Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи приказки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
    Трибагреника ще бъде на десния ръкав.
    +
    Първоначално публикуван от military extreme Преглед на мнение
    А логото на форума ще го има ли?.Евентуално на левия ръкав,мисля че няма да е зле.
    Tова звучи добре

    ПП И аз бих подкрепил хората решили да посрещнат предизвикателството наречено ДАКАР !!! (може да са 20/30 или 50лв ама пак е нещо)
    0887 246718

    Коментар


    • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

      Аз харесах 16, 8 отпред и 1 за ракавите. А ако трябва да се избира само един цвят съм за пясъчно кафяво. С трибагреника на десния ръкав ще е хубава комбинация, а левия ръкав вече е зает доколкото виждам.

      Коментар


      • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

        Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
        Трибагреника ще бъде на десния ръкав.
        Имам проблем с флага а именно не могат да отпечатат три цвята едовременно.Щяло да се получи разминаване при наслагане на отделните цветове и да стане грозно
        --------------------------------------------------------------
        Ал. Иванов
        +359888561561

        Коментар


        • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

          Не може ли в такъв случай трибагреникът да е под формата на допълнително пришит външен етикет, който да излиза от страничен шев, или да е пришит на ръкава, а не да бъде щампа.

          Коментар


          • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

            Щом има проблем с трибагреника, би могло на свободния ръкав, както споменаха да се постави логото на форума..няма да бъде зле.
            Make a Wish!

            Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

            Коментар


            • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

              Първоначално публикуван от DevilWish Преглед на мнение
              Щом има проблем с трибагреника, би могло на свободния ръкав, както споменаха да се постави логото на форума..няма да бъде зле.
              Момчета мислете по глобално тези тениски не са само за форума ще ги купуват и други хора целта е да се помогне на отбора.
              Щом не може трибагрениг идеята за надпис BULGARIA или само BG харесва ли ви?

              Коментар


              • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Момчета мислете по глобално тези тениски не са само за форума ще ги купуват и други хора целта е да се помогне на отбора.
                Щом не може трибагрениг идеята за надпис BULGARIA или само BG харесва ли ви?
                Много правилно. Само надпис мен ме устройва. Да кажат и останалите

                Коментар


                • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                  И аз мисля че по правилно е да са само с надпис.

                  пП. Аз съм за №16

                  УСПЕХ!!!
                  OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                  Коментар


                  • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                    Надписа на левия ръкав не съвпада ли с щампата от лицето на тениската,ако е така нека на левия ръкав да е логото на форума,все пак ще ги купуват хора от форума.А щом не може трибагреник,идеята за надпис BULGARIA e чудесен.Иначе подкрепям №16.

                    Коментар


                    • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                      Специални извинения на Алекс за намесването ми ... но само като идея:




                      И също - проблем ли е на трибагреника да не се застъпват цветовете, а да има тънка линийка между тях?
                      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                      Коментар


                      • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                        Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
                        Специални извинения на Алекс за намесването ми ... но само като идея:



                        И също - проблем ли е на трибагреника да не се застъпват цветовете, а да има тънка линийка между тях?
                        Май е много шарена така (мое мнение)
                        OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                        Коментар


                        • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                          Първоначално публикуван от Спас Спасов Преглед на мнение
                          Май е много шарена така (мое мнение)
                          И аз имах такива съмнения
                          Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                          Коментар


                          • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                            Първоначално публикуван от military extreme Преглед на мнение
                            Надписа на левия ръкав не съвпада ли с щампата от лицето на тениската,ако е така нека на левия ръкав да е логото на форума,все пак ще ги купуват хора от форума.А щом не може трибагреник,идеята за надпис BULGARIA e чудесен.Иначе подкрепям №16.
                            Я пак прочети това

                            Коментар


                            • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                              Аз съм за №16
                              В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                              TLC-80 1HD-FT

                              Коментар


                              • До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                                Първо искам да пожелая и аз успех в начинанието и после да предложа малко съдействие. Ако имате място в машините бих искал да Ви подаря по една от нашите експедиционни аптечки Patrol First Aid Kit за автомобила и камиона, с пожелание разбира се само да си ги возите



                                Размера е 445х240х240 мм и тежи около 3 кг.
                                Повече за съдържанието може да видите тук:
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=71325

                                Ако такива аптечки са Ви нужни само напишете адрес къде да ги пратим или, ако идвате в София ще ви ги дам лично. Ще се радвам да помогнем!
                                Поздрави и успех!
                                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X