Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Защо Сашо Ковачев се оттегли по скандален начин от начинанието "българи на Дакар"?
    Защо на колата представена в София за пилот и навигатор на вратата са написани А. Иванов и А.Иванов?
    Как представихте колата в София след като тя беше разглобена в Румъния по това Време?
    И може би най-интресния за мен въпрос-кой избра тази кола за състезателна?
    Защо ти като пилот в Румъния допусна да се публикуват по агенциите откровенни неистини касаещи вашето представяне там?
    Може ли да дадеш накаква информация относно спонсорите-доста са ви нашарени колите?
    Може ли да се даде отчет за изразходването на средствата получени от кампанията с фланелките и техния размер?

    От мен седем въпроса.

    Дано отговорите са искренни, защото лъжите вече станаха много.
    Добре де нека се ангажира някой да отговори на г-н Русев, тъй като аз не съм достатъчно в нещата.Да вярно е че неговите въпроси са по-състоятелни
    Око за око и светът ще ослепее

    Коментар


    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

      Досега мълчах, за да не влизам в конфликт с отбора, но съм готов да отговоря на всякакви въпроси!
      И едно уточнение за всички, които се интересуват: В ОТБОРА НИКОГА НЕ СЕ Е КОМЕНТИРАЛО АВТОМОБИЛА ДА БЪДЕ УПРАВЛЯВАН ОТ А. ИВАНОВ!
      Аз имам питане и то не е защото не знам отговорите на въпросите а за да е по ясно на четящите тук за какво става дума.

      1.Става ли за навигатор малкия Алекс на маратонски рали рейдове?
      Защото лично с Иванова сме коментирали че тя не би пуснала синът си при друг пилот освен при големия Алекс.

      2.Дори и всичко ако беше наред щеше ли да имаш сили и финансови средства за реално участие на Рали Дакар?
      Сега когато вече имаш представа за разходите и логистиката в едно голямо състезание.И това е малкия Дакар!

      3.Как мислихте да отразите вашето представяне и състезанието (Рали Дакар) като цяло пред спонсорите и феновете?
      Лично aз мисля че не е приятно за никой от този форум да влиза в тази тема и от състезанието в Русия да се мъдрят три криви снимки и един чеп.

      4.Защо от самото начало заблудихте умишлено че Алекс&Алекс ще са пилот и навигатор?
      За тази лъжа знаехме много малко хора и постоянно се налагаше да обясняваме на колеги и приятели че нещата не седят така както се представят на широката публика.
      Наистина ли повярва че Алекс&Алекс ще покрият техните разходи от спонсорство....
      Последно редактирано от sabin; 23-09-10, 09:18. Причина: поправка на цитат

