима е реклама като обявя ,че ще има предаване за офроуд по ББТ, по ТВ7 и т.н Просто посочвам откъде феновете могат да видят и прочетат нещо повече и може би различно, което не означава, че няма да споделя снимки и впечатления с ВАС уважаеми съфорумници
                            Живей за всеки дъх!

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                              Явно има недоразумение?! Не съм искал да засегна или пренебрегна никого, най малко хората от този форум, които дълбоко уважавам и ценя.
                              За да отиде човек на състезание - било Дакар или друго голямо събитие трябва акредитация и куп документи, за да го одобрят и допуснат. В случая колегите ми от F1 Racing ми помогнаха с тази бумащина, още повече че до скоро работех в редакцията ва Моторшоу. Освен акредитацията те проведоха дузина разговори с А.С.О за телевизионното отразяване и разрешение да снимаме с камера, дадоха ми и камера и т.н. Уточнението го правя не защото подценявам ФОРУМА и неговите членове. Напротив , вижте последния брой на списанието, в който е дебело подчертано заслугата на Форума за изпращането на журналисти на Дакар. Разазано е за парите ,които са събрани и т.н...Вярвам, чее никой не желае подобни събития да се отразяват единствено тук във Форума, нали?
                              На пресконференцията преди заминаването бе обявено, че отивам като репортер от F1, а не от ТV7. Друг е въпроса, че за тв журналист акредитации почти не се дават или ако някой получи трябва да е нает от VW, но това е друг тема. Ни виждам кое е реклама?! Нима е реклама като обявя ,че ще има предаване за офроуд по ББТ, по ТВ7 и т.н Просто посочвам откъде феновете могат да видят и прочетат нещо повече и може би различно, което не означава, че няма да споделя снимки и впечатления с ВАС уважаеми съфорумници
                              +1
                              Не забравяйте, че идва време и за Дакар 2012 и търсенето на спонсори. Те пък искат широко медийно отразяване, така че можем само да се радваме, че още една медиа ще има обширен материал.
                              Надявам се с това и поста на Румен, недоразумението да е изгладено и да няма сърдити.

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                Една типична статия за обидени журналя (целенасочено използвам този израз): http://www.dnevnik.bg/sport/2011/01/...lgarski_dakar/

                                Дано си зададат въпроса защо се е получило така и как следващата година ще се включат и помогнат, а не да се правят на ощипани девици.
                                Забележете само: "непопулярния за широката общественост форум на offroad-bulgaria.com" и как се опитват да внесат раздор между спонсори и участници в състезанието. За съжаление, тази статия е показателна за нивото на голяма част от журналята в България. Имат още доста да учат от "непопулярния форум", който си имаше журналисти в другия край на света и беше информиран, а те лапаха мухи в безсилието си да измислят новинка, която да обслужва нечии интереси. Аматьори!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X