Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Първоначално публикуван от BOBIWOLF Преглед на мнение
    Здрасти колеги!Изпратих на Тодор Христов адрес за получаване на стикерите преди поне месец,но дотук никои не е дошъл до офиса да ми донесе два стикера и да ми вземе парите.За да не чета всички страници кажете къде във Варна мога да отида да ги оставя.Благодаря предварително!
    На мен ми ги пуснаха с куриер до поискване и на другия ден ги получих. Благодаря и успех на отбора.

    Коментар


    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Първоначално публикуван от BOBIWOLF Преглед на мнение
      Здрасти колеги!Изпратих на Тодор Христов адрес за получаване на стикерите преди поне месец,но дотук никои не е дошъл до офиса да ми донесе два стикера и да ми вземе парите.За да не чета всички страници кажете къде във Варна мога да отида да ги оставя.Благодаря предварително!
      Всички получени заявки са изпълнени, но може би е изпратено, когато кутията ми беше препълнена или пък е било с непълни данни...
      Изпрати ми пак имена, адрес и тел. номер и ще бъдат изпратени !
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-12-10, 15:05.

      Коментар


      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Ако е удобно и една лепенка за мен.По Еконт офис Попово за моя сметка.0887733322 Калин Костадинов
        тел.0879292900 Калин Костадинов

        Коментар


        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
          То и аз Бърбан не пия ама за спорта...
          Таньо, не е бърбън Джака, а тенеси уиски, има разлика в технологията на производство. Закупилия бутилката ще получи като личен подарък и две ръчно направени кристални чаши за Джак, на които ще помоля Пепи и Тодор да се разпишат за спомен.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            Благодаря, получих си якето. Страхотно е.
            Желая успех на целия ни екип на Дакар 2011.
            Милен Милков
            Offroad-Русе

            Коментар


            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Таньо, не е бърбън Джака, а тенеси уиски, има разлика в технологията на производство. Закупилия бутилката ще получи като личен подарък и две ръчно направени кристални чаши за Джак, на които ще помоля Пепи и Тодор да се разпишат за спомен.
              Супер.Аз ще си го купя и без това никой не се напъва,даже ще се наддам на 550 лв
              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

              Коментар


              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                Като гледам, че якетата ще са готови чак след 05 януари, ще взема да преведа парите по банковата сметка. Нали идеята е да ги съберем преди да тръгнете...
                В тази връзка имам предложение всички, които сме в групата на вторите 20 якета, да дадем парите сега - дали по банков път, дали при Събин, кой както му е удобно. Въпросът е да стане преди заминаването на отбора и репортерите.

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Вики, може и на 21 декември най-късно, на пресконференцията преди заминаването.
                Пресконференцията, благотворителния търг и изпращането ще бъдат на
                20-ти декември, понеделник в от 11.00 часа(пресконфернция) и от 11.30 часа търг с коктейл) в хотел "Вега" !

                Ще има организиран щанд и Фен Шоп за желаещите да закупят сувенири, стикери или вино, за да подкрепят инициативата !
                Ще можете да поръчате и заплатите (ако желаете предварително) и от якетата !

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pokana.jpg
Прегледи:1
Размер:92.6 КБ
ID:5234539


                Коктейла ще продължи до 15 часа, за да могат всички желаещи да присъстват !
                По време на пресконференцията ще бъде връчена на Венци Петров (Администратор и собственик на този форум) "Книга на дарителите" с имената на хората подкрепили инициативата !
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-12-10, 09:38.

                Коментар


                • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  И ето равносметката от продажбата на якетата и техните щастливи собственици:

                  1. Валтер Вачков
                  2. Светослав Генчев
                  3. Мария Генчева
                  4. Фен от Нови Пазар (извинявам се, но му забравих името)
                  5. Соня Бубова ( чрез Георги Фиков)
                  6. Слави Славов - 2 броя
                  7. Виолета Досева
                  8. Жоро Танев
                  9. Стоян Драев
                  10. Христо Нищелков
                  11. Таньо Танев
                  12. Николай Бочев
                  13. Явор Стоев (yavoresku)
                  14. Цветан Карабекиров
                  15. Нели Вачкова
                  16. Пламен Богданов (kinex)
                  17. Милен Милков