      Коментар


      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

        Първоначално публикуван от Градев Преглед на мнение
        И още - никога, ама никога, от самото зараждане на идеята да се ходи на Дакар не е стоял въпроса кой ще е пилота. Това, че хората четящи форума, медиите и обществото бяха подведени, че ще кара Алекса ще го оставя без коментар.
        Недей така Венко,лично гледах интервюто по телевизия "Черно море" където Сашо каза че е чакал Алекс-младши да навърши 21год. и че двамата се готвят като пилот и навигатор от години. В първия български отбор за най-тежкото изпитание на колела в света влизат още Мартин Гуменов и Златко Георгиев. Те са осигуряващият екип и са не по-малко важни от пилота и навигатора.Отбора чакал големите спонсори (явно е визирал държавата България).
        Това ако не е твърдене кой ще е пилот и кой навигатор. А има и снимка. Изненадах се малко след като прочетох че Златко е пилотирал в Русия ама като не следях темата явно съм пропуснал много.
        Нека си признаем всичко е било в буря в чаша вода за да се щипнат парички от държавата и от данъците които плащаме.Ами да им дам моята лепта примерно 100лв (той човека нямаше 500лв за Шумен 2009 пък за Дакар ли)и няма да им искам да ми развяват логото но ще се накефя да са там и да се състезават като знам че съм помогнал.
        Пък ако са чакали пари от държавата то има два варианта "РЕАЛИСТИЧЕН-марсианците да им дадат средствата ,ФАНТАСТИЧЕН-държавата да им даде парите".
        Начинанието бе обречено от началото. Най-лесно е да направиш "Бегачката" и "Техничката" по трудно е да сбереш отбор и логистиката. Надявам се че 1000000евро ще им стигнат. Направете си финансирането пък тогава тръгвайте за Дакар. Нека не се проявяваме като Бай Ганьо,тръгвайте с куфарите а не с бухчата.
        Оптимист съм че Алекс и Алекс ще са на Дакар ама дано не е след около 10год, но пък защо да не организира примерно Дакар-500.
        Абе наистина Дакар-500-БГ звучи добре. Давам 1000лв за спонсорство пък и Явор и Маринов могат да се включат.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от banjo; 23-09-10, 06:29.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
          Само с някой от вас.Хората който се занимаваме с този спорт още от самото начало знаехме че се прави умишлено замазване и премерено лавиране около този толкова важен въпрос.Още тогава беше ПОСТАВЕНО грешно начало което доведе до много негативни настроения около сем.Иванови. Незнам как са омъгляни медиите но до ден днешен се пишеше че А.Иванов е пилот и мениджър на отбора.А преди малко се оказа че е бил механик.Има и още много други неща но те не са толкова важни вече ...

          Аз също се подразних че возилото е умишлено унищожено или по точно ограбено.А то какво ще се окаже утре че май е било и умишлено саботирано по време на състезанието и то от човек от отбора.Явно на някой не са му издържали нервите и му е дошло повече още след самия старт.Но на международни състезания с голям залог е така.Можеха и да си намалят разправиите за който четем ако си бяха взели резервен мост или части за него.Точно за това преди хиляда и найсе поста написах че на Дакар отборите носят много резервни части.А не пилота да обикаля бивака до сутринта. А на другия ден асистенцията да митарства по градове и села за части.Но така е в сериозните състезания трябва и сериозна подготовка.При похарчени толкова средства една полуоска да разтури отбора е просто нелепо.

          Жалко защото историята не познава друг такъв случаи.Не знам Алекса с какви знамена байраци и флагове се пъчи когато собственоръчно унищожава първия джип който ще представи БЪЛГАРИЯ на Дакар. И то брендиран с националния трикольор.След обстойно допитване кой точно дизайн тук във форума. ПЪЛЕН РЕЗИЛ това наистина може да се случи само в България.
          Аз поне се сещам само за една картина "Иван Грозни в пиянско безумие убива сина си"

          След дългото биене на тъпани и веене на знамена с интерес очаквам следващите статии в пресата.Както нашата така и чуждата.Какво ще пишат хората незнам но ако трябва аз да го напиша ще ме е срам заради Иванов че съм българин.Докато го пиша или чета все тая.Толкова ли не можаха да се разберат и потушат дразгите в екипа.Но така става когато само един плаща музиката.Радвам се все пак че това не се случи на самия Дакар.Точно за това един екип се формира в други по малки състезания и чак след това се излиза на голямата сцена.Кво се случи бегачка можем да направим но хората са ни нефелни. Верно кофти материял.Не случайно на тези състезания се гонят най добрите от цял свят.

          Как ще се извините на хилядите заблудени и излъгани фенове???
          Как утре някой ще отрони дума за българско участие на Дакар???
          Как ще приемат организаторите някой друг когато разберат че е от България???

          И сега понеже тук някой нещо намеква че Иванови пак евентоално можели да веят и махат от старта на.....
          Аз лично заявявам че ако ще и в бегачка Туарег рейс -3 да вее и маха Алекса а състезанието Дакар да се премести във Варна ще изключа всички информациони уреди за петнайсет дни. Просто не може така да се гаврите с хората а унищожаването на бегачката унищожи вас като състезатели както и вашата мечта.Заедно с вас и вашите действия мечтата и на много хора от тази страна.

