Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
    Кажи ми, че това не е истина........
    За съжаление е вярно...а колата почти е тотализирана.
    Направо не е истина до какви щети стигна една тъпа нафта и как повлече планина от проблеми...
    И двамата са на ръба на изтощението и сега спят на път за Тукуман...
    Сметнахме с Наско Марков, че са изкарали 22 часа в колата за последния етап с 2 часа сън...
    За предните дни не ми се мисли даже.
    Това е засега, повече ще пиша от Тукуман.

    Коментар


    • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      За съжаление е вярно...а колата почти е тотализирана.
      Направо не е истина до какви щети стигна една тъпа нафта и как повлече планина от проблеми...
      И двамата са на ръба на изтощението и сега спят на път за Тукуман...
      Сметнахме с Наско Марков, че са изкарали 22 часа в колата за последния етап с 2 часа сън...
      За предните дни не ми се мисли даже.
      Това е засега, повече ще пиша от Тукуман.
      Борихте се мъжки, заслужавате голям поклон! Снощи чак ми стана мъка, докато гледах Орлин и Пламен по БНТ. Всяко зло за добро, все пак.
      Поздравления за целия труд, който хвърлихте, за да вдигнете българския флаг на Дакар.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

        Бориха се мъжки. За мен те са победители.

        Коментар


        • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

          Поздравления, момчета! Шапка ви свалям!!

          Коментар


          • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

            Отбора, горе главата! Мал шанс беше .... Но пък вече знаете за горивото.
            И все пак ми е интересно как се зарежда на такива състезания? Където намериш? Или...
            Здрав сън на юнаците и Браво за борбата!!!

            Коментар


            • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              За съжаление е вярно...а колата почти е тотализирана.
              Направо не е истина до какви щети стигна една тъпа нафта и как повлече планина от проблеми...
              И двамата са на ръба на изтощението и сега спят на път за Тукуман...
              Сметнахме с Наско Марков, че са изкарали 22 часа в колата за последния етап с 2 часа сън...
              За предните дни не ми се мисли даже.
              Това е засега, повече ще пиша от Тукуман.
              Горе главата! Респект за отбора!
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                Но пък вече знаете за горивото.
                И все пак ми е интересно как се зарежда на такива състезания? Където намериш? Или...
                Организаторите знаят, че в Аржентина се случват такива неща често и затова пишат в пътната книга бензиностанциите, които препоръчват. Тази година, а и предната бяха YPF, Shell и GNS.
                Според мен белата стана след разтоварването от кораба...тогава заредихме бегачката и камиона само, камиона не го бърка, той е чист дизел и гори каквото му сложиш...
                Орлин се оплакваше на първия SS, че колата не върви с пълните си възможности както на тестовете в България.
                После започна изобщо да не върви и...останалото го знаете
                аз зареждам Хюндето само на Шел и засега всичко е О.К. Заедно с голямо Туле на тавана, включен на макс климатик и пълно с багаж ми дава разход 8.5 на сто и върви супер добре, зареждам V power или както тук го наричат Евро Дизел.
                Това е според мен обяснението...

                Коментар


                • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                  Браво за целия екип,респект пред Орлин и Пламен!
                  Снощи като гледах репортажа по БНТ направо ми се стъжни -уморатата и каръка си бяха взели своето!
                  Факта че се борихте до последно ме кара да се гордея с Вас!

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                    Едно голямо браво

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                      Поклон пред групата !!!
                      Да еба и шибания ни късмет,направо ми идва да убия някой !

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                        Наистина е лош късмет това. Заради едно скапано гориво, да счупиш куп нерви, здраве и пари. Нищо, догодина повече. Браво за това че изобщо си осъществяват мечтата наречена Дакар.

                        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                        Павка, донякъде си прав, обаче:

                        - заводският отбор в случая е на Камаз, не на Ивеко. Руския е един от трите в ралито - другите са КТМ, донякъде Хонда (макар, че те по-скоро са на схемата X-Raid) и май МАЗ (ти ще кажеш дали е така точно)
                        Ивеко въпреки че е частен, си е направо заводски. От самото Ивеко залагат доста на Дакар, особено тази година, когато се очаква и титла за ДеРой. Както финансово, така и подкрепа чрез нови камиони. И точно залагат не на муцунестата кабина а на класически европейски трейлър. За това и по рекламите, и по клипчета се виждат класически европейски камиони, а бегачката на ДеРой или я няма, или е както казваш забутана нейде там. А като реклама играе хем ДеРой, хем транспортната му фирма с близо 1000 камиона, хем и самите немуцунести камиони. И то доста добре. По някакви статистики, миналият Дакар донесе близо 8% увеличение на продажбите на Ивеко в сектора на магистралните влекачи.

                        За Камаз не знам, но има логика в думите ти. Щом камаз бие на Дакар, значи толкова успешно ще меси и лай..ата някъде из Русия, пак е реклама. То руските пътища и дакарски са си тука-тука.

                        Маз е и той завдски, както и Хино, ама тях ги не смятам. Особено Беларусите, там президента е станал с гъза нагоре и е казал, че тря да има Маз на дакар и готово.

                        И малко снимки, да не е толкова постно.

                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                          а какво е "фешфеш"? явно на такова състезание всичко може да се окаже от решаващо значение...
                          жалко, но пък - всяко зло - за добро

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                            Борихте се мъжки и оцеляхте много по-дълго от много по-опитни участници, с много по-големи отбори зад гърба си! Респект! Важното е, че сте живи и здрави всичките! Останалото е вече история и вие влязохте в нея!

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                              Поздрави за мъжката борба до последно!
                              Още снощи, като видях видеото от бивака по БНТ, в което Въшката каза "За пръв път не съм оптимистично настроен" си знаех, че отпадането е само въпрос на време.
                              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                              Walter Rohrl
                              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                ...
                                Направо не е истина до какви щети стигна една тъпа нафта и как повлече планина от проблеми...
                                Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                                Наистина е лош късмет това. Заради едно скапано гориво, да счупиш куп нерви, здраве и пари
                                Ей хора, ама това гориво е съществена и основна част от цялостния комплекс, казвате го сякаш е нещо маловажно, което в един момент е обърнало колата.Верно е че късмета играе важна роля, но свеждането на зависимостта от късмета до минимум дава по-големи шансове...
                                До година ще е по-добре!
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X