                  Подарени са два броя, един за Изпълнителния директор на "TV7" и един за водещия на студиото "Дакар 2011" Ивайло Цанов (другия Близнак)

                  Разходи за изработка:
                  800 лева програми за бродерии
                  1900 лева изработка
                  -------------------------------------
                  2700 лева (единична цена на яке 125 лева, за следващата серия ще се намали, тъй като няма да се плащат вече програмите за бродерия)
                  - 500 лева дарени от VROMOS.COM
                  --------------------------------------------
                  2200 лева себестойност
                  3100 лева приходи от продажби
                  ----------------------------------------
                  Печалба за инициативата - 900 лева !
                  Още веднъж благодаря на всички подпомогнали тази интересна и уникална инициатива...!!!
                  В следващия пост ще напиша и желаещите за новата серия якета и приходите досега !

                  Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                  Супер.Аз ще си го купя и без това никой не се напъва,даже ще се наддам на 550 лв
                  Бутилката Джак е продадена на Таньо Танев за 550 лева и ще му бъде връчена тържествено на 20 декември по време на изпращането !

                  Първоначално публикуван от stenli georgiev Преглед на мнение
                  830 за якето.не пия
                  Якето на Близнака е продадено на Станислав Георгиев за 830 лева ! Петър Близнака да прави списък за събиране на подписи

                  Коментар


                  • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Ето че и аз получих своите 2 стикера и помогнах със своите скромни 50 лв за кампанията. Пожелавам успех на момчетата и нека България да се прочуе в Света.
                    УСПЕХ!!!

                    Коментар


                    • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Малко късно, но се включих и аз със скромните 30 лв.
                      Съжалявам само, че нямам възможност да направя нещо повече.

                      Пожелавам ви успех!
                      Газ до дупка и им покажете, че сте най-добрите!
                      Ако дължиш 100 лв. на една банка, проблемът си е твой. Но ако дължиш 100 милиона, проблемът е на банката.
                      B (Rh +)

                      Коментар


                      • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        Благодаря за стикера, включвам се само с 20 лв...но от сърце.

                        Успех на ралито и да развеете Българското знаме на стълбичката...!
                        ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

                        Most sports require only one ball - real sports require two.

                        Коментар


                        • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Здравейте! Ако не е изчерпана бройката за следващата партида якета ме имайте в предвид и мен за 1 бр., размер М! За получаване по Лео експрес - до поискване гр. Видин, Валентин Александров тел. 089 99 42 022. За целта ще ви преведа по банка веднага 200 лв., само ми потвърдете ( може и на л.с. ).
                          Благодаря предварително и успех на начинанието!
                          Казано е:
                          -"Обичай ближния",
                          щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                          Коментар


                          • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            YES.Ще бъдем на линия на 20.

                            Коментар


                            • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Искам специално да благодаря на нашия колега Борис Димитров от Бургас (Tramp), който ми предостави сателитния си телефон за Дакар
                              Телефона не е случаен, той вече е бил със Стефан на Ладога, с Димо в Памир, с Явор Vromos в Близкия Изток и всички са се върнали живи и здрави, един вид, кадемлийски е...
                              Благодаря и на Цвети Атанасов (член на нашия клуб и застрахователен брокер), който намери, договори се и спонсорира с 1200 евро застраховката ми, след като НИКОЯ застрахователна компания не пожела да ни направи застраховки и да я рекламираме...
                              Най-ниската цена, която ни обявиха "специално за първите български участници на Дакар" беше 1500 евро, а най-високата 1800 евро...
                              Още веднъж им благодаря за подкрепата и съдействието
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 15-12-10, 11:57.

                              Коментар


                              • От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                                Като гледам, че якетата ще са готови чак след 05 януари, ще взема да преведа парите по банковата сметка. Нали идеята е да ги съберем преди да тръгнете...
                                В тази връзка имам предложение всички, които сме в групата на вторите 20 якета, да дадем парите сега - дали по банков път, дали при Събин, кой както му е удобно. Въпросът е да стане преди заминаването на отбора и репортерите.
                                Аз липсвах няколко дни от България, но днес вече съм си тук, отидох в магазина на Събин и оставих пари за второто яке. Дано не съм закъснял.
                                Георги Танев (0+)
                                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                                Land Rover Club Bulgaria
                                0887 930 238, 0878 797 768

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X