          И НЕ ЖЕЛАЯ да чета и чувам от следващия патриот кух мечтател.Такъв дето е виждал истинска състезателна бегачка само по екраните и представа няма какво значи едно реално участие на Дакар да почне да пише че съм злобял и тн. по първия отбор и тн само ще добавя че мен също ме е яд че толкова глупаво и жалко се провали това участие.А по Алекса не злобея и не злословя.Сега като се замисля даже ми е жал за него. Както днес каза един приятел -
          -Дакар БГ ти кво си очаквал...
          Близнак като те знам теб и брат ти колко сте цапнати в устата защо не им обяснихте на тези Патрйоти сем.Иванови какво ги чака за напред

          п.п Сега незнам какви очи ще имат сем.Иванови да се покажат пред Българските фенофе на оффроуда,а и не само те пред целият Български народ.Каде им е пиар агенцията да разгласи нещата в пресата,по телевизията.

          Коментар


          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

            Каквото повикало, такова ............... Ще отговоря без да спестявам истини, защото това което се случва не може да остане без последици.

            Аз имам питане и то не е защото не знам отговорите на въпросите а за да е по ясно на четящите тук за какво става дума.

            1.Става ли за навигатор малкия Алекс на маратонски рали рейдове?
            Защото лично с Иванова сме коментирали че тя не би пуснала синът си при друг пилот освен при големия Алекс.

            Не. Определено не става. Или по точно става, но само с ТАТИ. Според мене малкия го е страх от скорост, което е големия проблем.
            И точно това е причината всичко да се разпадне. Първия ден, макар че карах внимателно, защото не познавах колата,под постоянни забележки "намали, намали, намали...." и карах поне 80%"по дири" защото той не знаеше къде се намира бяхме 18-ти. Вечерта явно е имало "ТАТЕ„ ТАТЕ ТОЯ КАРА МНОГО БЪРЗО..." Имаше сериозни забележки от А.Иванов че трябва да пазим колата и да му пазя детето. На следващия ден - темпото надолу. То си личи- 29-ти. Но беше пак същото. "Намали, намали..." което аз така и не можах да разбера. Нали все пак си на състезание. Да не говоря с какъв зор го накарах да се качи в колата когато текна заден десен лагер/което е причината да се търси полуоска/. Щели сме да се пребием???И на третия ден явно по нареждане от БОКСА ми дръпнаха шалтера.
            2.Дори и всичко ако беше наред щеше ли да имаш сили и финансови средства за реално участие на Рали Дакар?
            Сега когато вече имаш представа за разходите и логистиката в едно голямо състезание.И това е малкия Дакар!


            За финансовите средства ДА. Но не да платя таксите на всички учасници. Бяхме се разбрали всеки да си поеме таксата за участие.
            Между другото, състоятелния мениджър на отбора "КОЙТО Е ЗАКУПИЛ" всички части който открадна от ТОЙОТАТА, не можа да си намери 4000 евро за да си плати първата част от таксата и изтърва срока.А може и да не го е изтървал, само е планирал да плати втората част на моята такса и да отиде на половин цена??????? А колкото до силите - състезанието е забавно и приятно. Не познавам човек който кара из нашите състезания и не би го завършил.

            3.Как мислихте да отразите вашето представяне и състезанието (Рали Дакар) като цяло пред спонсорите и феновете?
            Лично aз мисля че не е приятно за никой от този форум да влиза в тази тема и от състезанието в Русия да се мъдрят три криви снимки и един чеп.


            Не зная. Това не е за мене. Просто не мога да лъжа.

