Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

    Ами кофти момент за предаване . При честота на отчетите на всеки 3 мин. и се получава подобно нещо. Незнам Траянови врата дали свърши, но там имаме, кола която е на 5 сек и се вижда, като на електронна игра.

    Настана повсеместно объркване, дали заради бука или нещо друго но купона е пълен, по късно ще се разбере. Това е SS2.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #77
      До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

      Какво става?

      Коментар


      • #78
        До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

        Малко новини за мотористите: Събин е на първо място, Цвети на второ

        Носят медали и купи

        Пацо е 7-ми заради спуканата гума вчера

        Иначе в класа си са 1-во място Събин, 2-ро Цвети и 3-то Йоцов .

        За останалите не разбрах - който знае повече да пише.

        Браво, момчета!!! Гордеем се с вас!

        П.С. Българският отбор пътува вече към родината, така че се надявам, че утре ще има и инфо и снимкиии

        Тук са резултатите : http://www.offroadteam.gr/images/sto...tr/Results.pdf
        Последно редактирано от sabin; 26-04-10, 17:54.
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #79
          До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

          Ура, честито на наште и браво на Съби!!! А какво е станало с АТВ и 4х4, това оконочателно класиране ли е? Тони първи, Иво трети, Петър Минчев пети, при АТВ Тодор първи, Стоян втори, Зорница трета. Еди Багдасарян е втори в класа си. Правилно ли съм ги разгадал? Дано е така, това е тотален Български триумф, браво юнаци!!!
          Последно редактирано от zzlatev; 25-04-10, 19:21.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #80
            До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

            При джипките :

            1-ви е Тони
            2-ри са някакви гърци
            3-ти е Върбанов - до колкото разбрах са го наказали , че е пристигнал много рано, преди минималното време за пристигане ... ама и аз как го обясних
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • #81
              До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
              При джипките :

              1-ви е Тони
              2-ри са някакви гърци
              3-ти е Върбанов - до колкото разбрах са го наказали , че е пристигнал много рано, преди минималното време за пристигане ... ама и аз как го обясних
              Т.е. по време Иво е първи, но щото подранил е трети!? Не знам, не искам да обиждам организаторите , но това е малко абсурдно. Ами да беше спрял Иво пред финала, на 3 метра и да поизчака...Ако е верно, егати цирка. Като се върнат, Тодор ще обясни.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #82
                До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                Е, това е! За пореден път-браво българи, браво -юнаци! Вярвах, стисках палци и знаех, че ще се получи нещо такова! Гордея се с вас! Само много ми се иска да разбера/още сега/ какво стана с Иво Върбанов(той ми е фаворит, признавам си). Даже и нелепо да са го наказали, пак ми е фаворит! Гърците вече да изпадат в траен и тотален стрес!Така им се пада!
                БРАВО НА ЦЕЛИЯ БЪЛГАРСКИ ОТБОР!!!
                Прикачени файлове
                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                Коментар


                • #83
                  До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Т.е. по време Иво е първи, но щото подранил е трети!? Не знам, не искам да обиждам организаторите , но това е малко абсурдно. Ами да беше спрял Иво пред финала, на 3 метра и да поизчака...Ако е верно, егати цирка. Като се върнат, Тодор ще обясни.
                  Да, това е ... такива са правилата. Трябвало е да изчака, но не се е усетил сигурно . Ще кажат като се върнат.
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • #84
                    До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                    Честито на всички! Обрали сте всички купи. Браво!
                    Женя Вълчанова 0888272565

                    Коментар


                    • #85
                      До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Т.е. по време Иво е първи, но щото подранил е трети!? Не знам, не искам да обиждам организаторите , но това е малко абсурдно. Ами да беше спрял Иво пред финала, на 3 метра и да поизчака...Ако е верно, егати цирка. Като се върнат, Тодор ще обясни.
                      Точно така Злати, трябвало е да спре преди финала и да изчака. Правилата са такива. Трябва да се изминат примерно 100км със средна скорост 45км/ч и ако си над тази скорост получаваш двойно наказани изразено във време спрямо ако си под тази скорост. Реално всички без Върбанов са под тази скорост. Жалкото е че те са си ги смятали нещата за предишните етапи, но понеже са били далече от лимита са решили, че няма нужда да следят и това за последният етап

                      Коментар


                      • #86
                        До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                        Добре дошъл и честито Съби, дайте некоя снимка, ако има, да се порадваме и ние.
                        Добре че поне Тони е бил втори, та сега е първи.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #87
                          До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                          Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                          Малко новини за мотористите: Събин е на първо място, Цвети на второ

                          Носят медали и купи

                          Пацо е 7-ми заради спуканата гума вчера

                          Иначе в класа си са 1-во място Събин, 2-ро Цвети и 3-то Йоцов .

                          За останалите не разбрах - който знае повече да пише.

                          Браво, момчета!!! Гордеем се с вас!

                          П.С. Българският отбор пътува вече към родината, така че се надявам, че утре ще има и инфо и снимкиии

                          Тук са резултатите : http://www.offroadteam.gr/images/sto...tr/Results.pdf
                          Честито на момчетата (и дамата)!!!
                          Последно редактирано от sabin; 26-04-10, 17:56.

                          Коментар


                          • #88
                            До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                            Браво на нашите състезатели !
                            Получи се така, че в момента България е локомотива, който дърпа балканския Offroad напред.
                            С достатъчно уважение към Гръцките организатори, както и към други от съседни страни се вижда, че благодарение на усилията и хъса на Българските менажери и състезатели, нашите отбори задават темпото в региона.
                            Надявам се скоро и останалите съседни страни да достигнат "високата летва".
                            Поздравления !!!
                            Последно редактирано от Nik Nikolov; 26-04-10, 10:50.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #89
                              До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                              Айде де някой няма ли да пусне малко снимки

                              Коментар


                              • #90
                                До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Айде де някой няма ли да пусне малко снимки
                                Имаше ли кой да ви снима?
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X