Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

    Трудна работа Алекс, и аз си мислех, че кризата ще ни пренастрои "чипа" , но българското в нас е много силно, може би ще трябва да минат още две деситилетия демокрация докато нещата се понаместят( в главите ни имам впредвид). Позитивното мислене е приоритет и начин на разбиране в едни други държави , на едни други континенти. При нас за съжаление работи максимата на Вуте, койте не иска той да е добре а на Нане да му е зле.

    Коментар


    • #77
      От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

      Аз,като мнозинството "семкаджии" тук не познавам достигналите до участие в Дакар-а нашенци,но бързо си пролича едно-друго...единият от участниците си остана да си пише сам в собствената тема(вече затворена),като междувременно изпоизтри сума ти мнения!Да е жив и здрав!
      За огромно съжаление се оказва,че доста "българи" ще потриват ръце,ако се издъни някой от нашите...дано този факт не ги натовари психически и емоционално!Щото явно скоро няма да се променим!
      Дано занапред в оставащите месеци до старта спрат нападките и подмятанията,и тонът коренно се промени!
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • #78
        От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

        Много се измести фокуса на темата. ЛС

        Коментар


        • #79
          От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

          Здравейте.. Ами аз искам две тенески и две шапки "chocolate" (кафяво) размери S ,М поедна от всеки. Но има малък проблем не съм в България. Мога да изпратя парите на човек който се занимава с това по/ western union/ или на посочена банкова сметка,а вие да ми ги изпратите на посочен от мен адрес.. Пишете дали става, искам да помогна а същто така и много искам да имам от тези тенески и шапки.Благодаря за съдеиствието предварително. 00356/99030399 00356/77777016. Георги.
          Георги 00356/ 77777016 Малта
          Lаnd Rover 110 /Series II‎

          Коментар


          • #80
            От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

            Аз подкрепям българският отбор на Дакар 2011.

            Искрено ви желая успех в най/тежкото състезание на планетата.

            Поздрави от Памир и успех !!!

            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • #81
              От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

              За Българското участие в Дакар статия в най-големия български вестник зад океана
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • #82
                От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                Интересен стил, доста по различен от този в България. Дано и тук почнат да пишат някога по този начин.

                Коментар


                • #83
                  От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                  Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                  Интересен стил, доста по различен от този в България. Дано и тук почнат да пишат някога по този начин.
                  Малко ще оспамя, простете.

                  Когато и тук започнат да пишат така, ще означава, че най-после е отминала кризата, и не само икономическата, а най-вече обществената, гражданската криза. Дано доживеем.
                  Успех.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #84
                    От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                    Излезе поредната статия зад океана .....
                    --------------------------------------------------------------
                    Ал. Иванов
                    +359888561561

                    Коментар


                    • #85
                      От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                      това не е типично за българи

                      Коментар


                      • #86
                        От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                        А какво става в Русия? Алексите си траят като партизани, ама аз имам много очи и уши там, да си знаят...

                        Коментар


                        • #87
                          От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                          А какво става в Русия? Алексите си траят като партизани, ама аз имам много очи и уши там, да си знаят...
                          Няма нужда да имаш уши и очи там. По BTV и Ринг вчера и днес казаха какво става
                          По Евроспорт в Събота 11 Сеп. 1am ще има специално предаване за ралито.

                          Коментар


                          • #88
                            От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                            Bomar Trading Group официално обявя тук, в този прекрасен форум на всички offroad ентусиасти, че днес 7 Сеп 2010, ще предостави безвазмезно автомобил 2008 Subaru Forester, подготвен за offroad терен, на разположение в Аржентина и Чиле за заснемане на филмов материал в реално време на първото Българско участие в рали Дакар ! Автомобила ще бъде оставен днес в гаража на " Garage Tuning http://garagetuning.com/ " където се тунинговат и доработват едни от най мощните и красиви Subaru в USA. Garage Tuning и Bomar Trading Group водят савмесна работа през последните 10 години където Бомар снабдява GT с употребявани части на Subaru.

                            В следващите няколко седмици ще побликуваме снимки и материали как от заводски автомобил Subaru Forester ще се превърне в offroad машина пригодена за движение в самото трасе на Дакар !
                            Последно редактирано от Bomargroup; 07-09-10, 03:43.

                            Коментар


                            • #89
                              От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                              Колата и камиона потеглиха тази сутрин за Русия.Благодарим на всички приятели ,който помогнаха това да се случи.
                              Последно редактирано от alexmotors; 07-09-10, 11:31.
                              --------------------------------------------------------------
                              Ал. Иванов
                              +359888561561

                              Коментар


                              • #90
                                От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3316.jpg
Прегледи:1
Размер:126.0 КБ
ID:5205962 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3342.jpg
Прегледи:1
Размер:120.0 КБ
ID:5205961 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3338.jpg
Прегледи:1
Размер:117.7 КБ
ID:5205960 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3317.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5205959

                                Последно редактирано от alexmotors; 07-09-10, 06:52.
                                --------------------------------------------------------------
                                Ал. Иванов
                                +359888561561

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X