            4.Защо от самото начало заблудихте умишлено че Алекс&Алекс ще са пилот и навигатор?
            За тази лъжа знаехме много малко хора и постоянно се налагаше да обясняваме на колеги и приятели че нещата не седят така както се представят на широката публика.
            Наистина ли повярва че Алекс&Алекс ще покрият техните разходи от спонсорство....[/QUOTE]

            Не мога да дам смислено обяснение. Не мога да лъжа.
            [SIGPIC][/SIGPIC]
            Златко Георгиев
            [EMAIL="zdg60@abv.bg"]zdg60@abv.bg[/EMAIL]

            Коментар


            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

              Първоначално публикуван от ZDG Преглед на мнение
              Здравейте, аз съм Златко Георгиев и направих възможно присъствието на
              прочутото сем. Иванови на състезанието ПЪТЯ НА КОПРИНАТА от серия Дакар, което беше първата стъпка към участието ни като екип в Дакар 2011

              В началото на 2010 г. закупих автомобил Тойота и с помощта на А. Иванов започнахме да търсим начин за превръщането му в състезателен автомобил покриващ изискванията за участие на рали Дакар. Уговорката с отбора беше аз да закупя автомобила, да финансирам изработката му и да го управлявам на състезанието. Абсолютно всички части за автомобила са закупени от мен. Единствено седалката на навигатора е закупена от А. Иванов, а единия трип беше свален от колата на Мартин Гуменов. А. Иванов трябваще да се занимава с медиите, с труда по автомобила, да бъде механик и да осигури асистенски автомобил, а синът му да бъде навигатор. Имаше два варианта за асистенция, но в рамките на две-три седмици те отпаднаха. След като останахме без асистенски автомобил се наложи да закупя и автомобил Ивеко, за да върви всичко по план. След дълго лутане, с помощта на Сашо Ковачев попаднахме на Габи, който трябваше да извърши първия етап от подготовката на колата в Румъния. Макар и с голямо закъснение, в средата на месец юли, колата беше закарана в сервиза на А. Иванов. От този момент нататък по колата работихме четирима човека, като уговорката беше всеки да даде всичко от себе си без да търси финансови облаги. В 23:00 часа вечерта преди заминаването ни за Пътя на коприната Тойотата беше готова.
              Състезанието Пътя на коприната е много добре организирано и не беше тежко както предполагах. Ако се отиде с подходящите хора би било незабравимо преживяване!
              Действителноста на събитията на състезанието е напълно различна от написаното във форума. Задният мост на автомобила никога не се е изкривявал. А. Иванов отиде до Москва за полуоска ,след като до 02:00 през нощта аз ходих из лагера, за да намеря точния адрес, на който трябва да отиде да я вземе. Те тримата си легнаха в 22:00 вечерта без да се интересуват дали колата ще може да продължи на следващия ден!
              Полуоската така и не беше сменена, а въпросното клонче сами се досещате как е попаднало в двигателя! Не искам да изпадам в подробности.
              Досега мълчах, за да не влизам в конфликт с отбора, но съм готов да отговоря на всякакви въпроси!
              И едно уточнение за всички, които се интересуват: В ОТБОРА НИКОГА НЕ СЕ Е КОМЕНТИРАЛО АВТОМОБИЛА ДА БЪДЕ УПРАВЛЯВАН ОТ А. ИВАНОВ!
              В отбора може да не се е коментирало но навсякъде по медии и тук се пишеше че Ал.Иванов ще управлява колата.
              Вие сте сериозни хора и трябва да се разберете защото сте направили доста заедно.
              Най-добре е да не стават панаири в тази тема.
              Успех и късмет на двамата
              Със себе си съм имал повече проблеми,
              отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
              Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

              Коментар


              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                Аз ще направя една бърза ретроспекция, без да коментирам...само с постове от темата !
                Бих я нарекла "Голямата измама"...защото така го чувствам, а и повечето пишещи тук...


