Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи приказки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

    Лек път и успешно състезание!
    Всичко ще бъде ОК, само не бързайте! Стискам ви палци!
    Вярвам във вас и съм убедена, че ще се справите достойно с този тежък тест!
    Поздрави!
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

      Пожелавам Ви,лек път и успешно състезание.
      Надявам се да се представите отлично.Успех.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

        Аре успех и от мен! Ако от ASO се смилят да ви направят снимки ще ви пусна гооолееемии за репортажа в октомврийския брой!

        Коментар


        • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

          Мерси,няма нужда.
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
            Мерси,няма нужда.
            Е, това приказка ли е?

            Коментар


            • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
              Е, това приказка ли е?
              Има по важни неща в живота.Пък и предния ти пост не звучи добре в края.
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                Има по важни неща в живота.Пък и предния ти пост не звучи добре в края.
                Виж, постът ми е такъв, защото познавам много добре фтп сървъра със снимки на франсетата. Ще е бъкано с фолцвагени и камази, щото те ги хранят... Знаеш много добре на кое им е от АСО за частните тимове, просто изкавам опасения. МНОГО ИСКАМ да имам ваши снимки от там, но не мога да си позволя да отида и да ги направя сам, затова трябва да разчитам на официалната пресслужба. А за нея вече ти написах кратко и ясно. Та това е, не ме разбирай прогрешно. Смятам, че в мое лице винаги сте имали приятел. Пък и какво българско списание ще е моето ако не си подкрепя и пише за българските пилоти, а?

                Коментар


                • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                  Пределно ми е ясно кого снимат,не се обиждай.
                  --------------------------------------------------------------
                  Ал. Иванов
                  +359888561561

                  Коментар


                  • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                    Не се обиждам, бе, терсене ми е, че не съм там с вас просто... Успех!

                    Коментар


                    • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                      Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                      Виж, постът ми е такъв, защото познавам много добре фтп сървъра със снимки на франсетата. Ще е бъкано с фолцвагени и камази, щото те ги хранят... Знаеш много добре на кое им е от АСО за частните тимове, просто изкавам опасения. МНОГО ИСКАМ да имам ваши снимки от там, но не мога да си позволя да отида и да ги направя сам, затова трябва да разчитам на официалната пресслужба. А за нея вече ти написах кратко и ясно. Та това е, не ме разбирай прогрешно. Смятам, че в мое лице винаги сте имали приятел. Пък и какво българско списание ще е моето ако не си подкрепя и пише за българските пилоти, а?
                      Снимки ще има задължително от мястото на събитието от всеки етап и в биваците. Вече е уредено това. Просто се запасете с пуканки
                      Аз бях предопредил читателите на този форум преди месец два че цената на пуканките ще се качва в идните месеци и които си е взел бележка ще се наслаждава

                      Коментар


                      • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                        Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
                        Снимки ще има задължително от мястото на събитието от всеки етап и в биваците. Вече е уредено това. Просто се запасете с пуканки
                        Аз бях предопредил читателите на този форум преди месец два че цената на пуканките ще се качва в идните месеци и които си е взел бележка ще се наслаждава
                        И бира, и бира, вече съм напълнил хладилника и чакам с нетърпение.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                          И аз да се включа в подкрепата-идете,завършете и се учете от по-добрите.
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                            Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
                            И аз да се включа в подкрепата-идете,завършете и се учете от по-добрите.
                            Това е главната им цел,но нека не забравяме,че големите надежди водят до големи разочерования.
                            --------------------------------------------------------------
                            Ал. Иванов
                            +359888561561

                            Коментар


                            • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                              Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                              Това е главната им цел,но нека не забравяме,че големите надежди водят до големи разочерования.
                              И до големи успех, късмета обича смелия
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                                Успехи момчета!
                                Аз съм много далеч от кухнята на нашенските интриги и изобщо не можах да вляза в смисъла и мотивацията на проявеното към вас, определено грозно, тенденциозно негативно отношение...
                                В края на краищата, вие сте първите (и засега - единствен) български отбор, кандидат-участник в това митологично рали.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X