Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

    И да приключа темата с Португалия, ето тук са качили над 100 снимки, с много екшън
    Даже и нас са хванали като "лапаме мухи" на награждаването в центъра на града
    Гледаме към зарята и конфетите, но ни изненадаха...много бяха и беше готино

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:71473766764_dsc_0109_800x532.jpg
Прегледи:1
Размер:95.7 КБ
ID:5728573

    Коментар


    • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

      Видео с новините от Самоков !

      БЪЛГАРИЯ ВЕЧЕ ИМА ЕВРОПЕЙСКИ ОФРОУД ШАМПИОН

      Коментар


      • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:utv.jpg
Прегледи:1
Размер:150.7 КБ
ID:5729584

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:UTV1.jpg
Прегледи:1
Размер:176.5 КБ
ID:5729585

        Коментар


        • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

          Ето и точките за Източно Европейския Шампионат от Баха България, по-късно ще кача и временното класиране !

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:east_eu_baja_201.jpg
Прегледи:1
Размер:47.3 КБ
ID:5730299

          Коментар


          • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

            Честито на медалистите и успешен нов сезон!
            GSM 0888 611 289; 0877 611 289

            Коментар


            • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

              Първоначално публикуван от lubomir dimitrov Преглед на мнение
              Честито на медалистите и успешен нов сезон!
              Приключихме с Европейския шампионат, но остава още един кръг от Източно Европейския, където българите доминират в повечето класове.
              Предстои последния кръг в Гърция, "Баха Гърция" 4-5 ноември- интересен формат са избрали колегите за това състезание.
              Отцепени, маркирани и затворени трасета, няма навигация, еднодневно състезание, обиколка от 31 км. която се върти 14 пъти общо 440 км
              Таксите са следните - 390 евро до платени до 14.10.2016, после става 490 евро. Включва и вечеря за награждаването.
              Състезанието се провежда в ски курорт Зиреа, на 1000 км от София с надморска височина от 1500 до 1700 метра.
              Броят на участниците е ограничен до 40, помислете и действайте бързо

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14088661_1269654973085366_8249553639644374742_n.jpg
Прегледи:1
Размер:27.9 КБ
ID:5730310

              Коментар


              • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

                Христов ние нали взехме купите,да оставим и на тях .
                Все пак комший.

                Коментар


                • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

                  Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
                  Христов ние нали взехме купите,да оставим и на тях .
                  Все пак комший.
                  Комший, ама не заслужават, ако имам възможност, ще им обера всички купи- Византийски! Ако идат Доката, Мето , и Върбанов-Познай какво, ще стане???
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

                    Любо имам 7 Гърции те имат много да учат.И Тодор им помага много обаче те са си те //////

                    Коментар


                    • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

                      Не видя ли, че аз три дни не вдигнах капака и по колата нищо не съм правил. Ти веднъж вдигна капака да сипеш вода на чистачките. А онези по-сто пъти вдигаха капаци, сваляха гуми, натягаха лагери и какво ли не, дори и на лампи работеха, а ние си пиехме в Ресторанта. Това е защото аз съм с Г-Клас а ти с Патрул!
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

                        Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                        Не видя ли, че аз три дни не вдигнах капака и по колата нищо не съм правил. Ти веднъж вдигна капака да сипеш вода на чистачките. А онези по-сто пъти вдигаха капаци, сваляха гуми, натягаха лагери и какво ли не, дори и на лампи работеха, а ние си пиехме в Ресторанта. Това е защото аз съм с Г-Клас а ти с Патрул!
                        Не се обиждайте,но за да нямате проблеми в Самоков по скоро ви е помогнало темпото с което сте карали имайки предвид близкия ви до заводски вид и на двата автомобила.Доказателство за това е и изоставането с 1:40 от Методи,а на Веско близо 4 часа.С това не целя да обиждам никой,а по скоро да погледнеме реално на нещата.При истинско състезателно темпо щетите по автомобила са неизбежни и са породени от високата скорост,което води до силно намалено време за реакция.Та ако подкараш Г-то истински за което си трябва и двигател и окачване със сигурност ще се изненадаш какви неща почват да не издържат.Поздрави!
                        Борис 0888 999 едно едно9
                        PATROL Y260 RB30S

                        Коментар


                        • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

                          Как да го подкарам, като е 125кс. Най слабата кола на състезанието беше мята! Тодор ме изкефи, като каза, че на пролога е взел моето време за преминаване, защото съм със най слабата кола. А на практика нещата се получиха много добре! Навигаторката ми е права, казва състезанието е три дни и трябва да караме с стратегия. В Т- 2 бяхме четири автомобила и се получи, някаква интрига за да си покараме и накефим максимално! Самоков е едно много хубаво състезание, имаме две трети места и едно първо!
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

                            Като цяло нашите коли са по-подготвени и издържат повече, защото терените в България са по-тежки и искат издържливост.
                            Гърците се "разковаха", защото повечето неща са им серийни или компромисни, но за Гърция им върши работа, защото там рали се кара само по широки гладки макадамови отсечки и няма такъв зор като при нас...

                            Коментар


                            • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Приключихме с Европейския шампионат, но остава още един кръг от Източно Европейския, където българите доминират в повечето класове.
                              Предстои последния кръг в Гърция, "Баха Гърция" 4-5 ноември- интересен формат са избрали колегите за това състезание.
                              Ето как изглежда временното класиране преди последния кръг на Източно Европейския Шампионат !

                              INTERMEDIATE RESULTS AFTER THIRD ROUND

                              Коментар


                              • От: БАЛКАНСКИ БАХА ШАМПИОНАТ 2016

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Ето как изглежда временното класиране преди последния кръг на Източно Европейския Шампионат !
                                Меко казано странно изглежда. Иво Върбанов и Дончо Цанев имат по 22 точки от Самоков. Също и Свилен и Кольо имат по 16. А по-надолу има хора с точки, но не е ясно от къде са.
                                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                                Walter Rohrl
                                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X