                Първоначално публикуван от alexmotors
                Два Български /Варненски/ екипажа имат желание и малка финансова възможност да участват на Дакар идната година.
                Обръщам се с молба към Съфорумниците за компетентно мнение и съответните правилници и изисквания за автомобилите в клас Т-2.
                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ
                Алекс, още като си говорихме по темата с теб ти казах, че това е обречено начинание за теб и Златко
                От този форум и съфорумците няма как да получиш компетентено мнение за правилници и изисквания, защото никой не е ходил и не ги е чел...същото важи и за подготовката на колите
                В темата освен да се "разтягат локуми" и някой да припада от кеф и възторг, друго ценно няма как да се научи...
                Първото нещо, което трябва да направиш е да ходиш да караш на състезания навън, за да си видиш колко носиш, основно на маратонски състезания...
                Доколкото си спомням Златко има две или три участия в състезания и то в България...за теб важи същото и нямаш база за сравнение за възможностите ти !
                Едно от изискванията за да участваш на Дакар е да си карал маратонско или рали-рейд състезание кръг от FIM или FIA.
                Ако желанието Ви е само да се запишете като първите българи, няма лошо, 200 000 евро ще ви стигнат точно да стигнете до старта (евентуално, ако не Ви върнат на техническия преглед)
                Подготовката за едно такова състезание изисква много участия, много опит, много състезания с машината с която ще участваш и още толкова познания, за да я направиш годна да издържи поне няколко етапа...
                Вие още нямате пясъчно състезание, не знаете принципа на ориентиране и куп дребни неща, които аз лично преоткривам вече втора година...
                Първоначално публикуван от alexmotors
                Христов,налага ми се да се самоцитирам заради Теб.Погледни малко над собствения си ръст .Спри със "само аз мога".А ако можеш да помогнеш ...

                Не подценявай и обиждай хората от форума.За разлика от Теб тук има и мислещи и знаещи хора.
                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ
                Съобщение до медиите от PR агенцията на "Дакар БГ"

                Молба към всички колеги журналисти:

                Тъй като зачестиха публикациите с неточна информация относно бъдещо бългаско участие на Дакар 2011, бихме искали да подчертаем, че има само един български национален отбор, който ще представи страната ни на най-тежкото офроуд рали и той е в състав Александър Иванов, Александър Иванов-джуниър, Златко Георгиев и Мартин Гуменов.


                В Дакар 2011 ( само че с АТВ машини) ще участват и двама други наши сънародници, но те ще се състезават за частен френски отбор, а не за България.




                Първоначално публикуван от alexmotors
                Мнение на PETER BLIZNAKA
                Понеже има възможност да присъствам на събитието ....
                ...Моля също така най нормално госпожа Иванова или Агенцията да каже най накрая от отбора на ДакарБГ. кой каква роля ще изпълнява на състезанието? Защото въпреки многото изписано участието на хората в екипажа все още е скрито в слухове и лавиране на информацията.Зайнтересовани лица истински патрйоти готови да помогнат и на двата отора ми задават въпроси на който нямам реален отговор засега.



                Мисля, че това е въпроса който, по неразбираеми за мен причини, вълнува много хора от определен кръг.
                Аз като мениджър на Дакар-Бг /определен от всички 7 члена на тима/ съм упълномощен да ръководя и вземам решения по отношение на представянето ни на всички състезания, а участия в такива ще имамеме преди Дакар-2011. В тима нямаме разногласия, по отношение на това. И за да съм по-ясен финансовото самоучастие на всички е равно.В по-късен етап (може би) ще споделя с Вас и целия финансов план и много други неща.

                п.п.Информацията от която има нужда споменатото от теб лице я получава от първа ръка/от мен/


                Първоначално публикуван от Иво Василев
                Учудва ме факта, че пилот е Златко а навигатор е Алекса, или нещо бъркам..., но щом така са решили.....успех и достойно представяне.
                Първоначално публикуван от alexmotors
                Това с НАЦИОНАЛЕН отбор е неволна грешка и всички Вие с право се дразните от това.Ние не сме национален отбор и никога и никъде не сме твърдели такова нещо. Извинявам се на всички Ви за създаденото неудобство. Благодаря.


                Първоначално публикуван от Градев Преглед на мнение
                И още - никога, ама никога, от самото зараждане на идеята да се ходи на Дакар не е стоял въпроса кой ще е пилота. Това, че хората четящи форума, медиите и обществото бяха подведени, че ще кара Алекса ще го оставя без коментар.

