Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

    ОК, иска ми инстал-инсталнах го! После се логнах, кликнах на Start Google Earth и нищо не става Някой ако знае кака се случва гледането да сподели, моля...
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • #62
      До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

      Какво ти изписва, когато не се пали?Нали имаш Google Earth?
      Някой да знае защо Ивчо е на едно място от толкова време?
      Гледам Стаболдзис яко се е загубил.Показва, че е в София.Тръгвам да го търся, поне вода да му налея и да му кажа, че леко в ляво.
      Последно редактирано от Dandi; 25-04-10, 09:58.
      WWW.FBRALLYRAID.COM

      Коментар


      • #63
        До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

        Оф, подкарах го най-накрая ...

        ОК, а кой номер е тракера на Събин? Защото в списъка не го виждам.
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #64
          До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

          Идея нямам, тъкмо и аз щях да питам същото, защото не го виждам по трсето.
          WWW.FBRALLYRAID.COM

          Коментар


          • #65
            До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

            Да, и аз не го виждам там ..

            Еми е тука ще го гледаме него отделно http://share.findmespot.com/shared/f...2DF8cWhMTjAJoL
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • #66
              До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

              Май е първи в момента.
              Интересно е, че при АТВ-та Еди се движи първи.Дано да няма наказания.
              WWW.FBRALLYRAID.COM

              Коментар


              • #67
                До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                Някой знае ли колко километра карат днес?
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • #68
                  До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                  Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                  Какво ти изписва, когато не се пали?Нали имаш Google Earth?
                  Някой да знае защо Ивчо е на едно място от толкова време?
                  Гледам Стаболдзис яко се е загубил.Показва, че е в София.Тръгвам да го търся, поне вода да му налея и да му кажа, че леко в ляво.
                  Иво Върбанов има проблем с устройството. В момента се движи.

                  Коментар


                  • #69
                    До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                    Свалих програмката логнах се намерих номерата на състезателите всичко ок.....но трябва ли да имам гоогле ърт щото не ми тръгва? :@

                    Коментар


                    • #70
                      До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                      Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                      Свалих програмката логнах се намерих номерата на състезателите всичко ок.....но трябва ли да имам гоогле ърт щото не ми тръгва? :@
                      Трябва да имаш Google earth гледа се през него, а се стартира през Red Spot. Аз имам друг проблем не ми показва състезателите а само трака. Изобщо ги няма и в менюто където трябва да избера кои да наблюдавам.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • #71
                        До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                        Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                        ... Някой да знае защо Ивчо е на едно място от толкова време? ...
                        От 10:04 местоположението на Иво не се е обновявало. Вероятно тракерът му нещо се е*ава. Такова нещо може да се получи и когато в района няма добро GSM покритие, обаче сега "затъмнението" продължава твърде дълго.

                        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                        ... Аз имам друг проблем не ми показва състезателите а само трака. Изобщо ги няма и в менюто където трябва да избера кои да наблюдавам.
                        А имаш ли отметка на Vehicles?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #72
                          До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                          Иво Върбанов има проблем с устройството. В момента се движи.

                          Коментар


                          • #73
                            До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            А имаш ли отметка на Vehicles?
                            Имам да. В ред спот списъкът players също е празен.
                            Прикачени файлове
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • #74
                              До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                              Емил Трайков - за да се гледа трябва да има инсталиран Google Earth, колегата Иван Жоров добре го е обяснил.

                              Иван Жоров - ако трака се вижда значи нещата са се заредили. състезателите се виждат автоматично се разтяга списък, ако това не се случва при теб, опитай на ръка да щракнеш на (+)-чето отпред.
                              В инсталацията на програмата има help. може да го отвориш и там има основните моменти.
                              За ползвателите на Windows 7 е желателно да инсталират програмата в отделна директория извън рамките на Program Files и да дадът права различни от Read Only.

                              На 201 - Иван Върбанов и на 6 - Младен Вачков, тракерите спряха да предават поради някаква причина. На Младен после се оправи и сега е ОК.
                              Съжалявам, че няма късмет Върбанов с неговия тракер. Дано поне е напред с местата.

                              След състезанието, ще се провери какво се е случило.

                              Коментар


                              • #75
                                До: "EVEA RALLY RAID" 23-25 АПРИЛ

                                При мен всичко си е ОК, само едно не мога да разбера: защо скоростта на някои участници в доста дълъг период от време е смешно ниска..... 1.5 км/ч? (това за мен е нереално)
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X