                Коментар


                • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                  Първоначално публикуван от Antoaneta Преглед на мнение
                  Близнак като те знам теб и брат ти колко сте цапнати в устата защо не им обяснихте на тези Патрйоти сем.Иванови какво ги чака за напред

                  п.п Сега незнам какви очи ще имат сем.Иванови да се покажат пред Българските фенофе на оффроуда,а и не само те пред целият Български народ.Каде им е пиар агенцията да разгласи нещата в пресата,по телевизията.
                  Е аз , колко пъти обяснявах, колко пъти ви казвах, че това е смешна работа и хората са с.....ци ,колко пъти писах, че Иванови са само механици, колко пъти казвах ,че единственото международно състезание на което са карали е Кировото в Шумен и т.н. ,но тогава излязох завистник и малко човче ,а не реалист и изкрен човек.

                  Питай ме сега какво ще говорят хората в тези среди по цял свят за България. Както казах и преди мен от това мее страх, защото иванови по далече от Варна обл. не карат, а ние ходим на вън. Накара ме да намразя знамето това човече.

                  Вие уважаеми (просто) четящи ,не бързайте с изказванията друг път и с напатките а се замислете малко ,какво Ви се казва.
                  Тъкмо бяхме изградили някакво име като спорт и сега в гъ..а.

                  п:с Семейство Иванови нищо ли няма да напишете. Преди бяхте много сръчни с клавиатурата и търкането на постовете.
                  Както вече бях писал само ме избива на смях от вашите изказвания и постижения.
                  WWW.FBRALLYRAID.COM

                  Коментар


                  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                    Понякога, заради прекалена амбиция, човек губи представа за реалностите около него.
                    Това не е от лошотия, а от прекалено желание да се изяви с добро.
                    Понякога увлечен в преследването на целта, човек забравя за арсенала от допустими и недопустими средства и посяга към брадвата наречена :"Победата - на всяка цена".
                    Но после се оказва, че не е готов да плати цената.

                    Говоря за морални измерения. На мен ми се е случвало, предполагам и на ВАС.

                    Важното е, да си направиш изводи и да не посягаш повече, към това което не си готов да използваш.
                    Важното е и хората около теб , да разберат и да Простят. Не е от лошо !

                    Всичко друго се оправя и животът продължава.
                    Последно редактирано от Nik Nikolov; 23-09-10, 08:03.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                      Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                      Тъкмо бяхме изградили някакво име като спорт и сега в гъ..а.
                      Ти знаеш ли Варненци на кое викат в гъ..а

                      Коментар


                      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                        СПАМ :
                        Не сподели???
                        WWW.FBRALLYRAID.COM

                        Коментар


                        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                          Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                          СПАМ :
                          Не сподели???
                          На нещо което им хареса или е хубаво му викат в гъ..а

                          Коментар


                          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                            Първоначално публикуван от ZDG Преглед на мнение
                            ... В ОТБОРА НИКОГА НЕ СЕ Е КОМЕНТИРАЛО АВТОМОБИЛА ДА БЪДЕ УПРАВЛЯВАН ОТ А. ИВАНОВ!
                            Да, ама навсякъде по медиите се афишираше друго. Все още не мога да намеря смислено обяснение за тази лъжа. Та това, кой е пилотът, не е нещо, което може да се скрие. То лъсва още на първото състезание.
                            Изключително ми е странно и това, че в продължение на няколко месеца човекът, който е осигурил финансирането и който в същност е трябвало да кара, на практика се държи като съучастник в лъжата.

                            Както и да е! Само заради тази измама Алекса дължи ГОЛЯМО извинение на МНОГО хора.

                            А за другото, момчетата вече са коментирали. *бах ти излагацията!!!
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                              Ето един клип за спомен http://www.facebook.com/reqs.php#!/v...ubj=1273920604

                              Коментар


                              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                                Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение

                                п:с Семейство Иванови нищо ли няма да напишете. Преди бяхте много сръчни с клавиатурата и търкането на постовете.
                                Както вече бях писал само ме избива на смях от вашите изказвания и постижения.
                                Какво беше

                                UP

                                Чакаме обяснени за БОЯ в гърдите и ДУШЕНЕТО С БЪЛГАРСКИЯТ ФЛАГ
                                WWW.FBRALLYRAID.COM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X